Skocz do zawartości

FAQ: szybkie pyatnie, szybka odpowiedź!


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Ten wątek istnieje głownie w tym celu:

"Mam szybkie pytanie i chcę szybko znaleźć odpowiedź! Co mam zrobić?"

 

Zapostuj w tym wątku! Jest szansa, że więcej ludzi doda ten wątek do subskrypcji a przez to stanie się to w przyszłości kopalnią wiedzy nt. arch.

 

Kilka uwag:

Dział ten to miejsce gdzie zadajamy tylko małe, krótkie pytania. Dla takich ptań nie ma sensu bawić się w zakładanie wątków.

Jeśli jednak masz problem bardziej złożony załóż nowy wątek. Łatwiej będzie go odnaleźć innym ludziom w przypadku jeśli będą mieli podobne problemy w przyszłości.

 

Nie pytamy o cracki, pirackie modele, sceny etc. Takie posty będą szybko usuwane.

 

NIE SPAMUJEMY! Jeśli nie masz nic konkrentego do powiedzenia lepiej nie mów nic wcale. Posty typu "hehe", "a to głupie jest", "można i tak" będą wywalane.

 

Ten wątek jest dla nas wszystkich i po prostu pinujmy, żeby nie robić w nim burdelu.

 

 

Miłego postowania

tweety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, uważam że nie ma co zakładać kolejnego tematu (w poprzednim zbytniego zainteresowania i tak nie było).

Chciałbym prosić o doradzenie co poprawić. Projekt jest po jednej konsultacji, mam jeszcze 2 tygodnie na oddanie. Basen nad jeziorem, na wzór basenów A.Sizy.

http://www.iv.pl/images/61009379149410504108.jpg

Druga sprawa - plik PDF zapisany z cada ma inne grubości lini - dlaczego? Przy podglądzie w cadzie wszystko jest ok, dopiero gdzy zapiszę i otworzę pdf linie są grubsze. W stylach wydruku mam ustawione na 0,05 każdą linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy istnieje w Maxie w Particle View modyfikator (chodzi o symulację dymu) powodujący że cząsteczki nie uwzględniają animacji emitera? Dym nie rozciąga się w przypadku przesuwania???

Albo czy istnieje jakieś inne rozwiązanie np zamknięcie całego obiektu w jakimś helperze który jest jak osobny świat i nie przenosi informacji o ruchu na obiekty mu podległe. Wybaczcie mało profesjonalny język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności