Skocz do zawartości

Prawy przycisk myszki nie działa


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. Wczoraj pracowałem w 3ds maxie i mi wszystko działało, a dzisiaj mi prawy przycisk myszki nie działa ;/ Dokładnie mówiąc nie działa jak nacisnę w viewporcie, ale jak nacisnę ALT+PPM lub CRTL+PPM to mi działa, ale jeśli sam PPM to nie. Może mi ktoś powiedzieć co zmieniłem? W opcjach max'a nic nie zmieniałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwus :)

a jakie sa konkretnie tego objawy ? nie dziala absolutnie w zadnej sytuacji ?

moze w preferences - viewport - mouse control jest cos zmienione ?

moze trzeba wywalic plik INI - wtedy sie wszystko zresetuje do domyslnych ustawien.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matmatej

Nie ma różnicy z włączonym a wyłączonym, tak czy tak nie działa. Ja nic w tych ustawieniach nie zmieniałem. A i działa tylko z CTRL lub ALT, ale wtedy nie mogę np. zmieniać ustawień vraya :( Nie działa tylko w viewporcie przy np. modyfikacjach itp. jest normalnie

Edytowane przez matmatej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem z myszką użuwam logitecha MX 518 i przestały mi pod maxem działac klawisze myszy dodatkowe z przypisanymi opcjami typu wklej-kopiuj, czy mozliwośc przypisania kamery jednym kliknieciem. Zrobiłem tak jak pisaliście i nie pomogło co ciekawe pod innymi programami te klawisze działają takze to chyba nie wina softu od myszy( setpoint 6,20 dla win7 64bitowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich urzytkowników produktów logitecha nie instalować pod win7 setpointa innego niz ten dostarczony z myszą w moim przypadku 4a po przeinstalowaniu sterów i oprogramowania wszystko zaczeło działac jak dawniej zreszta wyczytałem ze ogólnie nowe setpointy sa totalnie niekompatybilne z win 7 wer 64bit nawet te pod niego napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności