Skocz do zawartości

DW IV - Omen2501


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysl na elficka ksiezniczne przebudowana przez maszyny na jednostke polujaca na magow i demony. Znajac zycie pewnie nie skoncze ale chcialem z glowy to wyrzucic ;]

 

Rozwoj konceptu

cyber.jpg

 

Uwagi jak zwykle w cenie

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam:) bede kibicował chodz koncept przypomina glownego bosa z L2(2 chronicle) http://kukish.copperred.net/Stuff/lilith/lilith.jpg oraz jej siostre http://l2vault.ign.com/C3_Review/028_Lilith_Anakim.jpg

oraz jedena z najlepszych prac ostatniego DW byla w tym stylu:)

http://www.gameartisans.org/dominancewar/wallpapers/2/3_w_jung_1280_960.jpg

good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lilith to moze jeszcze z grubsza podobne ale przy reszcie to juz nie wiem gdzie to podobienstwo lezy ;]

 

Jescze takie szybkie szalenstwa testowo - to mi sie z czyms kojarzy tylko z czym...

 

cyber2.jpg

 

cyber3.jpg

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo smacznie

glos na cos pomiedzy 1 i 2 , z 1 wywal albo zmien ogon , z 2 fajne te mniejsze konczyny

dorzuc jej jeszcze swiatlo z tej suszarki na glowie i bedzie git ;D

ostatnie -bo ja wiem, niby ma moc tylko czy to zmiescisz w jakiejs fajnej formie na glownej ilustracji

moze zrob spidowa wersje finalowego obrazka, bo w koncu on wygrywa i obadaj z ktorej wersji da sie wiecej wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ten 'omg' design jest największą wadą tego konkursu. Ale ze nie mam parcia akurat to bede robił to co mnie sie podoba.\

 

Co do designów- 2 zdecydowanie najmocniejszy jak dla mnie. 2 nowe zbyt przebajerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Tak sobie myślę, jeśli zrezygnujesz z któregoś konceptu to chętnie go przejmę na 3d :]

Respect!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się z matrixem wszystkie kojarzą:)

 

4-ka mi najbardziej podchodzi zdecydowanie. 5-tka też niegłupia, ale jakoś już mniej..

Ale oba wyglądają na monumentalne, chociaż w 5-tce może nieco cięższe te ramiona nadałyby jeszcze więcej masy?

 

Pierwsze trzy bardzo nasuwają na myśl takie japońskie boty, pewnie przez te wystające ku górze elementy.

 

powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - straszny rozrzut ludzie macie :D Czyli co, wszystkie sie podobaja wszystkie robic? :D Ja osobiscie sie sklaniam do 4 lub 5 wlasnie dlatego ze sa takie odjechane a ja w sumie bardziej ugrzecznione rzeczy na codzien robie. Tak czy inaczej wielkie dzieki za komenty, to na razie szkielety sa i na pewno bede jeszcze cos w nich dostawial/ przestawial ;]

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności