Skocz do zawartości

Polityczne podsumowanie 2008.


Artur Paprocki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stworzyłem kilka animowanych klipów o naszej "władzy". Był to projekt dla jednej ze stacji ale się nie zdecydowali bo są "zbyt ostre".

Życzę miłego oglądania.

 

Tadeusz Cymański

 

Aleksander Kwaśniewski

 

Piotr Gadzinowski

 

Władysław Bartoszewski

 

Zbigniew Ziobro

 

Ten jest trochę inny i tego mi tak naprawdę szkoda że nie poszedł. Możecie zgadywać dlaczego :/

 

Powstanie Warszawskie

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem na to 2 miesiące a dokładnie na 10 sztuk. Skończyło się na sześciu.

Ja także nie oglądam polityków jak nie muszę.Ale perełki nie trudno było znaleźć. Pytałem u producentów Szkła Kontaktowego, tvn24 itp czy znają takie rarytasy.Okazało się że polityka to studnia bez dna. Serio, takich bełkotów było cała masa a te wydają się najciekawsze. Oczywiście nie wszystkie to bełkot. Te które zrobiłem dzielą się na pozytywne i prześmiewcze.

Trudno było znaleźć pozytywne jak z Leszkiem czy Panem profesorem Bartoszewskim.

Przy wszystkich starałem się znaleźć takie teksty których nie musiał bym ciąć. Wyszedłem z założenia że nie pokazując wizerunku postaci cięcie w dźwięku będzie odebrane jako manipulacja. Choć w przypadku Kwaśniewskiego i Gadzinowskiego montowałem audio ponieważ traciły "flow" na mlaskaniu lub na długich śmiechach posłów u Gadzinowskiego.

Co do oprogramowania to z lenistwa robię w dziwnym sofcie Vizrt to takie telewizyjne cudo 3D co nie trzeba renderować aby zobaczyć efekt animacji. Animacja tekstu i przestrzenne rzeczy robiłem właśnie w tym programie. Następnie robiłem sekwencje w tga. Sekwencje na warstwach robiłem w C4 lub w AE. Modele XSI\Max - tu podziekowania dla Leszka Mielczarskiego który użyczył mi model silnika do Cymy. Dźwięk w Pr.

Edytowane przez Artur Paprocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne filmy :) Podobnie jak "Mirach" "nie wypowiadam się ideowo", chociaż właściwie to jest bardzo obiektywnie. Animacja, muza, grafika, dynamika i TYPOGRAFIA - szczęka opada!!! Zapytam za "Witkowskim" o tą typografię :) Gratuluję headera na głównej :)

Pozdrawiam

 

P.S. Wielka szkoda, że nie zdecydowali się tego puścić. Wieka szkoda.

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honkong stylistyką najbardziej mi przypadł do gustu. Cymański to mistrzostwo typografii - przynajmniej w moim odczuciu. Z Bartoszewskim chyba najwięcej pracy było i to widać - super jest.

Ogólnie coś świeżego, a jednocześnie styl spójny i czytelny. Brawo!

 

P.S. Naprawdę nie rozumiem czemu mogli nie chcieć tego puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeśli chodzi o liternictwo, to muszę się przyznać że siedziałem nad Cymańskim i nad kwachem.

Jeżeli coś wychodzi dobrze to tylko dla tego że przy niektórych siedziałem dłużej.Czyli dupogodziny niż jakaś wiedza :D

-Z muzyką to jest bardziej skomplikowane. Większość bazuje na muzyce z banku danych stacji które albo sam, albo wraz oprawcami muzycznymi były robione. Taką muzykę kupuje się ze specjalnych portali. Nie chce robić nikomu reklamy jakie firmy dostarczają muzę , więc jak ktoś chce to mogę mu odpowiedzieć na PW.

-Nie mogę odpowiedzieć czemu nie użyto tych klipów.

Czasem jest tak że akceptacja projektu uzależniona jest od tego czy zamawiający ją człowiek wstał z łóżka lewą nogą. Czasem decyzje podejmują osoby które kompletnie się nie znają a robią to bo ścieżka decyzyjna jest taka a nie inna.

-co do prof.Bartoszewskiego to był on profesorem z nadania mu takiej funkcji przez rząd Bawarii gdy pełnił taką funkcję ucząc na różnych uniwersytetach przez 7lat .Moim zdaniem, można choć nie trzeba używać takiego tytułu.Ja tak pana profesora tytułuje.

Edytowane przez Artur Paprocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jedna ze stacji to pewnie TVN, i pewnie nie że za ostre ale za mało pikantne. Ja w każdym razie nic ostrego tam nie widzę.

Bardziej ostre od tych animacji było to że nazwałeś profesorem człowieka który nim nie jest, no chyba że podchodzisz do tego tak że i ja nie mając wykształcenia mogę być profesorem o ile mnie ktoś nim okrzyknie.

Takie nadawanie tytułów jak to zrobiła Bawiaria to jakaś pomyłka, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Myślisz że znajomy mógł by mi nadać tytuł profesora? Nie musiał bym się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś mnie ominęło..

ale nie widzę tu rozmowy o polityce...

 

KvG zdaje się mieć rację, choć nic nie wiem o tytułach nadanych Panu B. ...

 

Znam profesorów którzy dostali mianowania od prezydentów... większość nie zachwyca intelektem ani wiedzą...

 

Dyskusja zmieża do nikąd...

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly - Tobie i innym polecam tego linka:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Profesorhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Profesor

 

Rozumiem ze tu sa mlodzi ludzie, ktorzy nie wiedza ze tytul profesora nadaje zawsze prezydent. Natomiast stanowisko to co innego.

 

Natomiast tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Władysław_Bartoszewski#Wykszta.C5.82cenie

 

jest cos na temat wyksztalcenia WB. Faktem jest ze nie ma tytulu nadanego przez prezydenta ale rzad Bawarii to jednak nie to samo co kolega ktorego prosimy o to zeby od dzis mowil do nas per "profesor". Do tego Bartoszewski jest niesamowicie inteligentnym facetem, wiec nawet jesli "profesor" mialoby byc przezwiskiem tylko, to ja nie mam z tym problemu. Mialaby pewnie polonica.net

Notabene to co mowi w spocie Alula to wyjatkowo trzezwe spostrzezenie, ktore od zawsze podzielalem. No ale tu o swiatopoglodzie nie mozna, bo jeszcze sie okaze ze wszyscy maja rozny, a przeciez na tym forum panuje poglad ze musimy sie ze soba zgadzac bo jak nie to tna posty i banuja;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. I Luki, nie chodzi o to, ze wszyscy musza sie zgadzac ze wszystkimi, ale nie rozmawiamy o profesorze Bartoszewskim, a oceniamy i rozmawiamy o animacjach, ktore zostały zamieszczone.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witkowski - nie wiedziałem jaka stacja, teraz już wiem i nie wszyscy wiedzą kim jest.

Nie miałem zamiaru rozpoczynać tej dyskusji na forum o grafice, chciałem tylko wskazać, a wyszło jak wyszło.

 

z mojej strony KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności