Skocz do zawartości

Teczka 2D : Uriel


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej Uriel.

 

Widze, ze wszedzie dajesz w poscie link do teczki. Proponuje dodac ten link do podpisu "Panel Uzytkownika > Edytuj Podpis", bo takie zamieszczanie w poscie wyglada troche nachalnie.

 

Prace masz zaskakujaco dobre w kolorze. Te olowki odstaja, brak w nich przestrzeni i swiatla. Za to masz to wszystko w dostatku w pracach tabletowych. W rysunkach bym sugerowal siegac po czerniejsze czernie i zostawiac biala kartke miejscami, zeby rysunki nabraly wiekszej skali tonalnej co na pewno je ozywi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedziwne...-facet na koniu jest świetny,profesjonalny i bardzo malarski-prace ołówkiem,wyglądają,jakby 6ciolatek odrysowywał głowy z pism- dłoń i ruchy ołówkiem,jakie zdradzają rysunki,wyglądają,jakby w życiu wcześniej nie zajmowały się sztukami plastycznymi-nie możliwe,żeby ktoś tak infantylnie czul ołówek,kiedy barwę ma w oku,jak profesjonalista i zawodowy malarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie podpatrywałem ale mam założonego devianta pod innym nickiem bloodcorvus może tam je widziałeś. No a hełmik to mogłeś na pewno widzieć gdzieś indziej w koncu to warhammer 40 000

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u ciebie z wiedzą o anatomii konia, ale wydaje mi się że jednak nie mówisz prawdy - ten ostatni koń jest na 99,9% z refki, podobnie jak wilk z pierwszej strony tematu (a jeśli dobrze zrozumiałem to napisałeś że nie podpatrujesz innych). To że z refki to nic złego, ale nie rozumiem czemu nie chcesz się do tego przyznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak co do wilka masz racje był rysowany ze zdjęcia a nie traktuje tego jako prace innych, ale jeśli chodzi o konika to był robiony od podstaw samodzielnie, tyle że spędziłem przy nim parę ładnych godzin w pracy. A tak w ogóle to o co ci chodzi mówiąc referki, bo ja zielony w tych sprawach jestem, o i dziewczyna mi mówiła że konik to tyłek za maly ma i kopyta się nie trzymają proporcji, ale ja nic w nim nie widzę złego, wiec spytam się o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja takie zdjęcie znalazłem na sieci:

http://img104.imageshack.us/img104/2790/51728305hf.jpg

no i teraz można zabawić się w "znajdź 3 szczegóły którymi różnią się obrazki"... Tutaj np. chrapy mają nieco inny kształt.

Generalnie konie biegają w dość regularny sposób, jest możliwe że jest to któraś z faz jego ruchu, ale wydaje się dość mało prawdopodobne, że wyobraziłeś sobie konia akurat w tej fazie ruchu, w tym samym skrócie perspektywicznym i z tak samo przekrzywionym łbem.

 

W sumie nie ma sensu tego roztrząsać, ale też nie ma sensu wypierać się pewnych spraw jak żaba błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony- gdybym rysował w ten sposób nie robił bym żadnych błędów, a poza tym rysowałem to w Paint, a tam trudno o warstwy.

przeglądałem moje rysunki anatomii koni z których wcześniej rysowałem dla nauki a mam ich trochę i to większość fryzyjskich moja dziewczyna ma na ich punkcie fioła, i znalazłem tam tą samą fotkę plus kilka faz ruchu jeśli się wzorowałem to podświadomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczyny na 2 planie sa chyba ciut wieksze od tych na 1, no i moze jakas delikatniejasz kreska mozna byloby je narysowac to by powstalo jakies wrazenie glembi, ze skrzydlem chyba ten sam problem

w sumie skrzydla terzbym delikatniej zaznaczyl bo i materia lzejsza i troche reka ginie w tych podobnych kreskach, a tak to calkiem przyjemny rysuneczek chociaz klimat troche nie moj

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby w takich sytuacjach nie powinno udzielac sie doslownych rad bo to nie motywoje do samodzielnych poszukiwan ale w sumie malo juz jej brakuje=]

sciagnolem sobie te 2 obrazki zeby porownac =]

juz lepiej jak dla mnie tylko cale prawe ramie bym zmniejszyl jeszcze i moze tez troche rozjasnil ale mniej niz reszte bo jest troszke blizej

 

mam nadzieje ze sie nie madrze=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie nagrobka to i taki miał być efekt, tylko chciał bym dodać temu wygląd porcelany ale chyba nie dam rade. Reanimator przez ciebie czuje się niedouczony co w sztuce było w roku 1999 ?, a odnośnie bajerów to nie wiem może i przesadziłem ale mi się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze sharpen toola nie nalezy traktowac jako uniwersalnego poprawiacza prac, tym bardziej jesli jest troche ciapaniny na rysunku. Warto raczej cwiczyc panowanie nad pedzlem i odpowiednio roznicowac jego wielkosc, a dopiero potem kombinowac z filtrami zeby delikatnie uwydatnic detal, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności