Skocz do zawartości

DWIV - 2D - Łukasz Jaskólski


Łukasz Jaskólski

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna robota, bardzo mi sie podoba i zazdroszcze skila^^

Dostrzeglem jedna niescislosc..... brakuje mi strzal wbitych w skore tego stworka, na 1 planie jest lucznik i mozna wywnioskowac, ze zaczal strzelac wczesniej^^

Pozdrawiam,

soda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SBT77: wszystko racja , zdaje sie po prostu ze zle ujecie wybralem dla formy latajacej , bede musial ja troche przemalowac i pokazac bardziej z boku

 

soda: zastanawiam sie jeszcze nad tymi strzalami bo nie wiem czy mi to nie zepsuje kontrastu miedzy gladka skora niemowlaka i reszta elementów w kadrze

 

wymyśliłem sobie nawet do tego historyjke ze bobasy sa chronione przed pociskami przez potezniejsze demony

 

dzieki za komenty

 

a tu maly up:

dw4lardconcept12.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

bardzo mi sie podoba... no i ta latajaca forma w prawym górnym rogu jakaś zgrabniejsza sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wykonane i oryginalne w dodatku. Jedyne czego mogę się doczepić to niezbyt przerażone miny żołnierzy na pierwszym planie.Myślę że mógłbyś zmniejszyć nasycenie kolorów tła żeby pokazać odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się to wszystko komponuje, generalnie czad. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie potwór jest już skończony, na twoim miejscu dałbym pełną moc w postacie na pierwszym planie i miejsca gdzie robi się zadyma - nie wyobrażam sobie że mógłbyś tego nie skończyć, bo niewiele przecież brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonkretnie zrobiłes oswietlenie cielska, zawsze wiedziałem ze potrafisz świetnie miękko wydobyc bryłe ale to mnie powaliło. Jedno do czego moge sie przyczepic to demon z toporem przy prawej krewedzi, pierwsze wrażenie jest takie że to rycerz źle w skali zrobiony, dopiero po dłuzszej chwili widac co jest grane, może by go tak spróbowac udemonicznic bardziej (wiem że to fin ale moze warto by ;P) Aż by się chciało troche rozbryzgów krwi zobaczyc, no ale wiem jakie sa wymogi ;] Gratuluje masterskiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności