Skocz do zawartości

Teczka 2D: mysz (pi pi pi pi)


mysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki wszystkim za komentarze ;d

 

@Coyote: jak w pół roku nie będę się w stanie utrzymać z frilansu, to będę musiał emigrować do wawki, a tego bardzo nie chcę ;d

 

@Reanimator: witka i dzięx ;d rzeczywiście jest to dobry pomysł, bo nie mam czasu narazie nic nowego dłubnąć ;D a trochę się tych prac, które się tu nadają nazbierało ;d

 

w większości są to prace z ostatniego roku 1,5h -2h max. kiedy je robiłem nie posiadałem jeszcze determinacji i cierpliwości żeby przysiąść nad czymś dłużej. na szczęście to już za mną, ale dzięki temu, prace te mają pewien urok ;d

 

część pierwsza:

 

najstarsza praca jaką tu wrzucam, sprzed ponad 2 lat ;d same początki ;d

 

slothbyreneg8bober.jpg

 

parę mordek

 

bratbyreneg8bober.jpg

bzgr1111byreneg8bober.jpg

pearlearlbyreneg8bober.jpg

 

kowboj

ktchowbyreneg8bober.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, jakie to jest fcholere lepsze od tych pierwszych w teczce! Strasznie mi sie podobaja kowboj i gola baba ze strzalka przy palcu. I ten facet z rogami gazeli, (tudziez gazela ze wszystkim faceta oprocz rogow). W ogole imo wszystkie megafajne poza pierwszymi dwoma w teczce i robotem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie sie u ciebie dzieje, jednak o wiele bardziej podobaja mi sie prace z dwochpierwszych udpadow na tej stronie teczki bo ostatni udpade jakis taki, brak mu tej fantazji ktora byla w poprzednich pracach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięx za komenty ;d madness jest cały czas, poprostu różnych rzeczy próbuję

 

tu taki staroć, na któryś cow na conceptart.org

chyba nawet nie finalna wersja ale coś nie mogę jej znaleść. robione w wielkim pośpiechu

 

cow163filil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wip garnkogłowego rycerza z przerwą na 30 minutową dziouchę. cały czas mam ochotę robić szybkie proste szkice, a zawsze kończy się na paru h; potem przerywam i zaczynam nastepny obrazek, który ma być szybki i znowu go dłubie do późnej nocy i nic nie mogę w ten sposób skończyć. dziś się w końcu udało zrobić 30 minutową lalę

 

knight+wip.jpg

 

GAL+1+copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wszystko pięknie ładnie ale mi czegos brakuje w tych prackach...hmm no ale cholera ciezko mi opisać czego mi brak;p np. obserwując prace Ashleya, widze totalny luz+warsztat+kunszt, a tutaj niestety widze momentami marną podróbke;/( np. ta laska z robalem i rakietą). No mam wrazenei ze patrzysz na swojego idola, chcesz robić tak samo, kopiujesz niektóre motywy, ale nie masz jeszcze takiego skilla i rozmachu by zrobić to prawidłowo. Momentami wręcz te prace wyglądają jakby były robione na siłę, zeby tylko wprowadzić jakies motywy i powiązania z twórczością Wooda. A szczególne braki widać w tej '30 minutowej lasce'. No sory stary,ale to wyglada jak malunek jakiegos dzieciaka;/

 

Z drugiej jednak strony niektóre pracki wyglądają kozacko. Więc niewiem gdzie upatrywać winy, bo sa dość ostre różnice w jakosci prac...

 

I niewiem po kiego wała starać się być drugim "ashleyem' skoro ani sie jego nie doścignie, ani przegoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężki zarzut z tym 'byciem drugim ashleyem na siłę' skoro są tu tylko dwie prace które mogą być w pewnym stopniu powiązane z jego twórczością ;d

 

co do ""obserwując prace Ashleya, widze totalny luz+warsztat+kunszt" - on to robi 20 lat z hakiem, dla mnie coś co robię na boku, i dodatkowo żadna z tych prac nie powstawała dłużej niż 3h. take it easy :} dzięx za koment!

 

ps1 wood nie jest nawet w moim top5

 

ps2 czy ludzie na tym forum znają tylko wooda i bisleya? :}

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie na tym forum znają cała mase innych artystów,ale po co mają wymieniąć reszte skoro widać w twoich pracach przewaznie inspiracje woodem i bisleyem...?

 

Tylko dwie prace?w większosci pojawiają się motywy zaczerpnięte z tworczosci ashleya- chociazby te korony nad dupami...

 

Dobra mniejsza o wiekszosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności