Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: narzedzia do rysowania animacji 2D

Member
    Awatar dyb3k
    Podziękowania

Domyślnie narzedzia do rysowania animacji 2D

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam.
    Czy wie ktos gdzie i w ogole czy w Polsce mozna kupic takie specjalne kalki i podkladke do animcji rysunkowej. Chodzi mi o cos takiego jak na rysunku.

Member
    Awatar JmTm00
    Podziękowania

Domyślnie

Kalki powinny być w sklepach dla plastyków, jezeli chodzi o bolce i dziurkacz to mozesz sobie to zkonstruować samemu. Najlepiej kawałek pleksiglasu i lamka od spodu. Jezeli chodzi o "prawdziwy" dziurkacz i bolce to nie zetknąłem sie nigdzie poza szkołą (ale w sumie nie szukałem zbyt mocno) Próbowałeś guglować gdzieś moze? w sumie warto wiedzieć. Pozdro

Bitwa:Piekna i Bestia Ihr kampf

Member
    Awatar dyb3k
    Podziękowania

Domyślnie

Znalazlem taki artykul: http://www.animuj.pl/wiki/index.php?...4%85%C4%87_%3F
    Ale tam nic nie pisza czy mozna gdzies to w Polsce kupic. A te przyrzady amerykanskie z tego co pisza to sa drogie. Chyba faktycznie pozostaje zrobic samemu te bolce itp...

[edit]
    Nalazlem ceny. bolce kosztuja 4$ a 100 kartek 10$. dosc drogi ten papier. plus koszt przesylki z Angli to w ogole duzo wychodzi:/

Member

Podziękowania

Domyślnie

Sprawdź ten artykuł http://wymienieksiazke.pl/animacja-c...niej-wiedziec/ oraz ich sklep tam są takie kalki oraz inne akcesoria do animacji etc.

Uprawnienia umieszczania postów