Skocz do zawartości

Teczka 2D : Varmer


Varmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PLS, mayk, Farvus, Shaggi - Ogromniaste dzięki panowie za tygodniową dawkę zapotrzebowania na motywacje. Farvus dzięki właśnie do tego dąże żeby zaczynać od prostej formy i jak najmniej machać pędzlem.

 

streetcl7.jpg

Edytowane przez Varmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkurzam.... ale ja się o π R dalam...

 

wildbn7.jpg

 

taki wip/speed myszką dziergany (zamierzam kończyć, więc wszelkie sugestie na tym etapie mile widziane)

 

wipob6.jpg

 

i tak żeby się zmobilizować do złapania za skieczbuka, dwie martwe ołówczane 50x70 (odkryłem że nie umiem robić zdjęć :] )

rys2ab1.jpgrys1vx5.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założe się że masz jakąś cichą umowę z Vision Express albo innym optykiem i dlatego wklejasz malutkie arty =]. To tak lekkim żartem. Gorset pierwszej pani kałbojki lekko ją wydłuża i nie wiem czy to złudzenie apteczne czy tak ma być. Bardzo mi się Twoje kolorki podobają, a jeżeli chodzi o ołówki to ja się jeszcze nie znam ale inni by pewnie chcieli też na kreskę popatrzeć (a że małe to sobie nie popatrzą) bo moim skromnym zdaniem ładnie to wyszło. Drugi obrazek ciekawie się zapowiada i chętnie bym zobaczył dokończony skoro to wip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

rozbujali się wszyscy na wiosnę to może i ja jakoś ruszę z miejsca (chociaż taki się ostatnio dekadentyzm na forum szerzy że nie wiem czy jest sens z łóżka wstawać ;] )

 

wipy?

hgfds.jpg

hunterpg.jpg

 

zakurzony martwiak jakiś i ekstre...eksperymenty ze skeczbukiem

 

martwiak.jpg

 

szkic2small.jpgszkic1.jpgszkic1.jpg

 

 

pozdrawiam

 

ps: z lekkim opóźnieniem ale dzięki za te komenty zeszłoroczne ;]

Edytowane przez Varmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanboogie, Rotcore, Myszolinda dziękować

 

 

mnie razi tylko imię i nazwisko pisane minuskułą...

ja natomiast nie darze uczuciem majuskuły [:

 

 

trochę szkicownika (z komóry...) żeby nie lecieć na pusto i znikam na tydzień

 

skecz1.jpg

skecz2.jpg

 

 

 

 

edit :

znajdzie się jakiś miły mod i zmieni mi tytuł teczki na po prostu "Teczka 2D : varmer" ? bo moich zmian niestety nie zapisuje...

 

pozdrawiam

Edytowane przez Varmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nogą u pani coś chyba nie teges, oprócz tego bardzo przyjemne. będziesz jeszcze kontynuował to?

 

stworek z drugiego speeda bardzo mi się podoba:) uwagę od niego odciąga te glizdowate coś z oczkami po prawej stronie, przez duży kontrast, chyba można to trochę złagodzić.

tyle moich luźnych przemyśleń

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie takie smialo malowane speedy. super dynamika, chociaż na 1 plan tez moglo jej troche skapnac,

jak dla mnie chyba przydaloby sie troche blikow na pancerzach to może wysuneloby 1 plan do przodu, no i skoczek mogłby sie znalesc troszke po prawej to chyba bardziej lapałby sie w zlotym podziale/albo sie myle =]

Fajne

jakies refki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

znowu po długiej przerwie i znowu raczej tylko forma bez treści ale chyba najważniejsze że coś się dzieje

(odpocznę od tego i pewnie jeszcze podciągnę)

 

jsdof.jpg

 

i trochę szkicownika podciągniętego w ps

 

pict0219i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombadil - dzięki

Pasiterek - raczej nie stosuje, a nawet nie znam zbyt wielu magicznych sztuczek; używam głównie jednego pędzla (z paczki od kapitana), wiadomo jakaś zabawa kontrastem i innymi suwakami, w tym ostatni na koniec całość wyostrzyłem i dodałem trochę ziarna. Jeśli chodzi o czas to nie mam pojęcia bo to są luźne rzeczy robione z doskoku między studiowaniem.

Rothbart - też lubię ekspresyjne pociągnięcia :} teraz postaram się wrócić do szkicownika bo nadgarstek rdzewieje :}

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności