× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 8 z 37 PierwszyPierwszy ... 34567891011121318 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 367

Wątek: jameli

Member
    Awatar vrocker
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ostatnie bardzo ładne kolorystyczne. W piekiełku brakuje mi jakoś wyraźniej zarysowanej formy. ;)

Męber
    1x Challenge Corner
    Awatar Urbanboogie
    Podziękowania

Domyślnie

Ta z palma eeekstra! Rondo de Gaulle'a jak zywe ;P
    Pozdrawiam,
    Urbanboogie

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

Akwarelki masz prze-miodne=] podobają mi się i przez was coraz bardziej się ku nim zbliżam. Piekło OK ale przesunął bym kadr niżej żeby to drogę bardziej pokazać, bo po chwili dopiero ją dojrzałem. O ile to miał być focal point pracy.

Member
    Awatar ColHerbal
    Podziękowania

Domyślnie

To ja dorzucę swoje trzy grosze. Jak napisali wyżej akwarele masz naprawdę świetne :D
    Co do piekła. Nie wiem skąd się wziął ten niebieski w cieniach. Przez to, że on tam jest strasznie ochładza to klimat piekła, który ja mam w swojej głowie. Może Ty masz inny, więc spoko ;) Osobiście uzyłam bym kolorów od żółtego poprzez pomarańcz i czerwień z czarnym. Ale ja się średnio znam, więc :P Jedynie piekło wydaje mi się strasznie zimne na tym obrazku :)

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

... i dlatego powinnaś więcej obserwować kolory działające w naturze, jak się zachowują itd... wiem, żę ciężko zaobserwować kolory w piekle, ale jak ktoś ma wyobrażenie gorąca itd to wystarczy pooglądać wulkaniczne zjawiska i jak zachowują się refleksy światła na skałach itd... i czy w cieniu występuje czarny... to taka praca domowa dla ColHerbal (bez obrazy oczywiście ja tylko chce uświadomić)... co do pracki, właściwie pracek to coraz lepiej wygląda Pani praca w digitalu... piekiełko mnie się podoba, właściwie przedsionek bo wygląda to jak wejście do piekła, niepotrzebnie stosujesz linearne obrysy światłem, efekt wychodzi płasko i zdaje się być trochę na pałę zwłaszcza, że to światło staje się mniej intensywne im bliżej jego źródła a powinno być odwrotnie... akwarelki piękne, pozdrawiam

Morgan Industries
    Awatar SBT77
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ColHerbal Zobacz posta
    Nie wiem skąd się wziął ten niebieski w cieniach.
    Zapytaj impresjonistów... ;)
    Bla bla bla bla bla...
    A samo się nie namaluje.

Member
    Awatar ColHerbal
    Podziękowania

Domyślnie

Owszem, na skałach wulkanicznych jest niebieski ale pochodzi on od nieba. No chyba, że tu jest wejście do piekła a reszta jest na zewnątrz, gdzie jest niebo to już się nie czepiam.

SBT77 nie znam żadnego, nie zapytam ;)

Morgan Industries
    Awatar SBT77
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ColHerbal Zobacz posta
    Owszem, na skałach wulkanicznych jest niebieski ale pochodzi on od nieba.
    On nie pochodzi od nieba, a z koła kolorów - błękity i fiolety są kolorami dopełniającymi do żółtego i pomarańczowego blasku ognia. Dzięki temu połączeniu uzyskuje się maksymalny kontrast między cieniem a światłem.
    Bla bla bla bla bla...
    A samo się nie namaluje.

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

ojeja jak to jest że mój wątek zawsze wywołuje jakąś dyskusję? :D ale spoko ja się nie czepiam :p

Vrocker, Urbanboogie - dzięki ;D

Emillius - focal point to brama, a taki ucięty na dole kadr specjalnie sobie wymyśliłam...

ColHerbal - faktycznie to jest jedna z bram piekieł, a nie samo piekło, bo jak widać nie ma tam wszechognia... Błękitem i fioletem chciałam urozmaicić kolorytykę (bo zależy mi żeby nauczyć się używać więcej kolorów), ale chciałam też otrzymać bardziej fantastyczny klimat. Nudzą mnie już te czerwono żółto pomarańczowe piekła... Dzięki ciepłym i zimnym kolorom chciałam też zwrócić uwagę właśnie na bramę - tam jest najcieplej kolorystycznie, bo i dopiero w środku robi się naprawdę gorąąąąąąąco :>

Rotcore - cieszę się, że widać jakiś postęp ;) A te obrysy światłem, to żeby planowość podkreślić... zlewałoby mi się wszystko bez nich trochę... chciałam też lepiej wydobyć dzięki temu ten tłumek "potępionych" ;)

SBT słuszne stwierdzenie... jako że nie chcę używać czarnego to musiałam dodać trochę zimnych kolorów...

dzięki wszystkim za zainteresowanie :D pozdro

Member
    Awatar ColHerbal
    Podziękowania

Domyślnie

No rozumie, chociaz mnie bardziej przyciaga ten niebieski i fiolet w cieniach niz sama brama :) Mnie nadal nie nudzą zółto pomarańczowe piekła ^^'

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów