Skocz do zawartości

016 "Ciężka paczka" - Głosowanie - Zwycięzca: marcool!


Destroyer

Czyja animacja jest twoim zadniem najlepsza?  

117 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyja animacja jest twoim zadniem najlepsza?

    • 3dwisdom
      10
    • animator
      0
    • berciktoja
      2
    • Destroyer
      23
    • kamode
      6
    • marcool
      42
    • mathart
      6
    • SEB
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie czas zacząć!

Aż 8 uczestników wzięło udział więc jest w czym wybierać :P

(obrazki to linki to animacji, kolejność alfabetyczna)

 

 

 

+ 3dwisdom

 

f_3dwisdomm_6d0a035.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

+ animator

 

f_animatorm_919503f.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

+ berciktoja

 

f_berciktojam_044b438.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

+ Destroyer

 

f_Destroyerm_95e213e.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

+ kamode

 

f_kamodem_1eb0e38.jpg

i wersja czarno czarna :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

+ marcool

 

f_marcoolm_78f75e7.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

+ SEB

 

f_SEBm_36566de.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nagrody prześlemy pocztą :P (elektroniczną :D)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiesz co, znalazłem starą animacje na dysku którą swego czasu robiłem, przerobiłem i wstawiłem ;)

Bardzo możliwe, że z DT bo nie pamiętam żebym budował rig dla tej postaci, ale to chyba nie przeszkadza :P

 

tak na marginesie: mój faworyt za pomysł to 3dwisdom a za wykonoanie SEB

 

powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dylemat miedzy 3dwidsom a SEB. Jedna i druga bardzo fajna, jednak obie z malymi "ale". U 3dwidsoma zabraklo dokonczenia i dopiesczenia, wyglada momentami ak szkic albo bloki, a u SEBa sam moment urwania jakos mi nie podszedl tak do konca (brak straty rownowai, nogi troche inaczej bym sobie wyobrazal itp). Jednak dynamika i timing u 3dswidsom wziela gore :)

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepiej zrobił seb, najbardziej technicznie

chociaż bardzo nie lubie takiego stylu,

a moje wyszło dosyć cienko, najbardziej popsułem to że box po podniesieniu nie wyrównał się względem grawitacji, ale to zrobiłem celowo bo nie zdąrzyłem, sora

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja grupka odcinajaca sie od peletonu to:

SEB -Pelna swietna animka

marcool - Fantastyczna ekspresja postaci

Destroyer - bardzo fajna i na wysokim poziomie, choc czasm mozna odczuc troche sztuczne momenty

3dwisdom - Swietna ekspresja

 

Trudna decyzja, hmmmm..... glos na marcool. ehhh gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki plasti miło słyszeć :) I dzięki wszystkim za głosy na moją animkę i miłe słowa :* myślałem że będzie gorzej, ale podium jest ! jupiii! ;)

 

 

-------

 

 

Głosowanie juz zakończone, zwycięzcą został...

 

marcool !

 

f_marcoolm_78f75e7.jpg

 

Gratulacje!

 

Zwycięzca ma teraz niebywały zaszczyt wymyślenia nowego tematu na kolejny animacyjny speed ;)

 

----

 

Ze swojej strony gratuluję wszystkim uczestnikom wykonania świetnych animacji, głosującym dziękuję za głosy a wróżce Zenobii za praktyki okultystyczne i przewidywanie przyszłości :D

 

cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za glosy, pozostalym rowniez gratuluje swietnych animacji, i dzieki za dobra zabawe, niedlugo cos wymysle odnosnie kolejnego tematu, ale mysle ze bedzie to ucieczka czy cos w tym stylu :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gratuluje animacji. Zajrzalem tu po polrocznej przerwie i dokonal sie przelom:)

Poziom skoczyl ladnie w gore.

 

Wszystkich uczestnikow tej edycji speed animation zapraszam do siedziby naszego studia we Wroclawiu na intensywne, bezplatne szkolenia pod okiem doswiadczonych animatorow 3d.

Aktualnie mamy na warsztacie dwa duze projekty(serial tv i kinowka) wiec mozna sie wiele nauczyc z zakresu przygotowania pracy, animacji w kontekscie technicznym i aktorskim/rezyserskim.

 

Jestesmy tez gotowi na podjecie wspolpracy od zaraz z osobami charakteryzujacymi sie wyczuciem ruchu.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Pawel

http://www.actionheroes.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności