× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 367

Wątek: jameli

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    no dobrze :D skoro chcecie zobaczyć postaci to proszę- może się czegoś nauczę :)
    Estella - bohaterka "Wielkich nadziei" Dickensa

I Kali (chyba nie muszę wyjaśniać kto to) Mój przyjaciel powiedział tylko, że takie rzeczy to wieszają Rumuni na lodówkach więc może tu się dowiem czegoś konstruktywnego xD

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

Smętne twarze jak w avatarze... więcej emocji i będzie na plus!

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za komentarz Rotcore - na avatarze to ja przykro mi że mam smętną twarz :p a co do emocji to wiem postaram się coś z tym zrobić ;)
    Obiecałam zrobić coś bez użycia czarnego... Starałam się nawet do niego nie zbliżać, ale nie wiem jak wyszło :p Mam wrażenie że za słaby kontrast, ale nie umiem sama ocenić i mam nadzieję, że coś doradzicie... Takie mazane parę godzin:

rysownik niedzielny
    Awatar maciekG
    Podziękowania

Domyślnie

hej..co do postaci (pierwszej zwlaszcza) to wydaje mi sie ze stosujesz zbyt malo kolorow...glownie o skorze mowie..ciemniejsze barwy wygladaja jak przybrudzone jasniejsze etc..jedynie gdzieniegdzie podmalowujesz lekko jakims kolorem w okolicach pomaranczowego co juz dobrze robi...moze poszalej bardziej z rozami, fioletami itd..i we wlosach brakuje kontrastow i ciemniejszych miejsc..nawet jesli sa blond..
    ostatnia praca ma przyjemne kolory bardzo..moze troche tylko zbyt statyczna jest

a propos jeszcze odcieni skory to polecam tutorial lindy berqkvist

http://www.furiae.com/popup.php?text=skintutorial

i tu zreszta inne jeszcze sa mysle ze tez dosc przydatne

http://www.furiae.com/index.php?view=gallery

Męber
    1x Challenge Corner
    Awatar Urbanboogie
    Podziękowania

Domyślnie

Mysle ze bardzo wiele moglyby zyskac Twoje prace gdybys oprocz czerni zrezygnowala jeszcze z czystej bieli przy rozjasnianiu :) obrazki nie beda sie wtedy wydawaly takie wyblakle, jak w przypadku tego ostatniego albo tego pod yennefer. Jesli chodzi o kolory to wg mnie chyba najlepiej Kali wyszla. Nie boj sie bawic ustawieniami kontrastu, jasnosci i kolorow, bo mozna dzieki temu jeszcze sporo wyciagnac z kazdej pracy. Warto sobie tez zrobic pare studiow, nawet ze zdjec, na przelamanie :) To tyle jesli chodzi o moje uwagi, ale nie traktuj ich jak prawde ostateczna :) Po za tym fajnie moim zdaniem :) i ta pani od Dickensa to chyba powinna byc taka smetna.
    Pozdrawiam,
    Urbanboogie

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

Estella mnie się podoba. Sądząc po stroju i geście moim zdaniem mina pasuje, nawet kadr/kompozycja pokazuję ją lekko od dołu nadając dostojności i powagi postaci. Z kolorkiem racja pokombinuj. Ja czasem używam refki tylko właśnie dla kolorów i kontrastów a resztę(rysy twarzy) z głowy.
    P.S.Wydaje mi się że jej lewy dyndas(kolczyk) powinien być bardziej cofnięty bo robi wrażenie jakby na policzku wisiał.

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Maciek - Dzięki za tutoriale... świetne są :) co do kolorów to ciągle się uczę jak widać... jakoś łatwiej mi zaszaleć w enviro niż w skórze ^^ ale przy następnej postaci na pewno wykorzystam nowo zdobytą wiedzę :)
    Urbanboogie - tak pani od Dickensa powinna być smętna :p a co do tego białego to jak już nie używam czarnego to ostatnia moja deska ratunku co do kontrastu :p Ale OK postaram się... ;) dzięki ;)
    Emmilius- hmmm może i masz rację z tym kolczykiem... ja do kolorów refek nie używam bo wtedy mnie kusi żeby pipetą ściągać :p wtedy się nic nie nauczę... dzięki za komentarz :)

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

w kwestii szaleństwa z kolorami ciąg dalszy :p

Member
    2D Award
    Awatar GrzegorzPrzybys
    Podziękowania

Domyślnie

O! Znacznie fajniej:) Bardzo przyjemnie sie to ogląda a to najważniejsze.
    Dalej masz jeszcze za duże kontrasty i moim zdaniem zbyt brudno w cieniach ale to już bardziej subtelności niż w przypadku tamtego obrazka.
    Cień też bym trochę wyziębił.

Daj mi noce gorące
    1x Challenge Corner
    Awatar RaVirr
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnia bardzo! Czepiłbym się tylko niektórych elementów, które są totalnie płaskie. Na przykład bruk przed schodami czy wisząca latarenka.. Ale poza tym bardzo fajnie:)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów