Skocz do zawartości

francuski czołg SOMUA S35


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

***** Jesteś twoim największym fanem :)

 

 

hahaha - ostro napisane -z wątku wnioskuję że chciałeś napisać "jestem" ;)

 

...czołg ładniutki ale z nitami to przegiołeś nieco -na ujęciu z hakiem przed ms'em mają już wystarczającą siatkę- po ms jest już masakra ;)- domyślam się że kompa masz rakietowego

span.jajahWrapper { font-size:1em; color:#B11196; text-decoration:underline; } a.jajahLink { color:#000000; text-decoration:none; } span.jajahInLink:hover { background-color:#B11196; }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w rzeczywistości wygląda materiał z którego jest zrobiony czołg ale naszło mnie pewne stwierdzenie, otóż materiał ten wygląda jak żeliwny odlew a wiadomo jak żeliwo się zachowuje, wszystko do czasu a jak coś się za mocno rąbnie to całe się rozlatuje i takie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Woroszyłow ileż to Pan poświęcasz czasu dziennie na robienie w grafice ?

Tak mnie kusi by napisać na gg ale pewnie takich jak ja jest steki z tego forum i z różnymi męczącymi pytaniami hehe więc chyba wezmę na wstrzymanie :)

 

Pięknie idzie pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Woroszyłow ileż to Pan poświęcasz czasu dziennie na robienie w grafice ?

 

Kielce są zbudowane w całości z niepalnych materiałów, toteż nasz Pan Strażak Jedynie wysyła ludzi do ściągania kotów z drzew. A że kotów w Kielcach nie ma (oprócz jednej pumy, ale puma sama se z drzewa zleźć potrafi), to i czasu ma mnóstwo na modelowanie. To po pierwsze. Po drugie zaś starym ludziom czas płynie dwa razy wolniej, a Klimek jest już bardzo stary. Ostatnio mi pisał, ze mu dwie wiewióry założyły gniazdo w brodzie jak się zamyślił. Coś tam jeszcze pisał, ale po połowie zdania zasnął. W każdym razie dzięki swemu wiekowi ma do dyspozycji 48-godzinną dobę, w czasie której przesypia ze trzy godziny a resztę czasu spędza dłubiąc czołgi. Albo ignorując petentów na GG.

 

Jak będę taki stary jak on, to też będę tak szybko modelował. Chociaż, tak po prawdzie to nieprzyzwoite jest. Codziennie apdejt. Zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff... wreszcie... przepraszam ze tak późno dzisiaj ale miałem problem z jedną wiewiórką, zaplątała mi się w brodzie a jak ją w końcu wyplątałem to złapał mnie atak podagry i byłem już tak zmęczony ze usnałem z tego wszystkiego.

Dorobiłem kratki nad silnikiem i uchwyty tylko ...ale liczę na waszą pobłażliwość .

1e4f0f18f9317119.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonJakub- ale jakiego tutka wy chcecie? czym sie różni modelowanie czołgu w poly od modelowania samochodu? Niczym moim zdaniem, wiec tutka o poly modelingu nie będę robił bo są ich setki w seci:) Nie ma tu żadnej tajemnicy, pisałem już w tjażełym o tym, gruntowne poznanie modelu jaki się robi i uważne ogladanie referencji, ot i cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Kliment podpisał cyrograf.

Sprzedał Swa duszę za wybitny talent modelarski.

Lucyfer w chwili podpisywania cyrografu nie wiedział jednak, że Kliment jest strażakiem. Zatem dla Nas korzyść podwójna:

1. możemy oglądać piękne modele, jak choćby ten czołg,

2. w chwili gdy dusza Klimka opuści jego ciało, My bedziemy mieli piekło z głowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykład ekstremalistyczny: mamy Kliment'a i 20 jego czołgów i co ?? "czyściuteńkie" (taka przeróbka Sztura ze skeczu "pralka") :P

 

Ładnie ładnie ale te up"iki mógłbyś zastąpić jakimś UP'EM ;]

 

Czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa tam chodzi mi o to że i tak miał teraz gotową siatkę dał extrude > chamfer > MS i i tak kilka razy... Mistrzowi nie wypada :D

 

Z drugiej zaś strony gdyby dawał kilku godzinne efekty swoich zmagań to byłoby pewnie: pół czołgu > czołg :D

 

No.. Bardzo ładnie Kliment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość foliescu

Zajrzałem dziś specjalnie po to żeby zobaczyc co nowego z tym czołgiem.. piękny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimku, z modelu na model robisz się coraz bardziej ekstremalny :) kiedyś zażarciłem, że następnym krokiem będzie modeling molekularny, a Ty widzę już to popełniasz!!! Czołg jest cudny, w ogóle i w detalu. Mistrzu pokłony stukrotne! 50* przynajmniej, jak się władza zgodzi ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny, ale jakie koszta? Zrujnowane zdrowie, szwankująca pamięć (składki!!!), brak snu odkładający się w worach pod oczami, ogólne zaniedbanie (broda(?) i wiewióry), ąse i dąse kiedy się mu o 3 w nocy mówi dobranoc na GG ("bo zostań ze mną jeszcze!!!")...

 

Tak młodziaki, jak chcecie być tak dobrzy jak Klimek to się liczcie z konsekwencjami.

 

Chłopie, weź zwolnij co? Bo się człowiek głupio czuje jak widzi up za upem:) Żeby to jeszcze słabe było, ale nie. Dobre jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą wieżą to żeś go spaprał nie miłosiernie. Do tej pory był rzeczywiście brzydki jak noc listopadowa (czołg, model ładny) teraz to przypomina kupę w lesie. Ale Francuzi już tak mieli i pięknie tę jego kupowatość ująłeś w poligony.

 

Jak go oteksturujesz i scenkę wysmażysz to może być twój najlepsiejszy jak dotąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Szczyt kupowatości osiągnie jak domodeluje wieżyczke d-cy...masakryczna jest :) Dzieki Marek, miło słyszeć ze najlepszy choć najbrzydszy :D

 

Edit:

Pozostały naprade drobnostki, kilka małych poprawek , kilka nitów...

Ze w spomnianą wyzej wiezyczką d-cy wygląda tak, prawda że jak krowia kupa?:D :

3aa7f0a7528de92a.jpg

89ad9ae27eda9fef.jpg

e7b3d08fc7e9ba84.jpg70ae5608bd1fda8d.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzy coś mają nie-tak z designem. Ten czołg jest jak ich samochody. Niby ładne a dziwolągi. To mówię ja, który jeździ ichnim dziwolągiem. Ale model Klimciu EXTRAKLASA. Nie wiem czy dawałem już gwiazdy :? a tak dawałem. Ale nie zaszkodzi więcej. Gąsiorki, żeliwo i ten pik mnie osłabiają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że czołgi i design jakoś niebardzo idą w parze, ale to jak ten czołg wygląda to jakaś masakra :P model oczywiście przepiękniasty, jak zawsze.

 

jak duży jest ten czołg? bo robi wrażenie, po swoich kształtach, jakby ledwo jedna osoba do środka weszła :P taki mini czołg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko mnie się ten czołg podoba. Tzn. jako czołg, bo model to kaszana. ;)

Mała wieżyczka ma niefajne zagięcia po MS'ie. Poskąpiłeś poligonów kliment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności