Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm w ostatnim czasie gram juz mniej... co nie oznacza ze nie gram wogole... bo w wolnych chwilach pykam obecnie w \"Wolfenstein - Enemy Territory\" -> swietna DARMOWA gierka na neta... nie bede nic o niej pisal bo za duzo tego by bylo ;-p... POLECAM

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już prawie w ogóle nie gram, i dlatego, że nie mam czasu i dlatego, że trochę słaby sprzęt mam, żeby sobie w jakieś fajne nowe gierki pograć. Jeżeli gram, to zazwyczaj w simy lotnicze (War Birds po sieci :) ) i ścigałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja obecnie gram w sw: kotor, beyond good & evil

obie swietne, oprocz tego fajny byl nowy prince of persia

i grywam jeszcze w quake\'a 1 i counter-strike\'a po sieci.

no i nie ma to jak klasyka, co jakis czas zapuszczam sobie jakis old-school i wracam myslami do dziecinstwa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enemy territory RULEZZZ... Everyman na jakich serwerkach grasz i pod jakim nickiem :D?? ... Trzeba kiedyś duelka zagrać :C ... :D

 

Co do innych gier to Far Cry powala swoją grafiką :D... PIKNE, tylko że ma spore wymagania :/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 najlepsiejsze gry w jakie grałem/gram:

 

1. Total Annihilation (RTS Wszechczasów !!)

2. Homeworld 1-2 ( 2-jeczka jest boska !!)

3. SimCity 3000, 4 ( w 4 + dodatek właśnie gram :) )

 

Jest jeszcze dużo innych gier, które lubię, ale te 3 serie są najlepsze :D

 

Polecam Soldata (polska gra; połączenie wormsów z CS i Q3 :] ) www.soldat.prv.pl

 

Pewie jeszczeby bylo więcej moich ulubionych tytułów, gdyby nie fakt, że postadam slaby sprzęt....:|

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna byłem zażartym fanem Europy Universalis 2, Cywilizacji jak i Championship Menagera 3 (wersja 4 strasznie mnie zniechęciła), a jako że wszystkie 3 wyżej wymienione gry to straszliwe zjadacze wolnego czasu, którego ostatnio mam niewiele lub wcale, nie gram w nic :(. Ale polecam te tytuły pierwsze dwa jeżeli ktoś lubi dobre strategie, a ostatni dla fanów piłki kopanej i gier ekonomicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznaje tylko 6 gier (w takiej kolejności):

1. Mafia - genialny klimat i scenariusz (najlepsze ze wszustkich gier w jakie grałem), na zawsze mam w pamieci historie Tommiego Angelo.

2. Metal Gear Solid2 - scenariusz (!!!), wykonanie, animacja - zajebioza. Do sterowania sie przyzwyczailem od razu.

3. Baldur\'s Gate (pierwszy) - nie trzeba nikomu przedstawiać.

4. Counter-Strike - gdy mam ochote na coś sieciowego.

5. GTA: Vice City - miodzio klimacik, scenariusz też nienajgorszy. Hehe uwielbiam lata 80-te i Miami :D

6. Colin McRae Rally 3 - uwielbiam jeździć. Nawet jeżeli każą mi jeździć w mistrzostwach tylko Focusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry:

 

Test driver 1

Północ Południe

Last Ninja

Gunship 1 i 2000

Cannon Fodder (dzięki Tiger za przypomnienie :) )

Frontier fe ************ (to nie gra... to cud :D )

Privater 1 **

Syndicate 1 i 2 **

Return Fire 1

Big red racing

 

Mechwarrior 2 ** (KLIMAT, którego nie miał już żaden kolejny mw)

Interstate 76 *** (kultowa dla mnie gra)

Half-life *

Rollcage 1 *** (historia... aż łezka się kręci :) )

Hitman

Carmageddon 1 ; 2 ; 3 itd.

Unreal Tournament 1

Jagged Alliance 2 **

Need for Speed 1 ; 4 ; 5 **

Fallout 1 i 2 *** (rgp nie mające sobie równych)

Homeworld 1

Jedi Outcast

Metal gear solid 1 **

Final fantasy 7 **

Morrowind *

ił-2

Earth 2150 ** (najlepszy według mnie rts, i do tego made in pl)

AvP 1 i 2 * (jedynki się autentycznie bałem)

Prince of Persia 1 i Sot

GTA 1 ; 3

Mafia *** (klimat i scenariusz)

Max Payne 1 **

Live for speed ** (najlepsze wyścigi samochodowe)

Americas army ** (świetna gra online, taktyczna, drużynowa... fps)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo dużo grałem. Teraz już znacznie mniej... nie mam już na to czasu ani specjalnie ochoty. Jednak jak wyjdzie jeszcze jakaś gra na poziomie tego co wyżej wymieniłem to na pewno jeszcze do niej usiądę. A tym czasem zadowalam się live for speedem na dysku w którego od czasu do czasu sobie gram. Gdyby nie pingi grałbym jeszcze w americas army ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej grałem i nadal gram w Ił-2 Sturmovik:Forgotten Battles i teraz jeszcze dochodzi do tego dodatek AEP :),

 

A po za tym gry które bardzo mnie zafascynowały i nadługo pozostana w mej pamieci :P:

-Seria Close Combat

-Imperium Galactica I & II

-Hidden & Dangerous

-Fallout 2

-Gothic 1 & 2

-Diablo 1 & 2

-Earth 2150

-Total Anihilation

-Panzer Elite

-Homeworld

-Hearts of Iron

-Starcraft

-Warcraft 3

-Final Fantasy 7

-Age of Empires 1 & 2

-Sudden Strike 1 & 2,

-Freespace 2

-Jedi Knight

-Faraon

-Shogun Total War

 

możliwe że o czymś zapomniałem :D Teraz nie mam za dużo czasu na granie, tzn może mam ale wykorzystuje go w inny sposób :P Ale od czasu do czasu lubie pospuszcząc ruskich i amrykanów w sturmoviku i podbić świat Japonią w Hearts of Iron :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje typy

1. Starcraft BW

2. Starcraft BW

3. Starcraft BW

(chyba malo ktora gra ma taka grywalnosc jak sc, szczegolnie na batlenecie cos pieknego)

 

 

4. Gta ViceCity

5. Diablo II/Mafia (to sie nazywaja gry z klimatem, wszegolnosci mafia, jeszcze nie spotkalem lepszej gry pod wzgledem fabuly niz mafia)(Diablo oczywiscie z dodatkiem Pan Zniszczenia:],bez tego ani rusz)

 

i w oddali

6. Tony Hawk\'s Pro Skater 3

 

chyba niczego nie zapomnialem :P teraz aby czekam za Driverem 3 i Gta San Andreas to dopiero beda gierki przynajmniej Gta SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ulubionych gier:

 

1. Eurofighter 2000 (najbardziej wypasiony symulator w jaki grałem, jak dla mnie świetny klimat)

2. F-22 TAW (prawie jak wyżej ale jednak poprzednik lepszy:P)

3. Warbirds (może nie powala, ale multiplayer świeny:] )

4. Descnet 3

5. Counter Strike

6. Midtown Madness 1

7. Rally Trophy (szkoda, że kierownicy nie mam :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kozioo

A ktoś może mi polecić jakąś fajną przygodowke? Po dluższym okresie \"niegrania\" naszła mnie ochota na gre która zmusza szare komórki do myślenia:]

 

Ja teraz gram w Syberię po polsku...

Wyj...ana gra!

POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris racja, Syberia RULEZ... Tylko ta polska wersja jest znacznie gorsza od angielskiej. Mówią jakby ich ktoś zmuszał do tego :D... Obecnie przechodze Syberie 2 i czekam na kolejną cześć przygód panny Kate Walker, tym razem nie będzie to już Sybieria!?. Ciekawe co :D!?

 

A tak ogólnie to gram jeszcze w GUNBOUND, świetna darmowa gra http://www.gunbound.net. Można to określić jako Mangowe wormsy :), do tego dochodzą jeszcze rankingi i dokupowanie swojemu avatarowi przeróżne dodatki :), np. można zrobić z siebie Świętego Mikołaja :D...

 

No i jeszcze pozostaje wierny Warcraftowi 3, można mnie spotkać na polskim (europejskim) Battlenecie (pvpgn), pod nikiem MEGALAMER :)....

 

POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam FAR CRY, wspaniala gra, glownie graficznie choc reszta tez calkiem calkiem, co prawda spore wymagania ale warto zagrac, szczegolnie swietnie wyglada na ATI ech ta woda...

ostatnio nie gralem w lepszy FPP, co najwazniejsze przy swojej grywalnosci nie jest krotka, grasz grasz i coraz bardziej sie wciagasz... nie bede sie wiecej rozpisywal, powiem tylko ze niektorym moze nie przypasc do gustu przekolorowany i cukierkowy klimat tej wyspy...

greets

ps. w trybie multiplayer CounterStrike oraz COD rzadzi Q3 tez ale to juz raczej trening refleksu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. U mnie na Celeron 1 Ghz, Gforce 2 MX 64 MB i 256 ramu, chdzi przyzwoicie na minimalnych, ale woda nie jest taka ładna, bo MX nie obsługuje czegoś tam. A gra ładuje się tak długo, że włączam ją, ide zjem obiad itp., a jak wróce to konczy się ładowac ... O zgrozo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynajac od prechistorii - bulderdash, pac macman;-), supaplex, super-frog - Amigowa gra wszechczasow, no moze poza canon fodder czesc 1,2:)

 

Bardzo duzo czasu spędziułem przed quakiem1, nosiło sie komputery do kumpli zeby pograc w multi, to były czasy.

Baldurs gate1,2, ale znacznie bardziej podobal mi się planetscape_torment -dla mnie rpg wszechczasów

Oczywiscie wszystkie warcrafty obecnie męczę 3:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witeczka dla wszystkich. Ja ostatnimi czasy pogrywam w Battlefield - Vietnam, UT2004 i CollinMcRae4, wypasik. Szczególnie BFV powala grafą, muzą i ogólnie grywalnością :) Spróbujcie bo warto. Gorąco polecam & Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności