Skocz do zawartości

Teczka 2D: mysz (pi pi pi pi)


mysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem super pracki i jedyną w swoim rodzaju teczkę, jest to zadziwiające jak świeże masz podejście do digital paintingu, że robisz to całkowicie po swojemu omijając te rynkowe standardy itp. Co z drugiej strony mnie frapuje bo zawsze się zastanawiam jaki cel ma taka twórczość sama w sobie, czy ma istnieć samoistnie, czy w cyklu, czy ma być wystawiana czy jako koncept do czegoś większego jak gra czy film. Takie moje wewnętrzne dywagacje. W każdym razie podziwiam Cię za to jak świeża i inspirująca jest Twoja twórczość, lubię to, że widać też w niej skilla, mam zawsze wrażenie, że mimo niekiedy dużego chaosu zawsze wiesz co chcesz robić i jednocześnie nie boisz się eksperymentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglądają te agresywne linie przy czarnym człowieku, razem z jego pozą idealnie pasują. Uwielbiam ten moment w którym gapie sie na zdjęcie/rysunek i zastanawiam się co autor chciał mi przedstawić. Za każdym razem kiedy spojrzę do nowa widzę coś innego na danym elemencie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@revrite bardzo miło :} w moim przypadku twórczość to przede wszystkim przyjemność, zarówno sam proces jak i ewentualny odzew kiedy coś opublikuję. fajnie by było jakby można było sobie też za tę twórczość kupić czasem coś ładnego (ALBO CHOCIAŻ ZUPĘ :D) ale w moim przypadku to słabo z tym akurat ;d w każdym razie kryje się za tym też jakaś niejasna dla mnie potrzeba i wiem, że będę to robił puki będę miał możliwości niezależnie czy zostanę kasjerem w biedrze, korpo szczurem czy kloszardem. trochę tak jakbym był przekaźnikiem jedynie, moim zadaniem jest dostarczyć wiadomość w danej formie wizualnej, nie myślę o celu czy proficie. takie trochę nawiedzone egzaltowane pierdolenie ale tak jest właśnie, czasem robisz coś bo poprostu musisz. gg allin powiedział, że gdyby nie był muzykiem to byłby seryjnym mordercą ;d

 

@mandaryn87 no ja sam nie wiem do końca co robię. zazwyczaj chcę przedstawić emocje i wprowadzić pewną atmosferę, forma nie jest taka ważna. tzn muszę siedzieć i dłubać dopóki nie poczuję, że jestem zadowolony, ale sam dobór narzędzia nie jest ściśle podyktowany pomysłem, tylko jest zazwyczaj tym na co mam ochotę akurat ;d

 

wyjątkowo się rozgadałem dziś, ale to dlatego że kończę 3cią kawę i musk jako tako pracuje. w przyszłości spodziewajcie się odzewu typu 'herp' i 'derp'. na koniec obrazek. pozdruffffki

 

czeba posluchać

 

tumblr_ok6yjx8bHX1tsn055o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności