Skocz do zawartości

Teczka 2D: Bart


I34I2t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem w końcu założyć własną teczkę 2D- liczę na konkretną i konstruktywną krytykę ze strony bardziej doświadczonych;] Są to prace rysunkowe, które powoli mam zamiar wcielać w portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj :D tak z organizacyjnej strony powiem, że wygodniej się przegląda prace, jak wrzucasz je gdzieś na serwer a potem wklejasz je do postu jako obrazek.

No ale nie o tym miałam ... :)

 

Widzę, że jesteś dobrym kopistą: z partii drugiej archanioł wydaje mi się znajomy :)

Najbardziej podoba mi się ten wojownik: bardzo świetne środki wyrazu użyłeś żeby ukazać ekspresję i dynamizm postaci. Myślę że rozwijałbyś się super grybyś właśnie szedł w kierunku tego wojownika.

Babka zrobiona piórkiem też jest fajna, ale chyba skan za bardzo Ci ją wyostrzył i za duży kontrast sie zrobił, bo nie widać subtelniejszych pociągnięć.

 

No nic, czekam na ciąg dalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki;] Te kopie to pewnie jak się domyślasz, mój trening nad cieniowaniem, anatomią człowieka i kreską, ponieważ nie urodziłem się z długopisem w ręku;] Jeśli chodzi o moje własne projekty od początku do końca to mam tutaj coś takiego:

- Projekt na prośbę sąsiada:

Truskull_by_Wafflosa.jpg

- Pierwszy smok jakiego rysowałem:

dragon_beta_by_Wafflosa.jpg

Tamten na górze również mojego projektu ;]

Póki co pracuję nad projektami rzeczy użytkowych by portfolio na studia jakoś się prezentowało.

ps. zdjęcia wrzuciłem już normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Pozwól sobie na więcej swobody. Nie wykańczaj tak prac, nie rób takiej równej obramówki na około każdego obiektu. Polecam kopiowanie innych, staraj się w trakcie tego podpatrzeć jak inni konstruują obiekty (wyciągają bryłę, detal itp) albo sięgnij do książek loomisa (o ile znasz angielski ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności