Skocz do zawartości

Wystawa Militaria w obrazach


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

plakat_forum.jpg

 

29 maja 2009 roku w ramach Militarnej Nocy Muzealnej w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu otwarta zostanie wystawa Militaria w obrazach. Jest to pokaz grafiki komputerowej o tematyce militarnej (głównie czołgi i samoloty). Przedsięwzięcie ma charakter międzynarodowy - biorą w nim udział autorzy z Holandii, Australii, Niemiec a także kilku naszych kolegów znanych z tego forum. Pełną liste uczestników podam gdy będzie zamknięta - nadal czekam na kilka obiecanych prac.

Wystawa czynna bedzie potem normalnie jak każda inna co najmniej przez kilka miesięcy, więc jeżeli ktoś bedzie miał chęć/możliwość pojawienia sie w Muzeum - serdecznie zapraszam. Oczywiście równie serdecznie zapraszam na sam wernisaż, który odbędzie się 29.05. o godzinie 21.00.

 

Uzupełnienie: pełna lista uczestników wystawy

 

Wiek Luijken

Gareth Hector

Kevin Jongen

Dieter Meyer

Chris Kennedy

Inaki Karras

Thorsten Panarisi

Maciej Kowalski

Wojciech Niewęgłowski

Piotr Forkasiewicz

Marek Ryś

 

 

Marek Ryś

Edytowane przez mrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:/ Szkoda że dopiero dziś zobaczyłem ten wątek... Na otwarcie niestety nie będę mógł się zjawić, a fajnie byłoby pogadać z twórcami. Mimo wszystko nie odpuszczam i wpisuję obejrzenie tej wystawy na listę rzeczy do zrobienia na wakacjach. Bardzo mi się podoba ta inicjatywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek... kto to jest ten Wojtek N.... nie znam..:)

 

Nie wiem, przypałętał się, marudził, głowę zawracał... :)

 

Jest szansa na zdjęcia z wystawy dla tych którzy nie mogą się wybrać?

 

Obiecuję fotoreportaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo będzie trwała ta wystawa?

 

Planuję, że co najmniej do września. A co potem, to zależy od np. frekwencji. Ale najprawdopodobniej będzie możliwość jej przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wernisażu. Dziękuje wszystkim, którzy się pojawili - naprawdę fajnie było was tam widzieć!

W ciągu paru dni będę miał wszystkie zdjęcia i przygotuję większy reportaż. A na początek jedno. Peter-f, Kliment Woroszyłow i ja kilka godzin przed oficjalnym otwarciem. Zwróćcie uwagę na ręce Klimka. Chłopak szybki jest. To właśnie tajemnica tempa, w jakim produkuje te swoje czołgi. Trudno go było utrzymać w kadrze :)

 

Big_three_faster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa...to początki parkinsona sa nie słuchajcie go.... sam zresztą w niczym mi nie ustepuje, oto dowód:

99951946e45416c6m.jpg

 

Wystawa byłaby pewnie jeszcze większym sukcesem gdyby nie fakt iż Marek wszystkich zagadywał, gadał jak najęty..ludzie już sie rwali na sale ogladać prace a ten gadał i gadał..

 

324b15bdd790bf1dm.jpg

 

... dopiero sciagnięcie sił szybkiego reagowania z Task force 1 ustabilizowało sytuacje i ludzie mogli wreszcie obejrzec wystawe...

 

0a5e4ae195b48214m.jpg

 

A poważnie już mówiąc to było cool, podziękowania dla Marka za cały pomysł i realizację, fajnie było spotkać na żywo Prezesa , Piotrka i Qbe( btw, Qba to kłamca bo wmawiał ze przyjedzie w nowym dresiku a wbił się w garniak!)...a kto nie był ten trąba :P

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności