Skocz do zawartości

Pomoc w modeluwaniu - Strona


Hotcat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wieki temu mialem taka super stronke pomocną w modelowaniu. Znajdowala sie tam dość sprawna baza danych ze zdjeciami na ktorych przykladowo byla narysowana postac z przodu i z boki i te dwa zdjecia mozna bylo przylozyc w modelowaniu co strasznie ulatwialo sprawe .. byla tam cala masa taki fotek ...

Czy ktos z tu obecnych pamieta te stronke ? :)

 

Z goory dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ooo super wielkie dzienki ...

 

Ale nie oto mi chodzilo dokladniej :(

 

bardziej to byla strona magiczna pod ktora sie wszyscy podszywali jak szukali fajnych, cikawych rzutow ...

 

Streaker a co do google.com ( lub PL ) to super pomoc z twojej strony. Mogles wogole nie pisac i nie nabijaj sobie statsow.

 

Kacper dzienkas za linka przejrze to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaker a co do google.com ( lub PL ) to super pomoc z twojej strony. Mogles wogole nie pisac i nie nabijaj sobie statsow.

Łał... naprawdę... rozgryzłeś mnie... tak, chodziło mi o zwiększenie numerka pod nickiem o 1 - liczba postów jest dla mnie wartością krytyczną i jeżeli nie podbije jej dziennie o 10 to mój mózg eksploduje...

 

A teraz z serii streaker poucza (i to jest całkiem na serio): googlem również trzeba się umieć posługiwać, a z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie miałeś pojęcia, że należy szukać czegoś takiego jak 'referencja' (lub jak uzupełnił Kacper - blueprint)

 

PS. counter postów znowu +1 jeszcze tylko 3 durne, nic nie wnoszące posty dzisiaj i mogę iść spokojnie spać (i żeby nie musieć wyjaśniać sytuacji w kolejnym poście: to jest ironia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaker Poucza???

Chryste po co ty to tu wogóle wpisujesz? jesli nie umiesz pomuc lub nie potrafisz to odpusc sobie, twoja rada byla jedna z tych " powodzenia w szukaniu igly w stogu siana" - o kant dupy taka z taka rada ( poszukaj sobie w google ). Nie wymadrzaj sie za bardzo bo pekniesz "Panie baloon". I NIE Wpisuj tu juz mi nic wiecej idź sobie gdzieś indziej podnosic statystyki !! ;/

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotcat, luzuj gumkę, streaker ma rację.

Napisz, gdzie szukałeś i co znalazłeś przez google, a potem my poszukamy i się okaże, czy dałeś z siebie wszystko.

Nie jesteś pierwszym, który zadaje to pytanie, jest też wątek na tym forum z podanymi stronami do bardzo różnych referencji, tak więc pracy domowej nie odrobiłeś i przestań się rzucać.

Jeśli nie chcesz czytać czyichś postów - istnieje opcja ignore, ale prywatnych wątków na tym forum nie ma i każdy może Ci wpisać to, na co zasłużysz.

 

 

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotcat: jakie pytanie taka odpowiedź. pytasz o coś o co pytały miliony osób przed tobą. Skoro nie umiesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skoro nie potrafisz obsłużyć forumowej wyszukiwarki, skorzystać z FAQ czy właśnie z google.com, to już Twój problem. Straker ma rację. Najpierw uczymy się mądrze zadawać pytania i dopiero wtedy oczekujemy mądrych i sensownych odpowiedzi.

 

A "o kant dupy" to są Twoje pytania właśnie, sposób pisania (ortografia) i stylistyka wypowiedzi.

 

Polecam: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=3820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaker Poucza???

Chryste po co ty to tu wogóle wpisujesz? jesli nie umiesz pomuc lub nie potrafisz to odpusc sobie, twoja rada byla jedna z tych " powodzenia w szukaniu igly w stogu siana" - o kant dupy taka z taka rada ( poszukaj sobie w google ). Nie wymadrzaj sie za bardzo bo pekniesz "Panie baloon". I NIE Wpisuj tu juz mi nic wiecej idź sobie gdzieś indziej podnosic statystyki !! ;/

Wychłodnij kocie...

 

(wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności