Zobacz wyniki ankiety: Best soccer?

Głosujących
366. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tyskie rulez

162 44.26%
  • FIFA 1999-2001

34 9.29%
  • FIFA 2002-2005

58 15.85%
  • ISS 98

5 1.37%
  • ISS Pro Evo 1,2,3

41 11.20%
  • Sensible Soccer

50 13.66%
  • LiberoGrande

7 1.91%
  • DB Soccer

9 2.46%
Strona 393 z 394 PierwszyPierwszy ... 293 343 383388389390391392393394 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3921 do 3930 z 3932

Wątek: W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Member
    Awatar makak
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    W końcu przysiadłem i skończyłem wczoraj GTA V i przyznam, że chyba najlepsze dialogi między postaciami tutaj widziałem. Świetną robotę wykonał Rockstar przy tym tytule.
    ...

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Przeszedłem ostatnio oba Tomb Raidery . Rise of Tomb Raider jako pierwszy około 19h z dodatkiem Baba Yaga. Z czego dodatek to około 2-3h. Już trochę nudniejszy i bardzo przewidywalny. Sam Rise na początku trochę nudnawy, ale po 2-3h grania się rozkręca. Końcówka zaś jest mega. Może powodem jest trochę bardziej rozbudowane rozwijanie postaci i broni niż w wersji z 2013r. Z drugiej strony po Risie od razu bez problemu wczułem się w 2013 Tomb Ridera. Przed chwila zaś skończyłem Tomb Raidera z 2013r chyba raster. 10h rozgrywki świetna gra od początku do końca akcja. Tą część przeszedłem na Hardzie. Polecam szczególnie wersje z 2013r bo za 20-30zł na prawdę warto. Gra wciąż jest bardzo ładna.

aaa Resident wszystko super dopóki siedzimy w domu potem to już tak jak w 1 czy RE 0 lub Code Veroinca tak nudniej mniej strasznie ale taki FPS się zrobil przez chwile. Ogolnie gra oki, ale Tomb 2013 bardziej mnie wciagnal.

edit:
    Dark Souls 3 męczę a raczej ono męczy mnie całkiem dobra gra. Poziom trudnosci nawiązuje do darmowych gier mobilnych typu RPG hack nslash. Rzeby przejsc dalej trzeba farmic expa. Tylko tu nie da sie kupic xD go za kase.

deit.... Dark Souls 3 ..... załuje ze kupiłem ta gre. Istna meczarnia 5 bosow do końca ....

66h i koniec osatatnie bosy w koopie bo nauczylem sie jak to sie robi xD. Ogolnie gra moglaby byc latwiejsza i przez to pewnie 3-4 razy ktosza .

Dishonored 2 - jestem w trakcie. Pirsze 5h. Jak na razie blogo choć niszcze wszystko xD i chybe ide w kierunku ciemnej storny mocy . Nie rozczaruje się jak będzie trwa 10-12h tak jak pierwsza czec.

Nastepna będzie : Little Nightmares
    Ostatnio edytowane przez Sebazx6r ; 07-05-17 o 21:09

Member

Podziękowania

Domyślnie

Polecam ARMA3, duzo ostatnio w to gram i tworze scenariusze. Udalo mi sie uzyskac dosyc ladna grafe:

Jesli ktos zainteresowany moimi scenariuszami i scryptami zapraszam tutaj: https://github.com/keraj37/arma3_scenarios

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

A w kwestii samej gry co mam kupić?

https://store.bistudio.com/products/arma3 ?

Member
    Awatar makak
    Podziękowania

Domyślnie

Darksiders Warmastered Edition - mocno mnie wciągnęła. Co trochę dziwne, bo za pierwszym razem jakoś przy pierwszym bossie odpuściłem i gra poszła na półkę. Ale jakoś dałem jej druga szansę i już 2/3 gry za mną. Nawet drugą część dokupiłem przy ostatnich wyprzedażach.
    To już druga taka sytuacja, podobnie miałem z Dead Space. Za pierwszym razem odpuściłem po 6 godzinach, a za drugim zatrybiło i wszystkie 3 części przeszedłem po kolei.
    ...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wujek_kane Zobacz posta
    A w kwestii samej gry co mam kupić?

https://store.bistudio.com/products/arma3 ?
    Bym radzil kupic na Steam podstawke (34,99€) oraz jeden DLC: APEX (niektorzy grymasza ze za drogi w stsunku do kontentu ale ja mam inne zdanie). Ale widze ze jest bundle z tym DLC (jak i ze wszystkimi) http://store.steampowered.com/sub/95419/ - wychodzi taniej
    A potem masz setki tysiecy modow do wyboru z Steam Workshop, lub mozesz samemu tworzyc scenariusze czy cale kampanie nic nie kodujac (chociaz jakies proste komendy przydaloby sie znac, ale po prostu kopiuj wklej z google)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RAFA Zobacz posta
    Ja uwielbiam starego dobrego Transport Tycoona, czyli rozwój własnych sieci komunikacji (pociągi ... głównie pociągi ). Chociaż świat grafiki poszedł do przodu, to ta z tej gry ma w sobie klimat. Ostatnio zarwałem nockę ...
    Bardzo fajna giera, tez duzo w to gralem - ale w wersji OpenTTD: https://www.openttd.org/en/ ktora zreszta polecam bardziej niz komercyjny wzor.

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez keajra Zobacz posta
    Bardzo fajna giera, tez duzo w to gralem - ale w wersji OpenTTD: https://www.openttd.org/en/ ktora zreszta polecam bardziej niz komercyjny wzor.
    Dałeś się wciągnąć w dialog ze spamerem

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

moze da sie ich oznaczyc wizualnie jakos np. newcomer badge, by latwiej bylo ignorowac wizualnie kazdego z kontem ponizej 30dni
    nosiłem kalesony zanim było cool

Uprawnienia umieszczania postów