Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu w Wiedzmina ALE... drugiego dopiero. Pocinam na najwiekszym poziomie trudnosci i miejscami zanim wybadam jak zalatwic szefa jakiegos to pojawiaja sie biale wlosy niczym u Geralta... Jestem chyba gdzies poza polowa. Wiele lat po premierze a gra sie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja poleciałem mainstreamem i kupiłem overwatcha. Jest idealny gdy na granie checsz poswiecic 20-30 minut dzienie. Szybkie dynamiczne rozgrywki, multum postaci, ktore faktycznie sie różnia. Ładna oprawa i stabilne 70fps na ustawieniach high, na kompie domowym sprzed 6ciu lat z wsadzoną 970. Polecam

 

Co do trolla od planszówek, do odpwoiem ja:) Polecam:

zamki szalonego króla ludwika: https://goo.gl/hQZKWA

tajniacy: https://goo.gl/P7ySA8

dixit: http://goo.gl/DrwOI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie pykania w Deus Exa i zostął mi Londyn. Gram na hardzie. W miare prosta gra. Najlepszy klimat w Golem City Praga taka sobie. Denrwujace kaciki ust postaci i osadzenie zębów.

 

Edit: Przeszedłem DEus Exa w sumie spoko nie za długi nie za krótki. Na początku zdawał siętrudny potem juzcoraz łatwiej. Najlepsza czesc gry to Golum City. Reszty mogloby nie byc xD.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem Hitmana nowego (poczekalem az wydadza wszystkie misje z pierwszego sezonu bo jakos na raty ja wydawali :D). Domyslnie giera prowadzi za raczke tak strasznie ze boli - cala przyjemnosc sie traci bo pokazuje gdzie jest cel dokladnie, w jaki sposob mozna go zlikwidowac itd... Paranoja. ALE na szczescie mozna to wszystko sobie powylaczac w opcjach i zrobic giere na prawde godna uwagi gdzie trzeba pozwiedzac, poobserwowac, posluchac rozmow, zaplanowac itd. bez patrzenia przez sciany i podswietlania na czym kliknac :D Na serio ludzie sa takimi debilami juz czy tylko producenci gier za takich ich maja i domyslnie serwuja gre mowiaca ci co masz zrobic... W kazdym razie - gierka jest super tylko trzeba powylaczac prowadzenie za raczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek 3, po raz kolejny, ale tym razem z bonusowym Krew i wino. Nie mam starych save'ów, więc jadę od zera. Obecnie jestem na poz 22. Tym razem jaskinie na Undvik spenetrowałem dokładniej i odkryłem parę skrzyń z lootem więcej. Ta gra jest tak rozbudowana, ze można w niej za każdym razem coś nowego odkryć. czy w ogóle ktoś przeszedł wszystkie misje dostępne w grze? Zastanawiam się też, czy jest jakaś optymalna kolejność robienia misji, by wyexpić Wieśka do oporu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na 50 levelu po obu dodatkach. Raczej wątpię byś doszedł do 60 bo zazwyczaj na pkt doświadczenia się nabija na głównym questcie. Kumpel przeszedł całość 2 razy. Niby ma 100level. Chyba gral na modzie ze mozna sie teleportowac z kazdego miejsca a nie tylko przy znakach.

 

Takie cos gram. Max Course of the brotherhood. 10zł na allegro xD.

 

 

78366656.jpg

 

Przesedlem fajan casualowa gra.

 

Przelazlem Metro Last Light i 2033 redux. Uwazam ze Last Light jest ciekawesze fabularnie i rozgrywkowo. Obie około 10h. W tym ze Last light w dwa dnia a 2033 tluklem z tydzień tak jakos nie przykuwala mnie ta gra.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wróciłem do Destiny. Fantastyczna gra. Przy premierze trochę zjechana przez recenzentów. Swoją drogą słusznie bo wydawanie połowy gry i reszty w płatnych DLC to złodziejska praktyka, ale w tym momencie można kupić wersję ze wszystkimi dodatkami za rozsądne piniądze. Także jakby ktoś chciał wspólnie popykać na PS4 to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ostatnio oba Tomb Raidery . Rise of Tomb Raider jako pierwszy około 19h z dodatkiem Baba Yaga. Z czego dodatek to około 2-3h. Już trochę nudniejszy i bardzo przewidywalny. Sam Rise na początku trochę nudnawy, ale po 2-3h grania się rozkręca. Końcówka zaś jest mega. Może powodem jest trochę bardziej rozbudowane rozwijanie postaci i broni niż w wersji z 2013r. Z drugiej strony po Risie od razu bez problemu wczułem się w 2013 Tomb Ridera. Przed chwila zaś skończyłem Tomb Raidera z 2013r chyba raster. 10h rozgrywki świetna gra od początku do końca akcja. Tą część przeszedłem na Hardzie. Polecam szczególnie wersje z 2013r bo za 20-30zł na prawdę warto. Gra wciąż jest bardzo ładna.

 

 

 

aaa Resident wszystko super dopóki siedzimy w domu potem to już tak jak w 1 czy RE 0 lub Code Veroinca tak nudniej mniej strasznie ale taki FPS się zrobil przez chwile. Ogolnie gra oki, ale Tomb 2013 bardziej mnie wciagnal.

 

 

edit:

Dark Souls 3 męczę a raczej ono męczy mnie całkiem dobra gra. Poziom trudnosci nawiązuje do darmowych gier mobilnych typu RPG hack nslash. Rzeby przejsc dalej trzeba farmic expa. Tylko tu nie da sie kupic xD go za kase.

 

deit.... Dark Souls 3 ..... załuje ze kupiłem ta gre. Istna meczarnia 5 bosow do końca ....

 

66h i koniec osatatnie bosy w koopie bo nauczylem sie jak to sie robi xD. Ogolnie gra moglaby byc latwiejsza i przez to pewnie 3-4 razy ktosza ;).

 

Dishonored 2 - jestem w trakcie. Pirsze 5h. Jak na razie blogo choć niszcze wszystko xD i chybe ide w kierunku ciemnej storny mocy :). Nie rozczaruje się jak będzie trwa 10-12h tak jak pierwsza czec.

 

Nastepna będzie : Little Nightmares

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darksiders Warmastered Edition - mocno mnie wciągnęła. Co trochę dziwne, bo za pierwszym razem jakoś przy pierwszym bossie odpuściłem i gra poszła na półkę. Ale jakoś dałem jej druga szansę i już 2/3 gry za mną. Nawet drugą część dokupiłem przy ostatnich wyprzedażach.

To już druga taka sytuacja, podobnie miałem z Dead Space. Za pierwszym razem odpuściłem po 6 godzinach, a za drugim zatrybiło i wszystkie 3 części przeszedłem po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kwestii samej gry co mam kupić?

 

https://store.bistudio.com/products/arma3 ?

 

Bym radzil kupic na Steam podstawke (34,99€) oraz jeden DLC: APEX (niektorzy grymasza ze za drogi w stsunku do kontentu ale ja mam inne zdanie). Ale widze ze jest bundle z tym DLC (jak i ze wszystkimi) http://store.steampowered.com/sub/95419/ - wychodzi taniej :)

A potem masz setki tysiecy modow do wyboru z Steam Workshop, lub mozesz samemu tworzyc scenariusze czy cale kampanie nic nie kodujac (chociaz jakies proste komendy przydaloby sie znac, ale po prostu kopiuj wklej z google)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi :) ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi :) ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...

 

Bardzo fajna giera, tez duzo w to gralem - ale w wersji OpenTTD: https://www.openttd.org/en/ ktora zreszta polecam bardziej niz komercyjny wzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styx Shard of Darkness, ale ostatnio wiecej czytam ksiazek. Gra ogolnie ladna oprocz postaci xD. Wyjatkiem jest glowna postac ktora jest poprostu ladna reszta brzydka jak noc. Otoczenie ok. Gra trudna ale calkiem przyjemna choc jestem dopiero w 2 misji po prologu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem dwie części gry Portal. Pierwsza dosyć krótka, druga o wiele dłuższa. Obie MEGA wciągające. Logiczno-zręcznościowe. Normalnie oderwać się nie idzie.

 

Po za tym niedawno dowiedziałem się, że na PC wyszła moja najukochańsza gra konsolowa, a mianowicie Final Fantasy X. (No dobra. Druga najukochańsza, bo pierwsza była Final Fantasy VII). Dla niej kupiłem PS2 za 1500zł (i grę za kolejne 250). Na PC też muszę ją przejść :)

 

O Wiedźminie 3 z dodatkami nawet nie będę wspominał, bo to już pewnie truizm :D

Edytowane przez Ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie marek to nie rendery. grałem sam i grafa realtime gameplay identyczna, ale bez kiery i doświadczenia w prowadzeniu różnych napędów zajedziesz daleko i szybko jak na ślizgawce w trakcie mżawki po burzy piaskowej

 

PS wirtualna rzeczywistość coraz bardziej rzeczywista.. chcecie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, ale to render który z finalnym rezultatem gry może dość sporo się różnić. Nie chcę być nie uprzejmy, ale lepiej nie oczekiwać za wiele :)

 

Zupelnie masz racje ze lepiej nie oczekiwac za duzo zbyt wczesnie, bo sie mozna rozczarowac.

Nie mniej "kolega" zrobil te screeny wlasnorecznie grajac na swoim PC w beta do ktorej sie zapisal. Pisze rowniez ze wymagania sprzetowe sa mniejsze niz Project Cars 1. W sumie sie nie dziwie bo Project Cars 1 na moim dosyc dobrym rigu jest jedyna gra ktora nie trzyma 60fps na maxymalnych ustawieniach a w cale tak dobrze nie wyglada.

 

Tutaj orginalny post: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=246292498#post246292498

 

no właśnie marek to nie rendery. grałem sam i grafa realtime gameplay identyczna, ale bez kiery i doświadczenia w prowadzeniu różnych napędów zajedziesz daleko i szybko jak na ślizgawce w trakcie mżawki po burzy piaskowej

 

PS wirtualna rzeczywistość coraz bardziej rzeczywista.. chcecie tego?

 

Masz dostep do beta?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie marek to nie rendery. grałem sam i grafa realtime gameplay identyczna, ale bez kiery i doświadczenia w prowadzeniu różnych napędów zajedziesz daleko i szybko jak na ślizgawce w trakcie mżawki po burzy piaskowej

 

PS wirtualna rzeczywistość coraz bardziej rzeczywista.. chcecie tego?

 

W takim razie zwracam honor, grafika na wysokim poziomie i z tego co piszecie wymagająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności