Skocz do zawartości

Challenge Corner Edycja 13 [5/2009]. SONDA


miriam

Głosuję  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję

    • JakóbM
      6
    • dzudzu
      0
    • Designer79
      14
    • ortheza
      21
    • serio
      19
    • prrrszalony
      6
    • atheg
      1
    • Dante88
      19


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: Koncept Postaci.

TEMAT: "Tropiciel" by Ortheza

 

Specjalne: Brak ilustracyjnego tła. Musi być jednolite białe lub inne.

 

 

 

 

TERMINARZ:

START: 07.05.2009 r

KONIEC: 31.05.2009 r

Głosowanie: 01.06.2009 - 5.06.2009

 

Poniżej nominowane Prace:

 

chc13s01.jpgchc13s02.jpgchc13s03.jpgchc13s05.jpgchc13s06.jpgchc13s07.jpgchc13s09.jpgchc13s10.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

//CONCEPT

 

* obowiązkowo minimum jeden dodatkowy rzut na obiekt.

* obowiązkowo przynajmniej jeden powiększony detal/fragment z obiektu

* Pod pracą wskazany jest opis uzupełniający obrazek. (np. na czym się bardziej skupiliście, co z opisu najbardziej wpłynęło na taką, a nie inną interpretację tematu)

 

 

Teraz pytanie co jest obiektem? wg mnie obiektem jest temat przewodni czyli w tym wypadku tropiciel :) no ale nie ma się co czepiać szczegółów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza twarz. Duzo fajnych tropicieli. Strasznie podoba mi się ten Orthezy, cudny technicznie jest concept JakóbaM, świetna praca Serio, mnóstwo ciekawych analiz u Designera, fajne podejście Dzudzu, interesujący debiut Dantego. Ale głos na prrrszalonego... końcowy etap rozbawił mnie do łez, dodatkowo bardzo dobra praca. Ty chyba musisz mieć piękny umysł...

Szkoda strasznie, że nie zdążył z finałem SBT, świetnie się zapowiadało.

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiace mnie ludziska :D ortheza ma rację :P

mój pomysł jest malo odkrywczy^^ (ale jak dopisala Areien "prostota nie boli" :D )

ale to moj debiut :P pozatym stworkow i orkow w zeszytach i na tablecie robilem mnoostwo dlatego chcialem zrobic na tablecie (!) jakas postac ktora bedzie proporcjonalna itd^^ aleee... obiecuje ze druga moja pracka bedzie dużo bardziej "odkrywcza" ;)

dzięki jeszcze raz za głosy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzudzu wychodzi na niekorzyść chyba z tej racji, że na miniaturze zamiast kolorowej wersji są niezaciekawe rzuty postaci. Podejrzewam, że gdyby dać ten właściwy na miniaturze to byłoby zupełnie inaczej. Podobna sytuacja z Athegiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzudzu wychodzi na niekorzyść chyba z tej racji, że na miniaturze zamiast kolorowej wersji są niezaciekawe rzuty postaci. Podejrzewam, że gdyby dać ten właściwy na miniaturze to byłoby zupełnie inaczej. Podobna sytuacja z Athegiem..

 

Jakieś marudztwo straszne widzę, ale spoko jeśli uważacie że przy innych zamieszczonych fragmentach pracy było by inaczej w takim układzie od następnej edycji umieszczę stosowną informację w REGULAMINIE, i sami zdecydujecie który fragment będzie umieszczony. Czy taki motyw Pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda strasznie, że nie zdążył z finałem SBT, świetnie się zapowiadało.

 

Szczerze mówiąc zupełnie nie miałem pomysłu na samego tropiciela, a nie huntera-seekera. Nie czułem tego, więc w połączeniu z wolną amerykanką pod względem warsztatowym to się nie mogło skończyć dobrze... Ale masz rację, może w następnym challengu będzie lepiej. Mimo wszystko dzięki za dobre słowo !

Ortheza - patrząc praktycznie - skoro pomysł Dante88 zyskał tylu zwolenników, to może jest po prostu dobrze odbierany ? Problem raczej podejscia - tam gdzie artysta plastyk kształtuje gusta widza, grafik komercyjny im schlebia i je wykorzystuje zarobkowo. Oba podejścia mają swoje dobre i złe strony.

Co do głosowania - ciężko wybrać - jest kilka prac które są w miarę równe, jedno ma lepsze to, druga to... Ciężki dylemat, ale ostatecznie głos na pracę którą zamieścił JakóbM - trochę za całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... faktycznie, nie zdobyłem zbyt wielu głosów w tej edycji, lecz pocieszam się tym, że mam jeszcze szanse, by zrównać się z ahtegiem, a przecież to bardzo mocny zawodnik :) Osobiście głosowałem na Designera79 bo mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Z wyglądu avatara wywodziłem nieco inny poziom skilla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu hehe ale że co? że nie jestem tak kiepski na jakiego wyglądam czy jak :D ?

 

Jak dla mnie dante88 fajny szkic tylko wg tego co mówił ortheza to nie na temat - wystarczyło zamiast snajperki dać jakiś wykrywacz:D

 

Jak by nie było to mój debiut na ChC więc starałem się trzymać wytycznych.

Niektórzy pozapominali o tym 2gim rzucie co oszczędziło czas - no chyba, że te założeni są umowne bardziej...

 

SBT77 wiesz mi sie wydaje że z tych obrysów można było coś wyciągnąć - utropicielowić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SBT ma sporo racji. To nie tak, że minaiturka, czy jakis dziwny wplyw promieniowania kosmicznego decyduje kto wygrywa konkursy ale glosy ludzi, ktorzy maja okreslone gusta, a z ktorymi czasami nam nie po drodze. Jesli ktos ma duzo glosow to znaczy, ze po prostu utrafil w to co lubia odbiorcy. Z wlasnego skromnego doswiadczenia na tym forum moge stwierdzic, ze czesto zaskakuje mnie odbiór moich prac przez innych. Ostatni TSP wygralem choc wcale nie chcialem wrzucac pracy, kor tak sie ludziom spodobala, z kolei gdy bywam jakos bardzo zadowolony z czegos co zrobie spada na nia krytyka... i o to w duzej mierze chodzi chyba. Wystawianie sie na ocene publiczna wszystkich nas uczy pokory i dystansu do swoich prac.

Sam uwazam, ze w tym konkursie jest pare prac lepszych od propozycji Dantego88, niemniej jednak jesli wygra z przyjemnoscia pogratuluje mu efektownego debiutu.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Atheg'iem :P moja praca jako przyklad, choc mało "odkrywcza" zdziałala jednak swoje i kilka głosow zyskała^^ sam moge pokazac kilka prac ktore bardziej mi sie podobaja^^

Napewno Ortheza ze swoim międzygalaktycznym prosiaczkiem^^ który zyskał najwiekszą popularnosc^^ niemniej jednak trafilem w gusta innych :P takze mowienie ze dziala tu zly kadr nie do konca jest na miejscu, nie wiem jak wy ale ja patrzac na prace nie ogladam tylko wycietego kadru lecz wchodze do watku z caloscia :P choooc...

ktos moglby sie klocic ze pierwsze wrazenie jest najwazniejsze^^

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie tez miniatura nie jest wyznacznikiem zawsze klikam sobie pelna prace ;-)

Ale ci co maja jakis zal o kadr beda usatysfakcjownowani, od nowej edycji bedzie dodatkowy wymog dolaczenia miniaturki do swojej pracy, zrobicie kadr taki jak sie wam podoba i wg was najlepiej streszcza prace,

Uwaznie poczytajcie nastepny temat wsjo tam bedzie podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaciętej i wyrównanej batalii w końcówce ,ostatecznym Zwycięzcą 13 EDYCJI ogłaszam, Orthezę :)

 

SERDECZNIE GRATULUJĘ

 

Tym samym Jutro Uruchamiamy nową edycję , ILUSTRACJA wraz z kilkoma zmianami w regulaminie ;).

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności