Skocz do zawartości

Rysunek(sprzed 2lat) dla mojego sloneczka :) (malpowane :/ )


bartonfink

Rekomendowane odpowiedzi

Hej a wiec tak kilka faktow

 

1 rysunek ma ponad 2 latka i dozo przeszedl wiec nie dziwcie sie jakosci

 

2 nie byl na poczatku utrwalony i dlatego jest rozmazany (no i niestety poplamiony :( )

 

3 Jest to rysowane \"z patrzenia\" ( rysunek w pewnej ksiazce o duchach (moge podac autora ksiazki jak byc o i tytul oczywiscie)) nieznam autora rysunku ale widzialem to jeszcze gdzies w internecie (swoja droga gdy to rysowalem to jeszcze netu nie mialem )

 

4 troche glopio mi to tu wzucac ale niestety niemam jak zeskanowac swoich rysunkow (format A3 - nie spotkalem sie z takim skanerem w moim miescie a szkoda by mi bylo troche ciac moje wypociny ale gdy tylko cos wykombinmuje yto cos jeszcze podesle )

 

5 Pomysl napewno nie jest muj ale zapewniam troche mojej inwencji(w przeciwnym razie nie wrzucil bym tu tego) w tym jest (choc staralem sie oddac jak najwierniej oryginal) poniewaz rysunek na ktory sie patrzylem bykl okolo 3 razy mniejszy od tego co jest tu ponizej :)

pozdro

 

rys1.jpg\"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myslalem i otym ale niestety przy takim skanowaniu po 1 byly by znieksztalcenia a po 2 (wazniejsze ) jesli chcial bym to jako tako zeskanowac to musial bym tak czy siak zgioac rysunki a tego niestety wolal bym uniknac :( mysle jednak ze jak zskseruje i poznije zeskanuje przeciety na pol rysunek to na jakosci zbytnio on nie straci bo tak czy siak to jest tylko olowek pozyjemy zobaczymy :) narzie skupiam sie na bitwie

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek połóż na skanerze i nie zamykaj klapki. Postaraj sie w miarę możliwo¶ci docisnać obrazek do szyby tak aby nie pogi±ć (bo po co gi±ć) następnie na papier połóż ręcznik i skanuj. Potem retusz w ps i pokazuj, ale to jest cholernie czasochłonne, bedzie trzeba kilka obrazków ze sob± poł±czyć !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności