Skocz do zawartości

speed animation 17 "cichociemny"


marcool

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No właśnie długość animacji zależy też od tego co się animuje, więc nie wiem czy w regulaminie to określać czy przy każdym speedzie w zalezności od tego jaki jest temat?

 

W regulaminie można napisać, że założyciel nowego speeda musi określić maksymalną długość animacji w przedziale 10 -20s czy coś takiego, chyba, że będzie dialog z przestojami więc może być dłużej, hmm nie wiem jak to okreslić, żeby miało uniwersalne zastosowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastahcez jakieś zasady muszą być fakt nie da się uszczęśliwić wszystkich ale coś jednak trzeba ustalić ;) jak masz coś do dodania to wal! ;)

 

A co następnego speeda to wystartuje nie wcześniej niż po zakończeniu tego :D

a potem zwycięzca będzie miał trochę czasu żeby wymyslić nowy temat i wystartować speeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie czasowe musi być i jestem bardziej za 10 sekundami niż 30. A skoro osoba taka jak Destroyer lubi strzelić długi filmik, to z krótkim tym bardziej powinno być wszystko bardziej dopracowane :). Osobiście to miałbym problem z 30 sekundami skończenia w czasie, a jeżeli takie by było ograniczenie, to sugerował bym się, że nie może być 3 razy krótszy i starał bym się mieć te 30s.

 

Jestem ZA nieruchomą jedną kamerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm oki może na początek 14s takie happy medium? :)

 

Był nawet 10s club ale sami widzieli, że 10s to za mało i zrobili 11s Club a tamten zamknęli :D (joke)

 

Dzisiaj postaram się regulamin zapostować.

 

 

 

Ale jeszcze przywołam tą sprawę już nie samej animacji a prezentacji

sonda #16 trafiła na główną i jesli się nie mylę trwała 2 dni a zagłosowało w niej 117 osób, #17 żaden moderator nie wyczaił i przez 4 dni swój głos oddało tylko 35 osób więc myślę że można zrobić coś żeby wyglądała na tyle dobrze żeby nadawała się na główną :) np. ja praktycznie nie zaglądam do działu 2D ale jak na głównej jest link do głosowania w speed paintingach to oddaje swój głos :)

 

 

Więc tak jak już pisałem wcześnije każdy z uczestników w wątku 'bitewnym' rzuciłby przygotowany przez siebie obrazek promocyjny korzytając z gotowego templata to jest dosłownie 1 min roboty :) i do tego przygotował kod na sondę kolejna 1 minuta max

 

 

Obraek template PSD

 

Kod template:

 

 

[*URL=Link do animacji"][*B][*SIZE=4]Nazwa usera[/size][/b] [/url]

 

[*URL=Link do animacji"][*IMG]link do obrazka promocyjnego[/img][/url]

 

-----------------------------------------------------------

 

 

 

Przykład:

 

[*URL=http://vimeo.com/3947073][*B][*SIZE=4]Destroyer[/size][/b] [/url]

 

[*URL=http://vimeo.com/3947073][*IMG]http://img02.picoodle.com/img/img02/3/4/1/weaponofultimatedestruction/f_destroyerm_0d6873a.jpg[/img][/url]

 

A tak to bedzie wyglądać i działać:

 

 

Destroyer

 

f_destroyerm_0d6873a.jpg

 

-----------------------------------------------------------

 

Chyba każdy powinien załapać jak to się robi :D

 

Dzięki temu będzie można zrobić dobrze wyglądającą sonę poniżej 1 minuty :)

 

dobry pomysł? zły pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam jeszcze jeden pomysł:)

może robić galerię zwycięzców coś na kształt tego co mają w speedpaintingach? :) klik

 

Myślę, że to byłaby dodatkowa promocja i motywacja, co wy na to? :)

Uważam, że to dobry pomysł i w końcu jakaś fajniejsza nagroda za wygranie speeda :D

Dobry pomysł, jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności