Skocz do zawartości

[NIPW3D] Watch apocalypse comfortable from above


Rekomendowane odpowiedzi

Bliżej nieokreślona przyszłość, naukowcy coraz częściej mówią jednogłośnie o zbliżającej się zagładzie, opinia publiczna jest zaniepokojona coraz częstszymi kataklizmami na wielka skale, pogarszanie klimatu widać gołym okiem, w ludziach rodzi się strach, w którym wielu widzi możliwość zarobku największego od dziesięcioleci. Powstaje spółka "New Horizons", w broszurach przekonują do zabezpieczenia się w razie apokalipsy, wykupując komfortowe miejsce, w specjalnie budowanych promach, ceny są astronomiczne, nikt tez nie zastanawia się gdzie pasażerowie mieliby się udać w razie zagłady Ziemi, ludzie jak dotąd nie skolonizowali żadnej planety, jednak chętnych nie brakuje, spółka zarabia krocie. Dwa lata później pierwszy okręt jest na ukończeniu, zarząd spółki bez zapowiedzi wypowiada umowy swoim klientom i ekspresowo, uwzględniając hiperinflacje zwraca wielokrotność wpłaconej sumy, po protestach gwarantuje też miejsca pracownikom, którzy pracują przy ukończeniu budowy, roszczenia i zamieszki nabierają na sile, wybucha anarchia, już nie ma wątpliwości że apokalipsa jest coraz bliżej...

 

 

finish:

 

13.jpg

 

link high-res http://ftp.polti.nazwa.pl/Ver/bitwa3d/14.jpg

 

kilkadziesiąt lat później:

01.jpg

 

zamierzam dodać detalu i sporo zniszczeń na statku, w zasadzie ma się już rozlatywać praktycznie, oprócz tego chce dodać parę innych promów w budowie w tle, trochę śmieci, możne jakieś wraki czołgów, i jakoś zniszczony, ledwo czytelny znak na pierwszym planie z reklamą zachęcającą do wykupienia biletu, nazwa wątku mogłaby być hasłem reklamowym, ale myślę jeszcze nad tym, może jakieś propozycje?

 

plan prac:

04.jpg

 

i parę detali:

 

03.jpg

 

05.JPG

 

Czekam na komentarze, krytykę, propozycje. Pozdro

Edytowane przez ver-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mandragora-dzięki, czas też wyszarpuje ile się da, ale jest ciężko ;) , co do kółka to zacząłem bez, później je dodałem bo czegoś brakowało, prześle screena później to sam ocenisz, zresztą i tak chce go tak zniszczyć ze tylko ogólna sylwetka będzie widoczna

 

soska - mogę podrzucić, ale nic specjalnego, wszystko na oko, niedokładnie,nie to co twoje :), ale raczej nie widać tych niedociągnięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty, co do modeli to naprawde sa bardzo na szybko i niedokladnie, robione pod ujecie, tak wiec niewchodzilem bardzo w kazdy szczegol

 

ania - mam nadzieje ze jak a nim skoncze to z klaunem bedzie mial malo wspolnego :)

 

troche zabawy ze swiatlem:

 

12.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie to podoba !! swietne czasteczki !!

te 2 najblizsze ruiny troszke jak by z innej bajki kolorystycznej, byc moze ma to na celu rozruznienie planow, ale ja bym dal troszke czerwieni ...

no i ten statek zeczywiscie troche wyglada jak klaun .

no prawie gotowe

wyglad super !

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lehua768

malo co widac ale patrzec tez nie ma za bardzo na co.Trąci świetną pracą. Trzymam kciuki. praca jest boska...Ta piaskowa burza to particle ?Możesz zdradzić szczegóły ? Albo króciutki tutek .szkoda że prace się zatrzymały bo wyglada bardzo obiecująco, aż żal by było odstawic taki projekt ! BTW - mozesz pokazać jakieś siateczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności