Skocz do zawartości

Speed animating 20- głosowanie


adrian2608

Która animacja była, według Ciebie najlepsza?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która animacja była, według Ciebie najlepsza?

    • Rudaria
      11
    • Szczery
      8
    • Adrian2608
      10
    • Strong
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za głosowanie, nikt nie wygrał ,jest remis pomiędzmy mną a Rudarią ,ze względu ,iż zapomniałem aktywować zamknięcie ankiety wklejam screena ,pozdrawiam.

 

f_ankietam_b2e43ee.png

 

Od razu widać że to jakaś Machloja/Manipulacja/Photoshop. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za dubla;)

Mam pomysł, ze względu iż jestem dżentelmenem:D, to oddaję przyjemność wyboru tematu na speeda 21 ,Rudarii, hehe tak naprawdę ,to teraz końcówka bitwy i nie mam zbytnio czasu zajmować się speedem :)

Tą galerie prowadzi dalej Destroyer tak?

To ja proponuję w przypadku remisu ,wyszczególnić oboje uczestników ,w końcu to tylko zabawa ,pozdrawiam.

Aha oficjalny wynik ankiety to ten który wkleiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy już zostali dodani to galeri sław :) znowu remis ale bym razem byla bardziej zacięta walka, ogladałem ja do końca w napięciu i wypiekami na twarzy :D (przez chwilę myślałem że będzie potrójny remis :))

 

gratuluję zwycięzcom!

uczestnikom, organizatorom, głosującym i oglądającym, moderatorom, adminom, szeroko pojętej władzy i całej reszcie mniej lub bardziej zasłużonym za postawnie tego niezywkle emocjonującego widowska :D

(nie mogłem się powstrzymać :P)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy już zostali dodani to galeri sław :) znowu remis ale bym razem byla bardziej zacięta walka, ogladałem ja do końca w napięciu i wypiekami na twarzy :D (przez chwilę myślałem że będzie potrójny remis :))

 

gratuluję zwycięzcom!

uczestnikom, organizatorom, głosującym i oglądającym, moderatorom, adminom, szeroko pojętej władzy i całej reszcie mniej lub bardziej zasłużonym za postawnie tego niezywkle emocjonującego widowska :D

(nie mogłem się powstrzymać :P)

Następnym razem ,będę prażyć popcorn :D no i może browar gratis!

Dla tych co się tak emocjonują oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności