× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy 1234567891015 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 367

Wątek: jameli

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    dorzucam najnowsze świeżo skończone :) inspirowane (uwaga) kolorami z reklamy z Marylą Rodowicz xD z wyobraźni, tylko układ rąk ze zdjęcia... Jeśli to jest blade to ja już nie wiem xD

Member
    Awatar rosikowski
    Podziękowania

Domyślnie

pewnie że nie jest blade, ale chyba przesadziłeś z nasyceniem lewej części twarzy, kolorki świetne od razu walisz kolorami ? czy wpierw b&w ~? to że mazałeś z wyobraźni (oprócz rąk xD) chyba nie wyszło na dobre, przyjrzyj się barkom, klatce piersiowej, szyi ... takie mam dziwne wrażenie że coś nie tak, ...ogólnie to chciałbym tak sprawnie się kolorkami posługiwać xD

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

od razu kolorami :) nigdy nie malowałam najpierw b&w bo wydaje mi się że wtedy na początek idę na łatwiznę a potem wychodzi zbyt przypadkowo... tak się więcej uczę :) wiem że są braki w anatomii... zasłonięcie włosami nic nie dało jak widzę xD chcę poćwiczyć rysowanie z żywego modela, to wtedy może będzie lepiej... a kolorków to ja się uczę i pierwszy raz nie jest blado więc spokojnie z tym "sprawnie" ;p

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Ankh Morpork - miasto z książek Pratchetta jeśli ktoś nie czytał i nie wie ;) Taki pomysł mi chodził po głowie na wybuch w gildii alchemików. Nie wiem czy widać to bez wytłumaczenia że to akurat ich gildia :p W tle pałac patrycjusza, ale nie wymyśliłam co konkretnie po prawo i lewo ;) Nie miało nawiązywać do żadnego konkretnego stylu architektonicznego, a raczej chciałam uzyskać taki ogólny bajzel bo mam dość stylów po 2 latach ich studiowania :p Wybuch wspomagałam zdjęciami, ale nie wiem czy wyszedł w miarę realistycznie... Byłabym wdzięczna za jakieś rady w tej kwestii, ale i jakieś ogólne co do pracy też mile widziane. Chyba blade znowu wyszło, ale jak już mówiłam muszę sobie kupić lepszy monitor :/ Dzięki za oglądanie! Pozdro

Member
    Awatar EthicallyChallenged
    Podziękowania

Domyślnie

Co do wybuchu to może wyglądałby lepiej gdybyś kłęby dymu/kurzu zrobiła nieco przezroczyste, w niektórych miejscach mniej, w innych bardziej. Można to zrobic pokazując trochę rzeczy za dymem (na przykład okna i ścianę) z odpowienio mniejszymi detalami, nasyceniem koloru itp. Nie mówię, że Twój wybuch jest zły, tylko taka cicha sugestia.
    >>>>But there's no sense crying over every mistake //
    >>>>>You just keep on trying till you run out of cake///

Member
    Awatar gutekfiutek
    Podziękowania

Domyślnie

Hejka:)
    Maryla fajna, w końcu poszalałaś z kolorami:D
    A co do tego Ankh, to jak zwykle gutek będzie marudził:)
    te łuki na dole zlewają się z postaciami na pierwszym planie - mi się wydawało nawet ze to takie duże czapki są:P Więc możesz rozjaśnić te łuki (powinny i tak trochę światła odbitego dostać), albo przyciemnić pierwszy plan.

Ta eksplozja będzie "brutalniejsza" jak ją bardziej skontrastujesz
    http://www.kersting-ind.de/uploads/R...osion1.jpg.jpg
    Tutaj popatrz jak bardzo kontrastowa może być expl. (nawet biorąc pod uwagę pył.
    Dodatkowo, duże odłamki lecą po łuku, a nie po lini prostej:)
    Trajektoria po łuku da im większą "masę", ieksplozja sie będzie wydawała mocniejsza.
    Co do tych przezroczystości to nie jestem pewien... jak tak patrzę na te wszystkie eksplosje w sieci, to zwykle one sa dosyć zwarte, przynajmniej w pierwszych fazach - pył i dym pojawiają sie pod koniec.
    I jeszcze pochylenie kadru/ rozciągniecie w boki by się przydało coby nadać trochę dynamizmu;)
    I wciecie pierwszego piętra budynku po prawej - coby zrobić takie "zawirowanie : wokół explozji.z
    Ech... Discworld2 się przypomina...;P
    Mam nadzieję że cię nie wkurza ze tak się zawsze pastwię przeokropnie:)
    Acha, moze wystarczy że skalibrujesz monitor? Są darmowe programiki do kalibracji.

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

EC - co do prześwitów to myślę tak jak Gutek, bo kiedy szukałam referencji z wybuchami, to były tam raczej grube kłęby dymu przez które nie było nic widać...

Gutek nie martw się o mnie - z cukru nie jestem to się nie rozpuszczę od krytyki :p A po to tu właśnie jestem bo miałam dość pustych rewelacji na digarcie ;) Więc spokojnie pisz co Ci pomocnego na myśl przyjdzie... ;) Co do Twoich przeróbek, to nie podoba mi się ten przechylony horyzont - bardziej pasuje mi do jakiegoś sci fi niż architektury... Ale dzięki za rady co do wybuchu :) duże czapki xD buahahahahahaha

A jak ktoś z Was umie mi pomóc z kalibracją to ja bardzo chętnie, bo sama nie umiem :( W stacjonarnym tak, ale w laptopie.... :/ Acer z Vistą da się w ogóle jakoś po ludzku skalibrować? Czy tylko porzucić nadzieję i ciułać na coś lepszego?

Zdesperowana Jameli :p
    Ostatnio edytowane przez jameli ; 02-08-09 o 07:09

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gutekfiutek Zobacz posta
    Mam nadzieję że cię nie wkurza ze tak się zawsze pastwię przeokropnie:)
    Kurcze, jakbym miał gwarancję, że ktoś będzie pisał takie wypracowania w mojej teczce to sam bym założył :D
    Ale to najpierw trzeba by takie fajne prace robić, żeby było się nad czym "pastwić" :)
    Edit: a otwarłem se, a co :P
    Ostatnio edytowane przez SBT77 ; 01-08-09 o 20:12

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Potraktuję to jako komplement do moich prac SBT :p danke :p

Member
    Awatar rosikowski
    Podziękowania

Domyślnie

gutekfiutek u mnie możesz ~!! ile tylko chcesz xDDD