Skocz do zawartości

[Sprzedam] Q6600, 8GB ram, GTX 285, Asus P5E, Noctua i inne....


KONAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam na sprzedaż całego kompa. Oto konfiguracja:

 

Płyta główna: ASUS P5E chipset X38

Pamięć RAM: 8 GB DDR2 800 OCZ VISTA UPGRADE CL 5-5-5-15

Procesor: INTEL Quad Core Q6600 2.4GHz

Chłodenie na procesor: NOCTUA NH-U12 + dwa wiatraki 120mm (Fander FX120-B)

Obudowa: Chieftec Bravo LBX-01B-B-B (czarny grafit)

Zasilacz: Corsair CMPSU-550VXEU (550W)

Karta Graficzna: GAINWARD GTX 285

Stacja dyskietek 1.44Mb :)

 

Wiekszość części kupiona w zeszłym roku. W gry nie gram bo używałem sprzętu do robienia wizualizacji (zarabiam tym na życie). Ostatnio coś mnie podkusiłu i na początku lutego kupiłem tego GTX-a. Nawet nie zdażyłęm żadnej gry odpalić bo ciągle wizualizacje robie. Całość ma jeszcze gwarancji minimum 2 lata na płyte i procka a na inne części będzie pewno więcej. Grafika też ma dwa lata gwarancji.

Procesor w lato spkojnie na 3.2 GHz daje rade (8*400MHz). Noctua działa w systemie push - pull razem z Fanderem i dodatkowo jeden Fander wydmuchuje z tyłu obudowy. Jak kupowałem kompa to z myślą o CrossFire ale mi przeszlo wiec takie połączenie X38+GTX wyszlo. Całość cichutka jest i stabilna jak skała (sprawdzone podczas renderingu wizualki). Celowo nie dorzucam do kompletu dysku ani DVD bo to indywidualna sprawa kupującego i jego preferencji. Wszystko śmiga pod kontrolą Windows XP 64. Sprzedaje bo zmieniam za niewielką dopłata na core i7 który z racji mojego zawodu lepiej bedzie sie spisywał w 3D Studio Max i więcej ramu nowa platforma obsłuży. Na wszystkie części mam papiery. Kupowałem w gralu, znak-u i w komputroniku. Sprawdziłem na allegro i nie znalazlem podobnej konfiguracji w takiej cenie. Nie sprzedaje na części. Odbiór najlepiej osobisty. Na terenie Trójmiasta i Elbląga mogę dowieźć sprzęt osobiście. Fotki na życzenie w sobote/niedziele najwcześniej.

 

CENA 3300zł

taka sama konfiguracja w sklepie około 4600zł

 

 

Mógłbym sie skusić na oddzielną sprzedaż:Buda bez grafiki (na wypadek gdyby ktoś miał już swoją) i oddzielnie grafika. Wtedy za bude 2000zl +ew. gratis niespodzianka a za grafe 1250zł. Myśle jednak, że w komplecie chyba lepiej

 

Kontakt

[email protected]

GG: 820108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

UWAGA PROMOCJA !!!

 

Teraz za komplet TYLKO 3100 zł !!! + koszta wysyłki.

 

Oddzielnie na razie nie sprzedaje bo nie mam jeszcze nowego zlozonego...jak do tego czasu nie bedzie chetnych na komplet to wrzuce wszystko na sprzedaz na czesci ale na razie promoca na komplecik jest !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności