Skocz do zawartości

ChC.5: Koszmar. SONDA


miriam

Głosuję:  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję:

    • Atheg
      5
    • chudek
      0
    • JakkaS
      19
    • leander
      32
    • Mr Pank
      3
    • nicponim
      21
    • ortheza
      2
    • panmalec
      0
    • RaVirr
      2
    • Rembik
      0
    • TheGetout
      2
    • ver-1
      15
    • Zuczus
      2


Rekomendowane odpowiedzi

cctype5fyk2.jpg

 

TYP: CONCEPTART

Sonda: KOSZMAR by Marduk

Po koszmarnie dłużącym się wrześniu czas na podsumowanie naszej 5 Edycji Challenge Corner.

Tym razem w mini batalii wzięło udział aż 22 uczestników, z czego 13 wystawiło swoje prace pod ocenę.

 

Wszystkim Serdecznie Gratuluję i Zapraszam do Głosowania na najlepszą pracę. ;).

 

Tym samym Chciałbym Przypomnieć iż Zwycięzca typuje kolejny temat oraz rodzaj potyczki.

 

 

Poniżej Lista Nominowanych (w kolejności Alfabetycznej):

Zachęcam również do przeanalizowania procesu powstania każdej z prac w wątkach autorów.

 

chc5ath06qw9.jpgchc5chu11wk6.jpgchc5jak10ia8.jpg

chc5lean01nw5.jpgchc5mrp12tc3.jpgchc5nic07jn9.jpgchc5otr08fs1.jpgchc5pan05dg7.jpgchc5rav13uj7.jpgchc5rem09oh5.jpgchc5theget04uf6.jpgchc5ver03tp9.jpg

chc5zycz02wl2.jpg

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ze wszystkich wystawionych prac najbardziej podobaja mi sie trzy. Ukłony dla Jakkasa, Leandra i Zuczusa. Szczególnie chciałbym podkreślić biehłość warsztatową i łatwość w kreacji obrazów jaką maja Leander i Jakkas (choć w zupełnie odmiennych stylistykach i nastrojach). Mam duży problem z tym komu dać swój głos. Koniec końców myślę,że Jakkasowi. Concept art wydaje mi się być taką formą rysunku, który ma dać maksimum informacji o przedmiocie i gdyby ktoś chciał robić film o Koszmarze to właśnie z pracy Jakkasa miałby największą ilość informacji o tym jak zrobić taką maszkarę. Niemniej jednak wyrazy uznania dla wszyskich startujących w tej edycji. Była to duża przyjemność się z Wami zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przypadły do gustu prace Leandera i Nicponim'a (tego to się chyba odmieniać nie powinno :D). Pierwsza ma ciekawy pomysł a druga dobre wykonanie. Tyle, że jakoś mało oryginalne...wyjątkowe. Dlatego mimo wszystko oddaje głos na Leandera.

 

Trzecie miejsce miałby u mnie ortheza. Zdecydowanie fajna praca... ciało drapieżcy...groźne...tylko pysk i zęby takie nie bardzo. Gdyby była bardziej odpicowana byłoby pierwsze :)

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo świetnych prac, szczególnie przypadły mi do gustu te wykonane przez Nicponima, Leandera i Jakkas'a. Miałem dość duży problem żeby się zdecydować, ale ostatecznie mój głos dostaje Nicponim :)

 

Gratuluję wszystkim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj glos na nicponim, najlepszy koncept chociaz jak juz bylo wspomniane bok wyglada inaczej niz przod, i ciagnie cala prace w dol

 

pozniej Leander - efektowne ale chyba tylko tyle :), po za tym bok to to samo co w przypadku nicponim

 

Jakkas - warsztat ok ale postacie nie, tez bylo powiedziane ze sa raczej smieszne niz straszne, mozna na maxa udziwnic postac i ja powykrecac ale to nie stworzy z niej potwora

 

Mr pank - dobra krecha, ale nad wypelnieniem popracuj jeszcze i bedzie fanie

 

Pan malec - zabawny koncept, dobra krecha, solidna porzadna robota, widac lape czekam na wiecej:)

 

pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten challenge, dobra konkurencja i ja sie osobiscie sporo nauczylem próbujac pokonac granice szkicu i wejscia w bardziej przemyslaną prace. Co nie do konca sie udalo, ale dalo sporo do myslenia.

 

Moim zdaniem najbardziej pro i chyba sporo do przodu przed innymi w temacie stworków wypadl JakkaS, ale moj glos poszedl juz wczesniej na Nicponia (to chyba poprawna odmiana ;) bo technicznie tez bez zarzutu, a klimacik bardziej upiorny. No i za tą zieloną twarzyczke na zblizeniu zdecydowanie dodatkowe punkty sie naleza :)

 

Praca panmalec-kiego fajnie zaprezentowana. Dobry jest "paskudny otwór pożerający". Koszmar przezywam, gdy pomysle jak wyglada otwor wydalający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glos na leandera-juz wczesniej pisalem w temacie ze masz moj glos i tyle;] pracka genialna pod kazdym wzgledem, klimat,ta niematerialnosc postaci, no temat wykorzystany chyba w 100%, i ten "artyzm" pracki-wypas!

 

jakkas- technicznie pro,ale zabraklo tej "koszmarnosci", po prostu nie koniecznie trafione w temat...;/

 

ver-1 -fajna pracka,klimatyczna i gdyby koszmar nie przypominal robala a pracka bylaby bardziej dopieszczona to glos moze i by w tą strone poleciał;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander - daleko przed wszystkimi... niestety tylko wersja at face :(

widok z boku juz niestety nijak sie nie trzyma postaci. Jako art sam w sobie nie do pobicia w tym konkursie, natomiast jako koncept pod 3D juz troszke slabiej.

JakkaS - jak zwykle podnosi poprzeczke gdzie by sie nie pojawił ale...

...nicponim rulez i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nastepny temat rowniez sciagnal takie tlumy.

Pzdr.

 

Ściąga tłumy jak jest mało do rysowania. Jak jest lokacja albo ilustracja nikomu nie chce się rysować. Z postaciami jest lepiej.

 

Co do głosowania : Nicponim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Mruk jest koszmarnie blisko prawdy :)

 

Dziekuje tajemniczym forumowiczom za 3 glosy. W tak silnie obsadzonym konkursie to zaszczyt. Moje wejscia do ostatnich CC sa strasznie dalekie od tego czego ozekiwalbym od swojego warsztatu. Cala masa nauki i pracy jeszcze przede mna tym bardziej jest milo jesli sie komus cos mojego podoba.

 

Swoja droga jestem ciekaw jak sie skonczy sonda. Pierwsza trojka zdystansowala wszystkich innych uczestnikow ale miedzy nimi jest jescze daleko od rozstrzygniecia.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artheg -> super mega pomysł z tymi oczami! I jeszcze stadia transformacji. Niesamowite! Koszmarnie pobudza wyobraźnię :) Gratuluję świetnego pomysłu.

 

leander -> masz mój głos bo jak sobie wyobraziłem takie coś w ruchu to aż mi stanął ;) (kursor w miejscu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA.

 

"Koszmar" okazał się znaczącym tematem, patrząc na ilość zgłoszeń :), a jego pogromca uzyskał, aż 32 Wasze głosy. Tym samym mam przyjemność ogłosić, iż Zwycięzcą 5 Edycji Challenge Corner zostaje Leander.

Nieco statystyk na zakończenie: 22 uczestników, 13 prac nominowanych, 103 głosujących.

Chwała zatem i Cześć wszystkim uczestnikom, natomiast od siebie dodam jeszcze, że na pochwały zasługują, również prace Nicponim oraz JakkaS'a. Cieszy mnie również duża frekwencja oraz bardzo wysoki poziom wszystkich prac.

 

Dziękuję i Zapraszam na kolejną Edycję już wkrótce.

 

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności