Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 27891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 138

Wątek: Darmowe serwery WWW.

Member
    Awatar THE MANYSH TRAFO
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    mozesz to zastapic innymi skryptami które beda pobierały info z TSa czy tez ze stronek Raczej musisz sie dostosowac do darmowego hosta a nie odwrotnie, chyba ze chcesz miec full wypas to tylko na płatnych np webd.pl jest swietny i tani

Godfather
    Awatar Leleń
    Podziękowania

Domyślnie

Poleci ktos jakis darmowy serwer na ktorym w sumie nic konkretnego (mysql? email?) nie musi byc, chce tam wsadzic tylko (do) 1mb obrazkow, dla szablonu z allegro.. Potrzebuje tylko w miare stabilnego (czyt. taki ktory nie 'pada' 3x dziennie) serwa. pzdr

pressenter design
    Awatar pressenter
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Leleń Zobacz posta
    Poleci ktos jakis darmowy serwer na ktorym w sumie nic konkretnego (mysql? email?) nie musi byc, chce tam wsadzic tylko (do) 1mb obrazkow, dla szablonu z allegro.. Potrzebuje tylko w miare stabilnego (czyt. taki ktory nie 'pada' 3x dziennie) serwa. pzdr
    ovh.org

Mają co potrzeba, baza jest, html jest, można testować, wrzucać obrazki, żadnych reklam.

Member
    Awatar Bilay
    Podziękowania

Domyślnie przez pol roku od daty zalozenia zero problemow

Wódki i pacierza nigdy nie odmawiam!!!

Member

Podziękowania

Domyślnie 000webhost.com

We offer completely ad-free cPanel web hosting. No ads will ever be forced onto our users webpages. There are no catches, no setup fees, no forced advertising, no banners, no popups and no hidden charges. Only totally free hosting service.

Register now, here is what waiting for you:
    * 1500 MB Disk Space
    * 100 GB Data Transfer
    * cPanel Control Panel
    * Website Builder
    * 5 MySQL Databases
    * Unrestricted PHP5 support
    * Instant Setup!

This service is perfect for starting a new online community, blog or personal website! More info at http://www.000webhost.com/228891.html

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam, wiecie może jak teraz wygląda sytuacja z płatnymi serwerami? Potrzebuję niewielką powierzchnię. Zawsze brałem z nazwa.pl, no ale nie mam aktualnie trzech stówek. Serwer głównie pod folio i prezentacje projektów, allegro, etc.

Member
    Awatar d00b
    Podziękowania

Domyślnie

Ja moge polecić http://www.netmark.pl/

jeśli zamówisz serwer dostajesz fakture proforma z terminem dwóch tygodni, masz tyle czasu na przetestowanie serwera, jeśli coś nie pasuje to możesz po prostu nie zapłacić.

Member
    Awatar avant.garde
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pressenter Zobacz posta
    ovh.org

Mają co potrzeba, baza jest, html jest, można testować, wrzucać obrazki, żadnych reklam.
    Darmowa oferta ovh.org jest już nieaktualna niestety - nie zakładają już żadnych darmowych kont.

UPDATE:

Sprawdziłem tego xtreemhost.com i muszę powiedzieć, że już sama rejestracja strasznie utrudnia - blacklistuje mejle z wp.pl, o2.pl, op.pl, yahoo.com - tragedia, nawpisywałem się tych cholernych danych rejestracyjnych i za każdym razem reset pól. Jak już łyknął gmail.com, to wywalił mi, że hasło może mieć max 8 znaków (trochę porażka). Potem jeszcze sterta Captcha do wpisywania z obrazków. Jak już wreszcie wszystko pchnąłem, to okazuje się, że hosting jest tragicznie wolny, nawet jak na darmowe standardy - 80KB stronka odpala się chyba 15 sekund.
    Ostatnio edytowane przez avant.garde ; 12-08-10 o 13:15

Member

Podziękowania

Domyślnie

ja polecam xaa.pl sam używam bardzo szybkie łącze mają

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kiedyś nie wierzyłem, ale dzisiaj odradzam darmowe hostingi. Bezwzględnie. Nie warto ryzykować ciężkiej pracy.
    Odwiedzaj Wilno i zawsze miej przy sobie przewodnik po Polsce.

Uprawnienia umieszczania postów