× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 9 z 37 PierwszyPierwszy ... 456789101112131419 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 367

Wątek: jameli

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ostatnio nie robiłam szybkich studiów w fotoszopie więc wrzucam takie robione wczoraj wieczorem i dzisiaj - żadnego nie rysowałam dłużej niż godzinę. Robienie faktury skóry chciałam poćwiczyć ;) Aha i od razu powiem, żeby nie było - na zdjęcia tylko patrzę i nie używam ich jako podkładu, ani nie pobieram kolorów pipetą... bo jaki sens ma takie studium...

takie ze zdjęcia, bo mi się spodobała jego kolorystyka

pani też ze zdjęcia - to aktorka jakaś ale nie wiem która :p

i moja siostra,ale też musiałam jej zdjęcia zrobić, bo stwierdziła, że w żadnej z tych min nie wytrzyma godziny :( Wymyśliła sobie że to na ścianie powiesi -__- ahaaaa i nie krytykujcie modelki bo mnie na pewno zapyta czy ktoś coś mówił xD

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jameli Zobacz posta
    Aha i od razu powiem, żeby nie było - na zdjęcia tylko patrzę i nie używam ich jako podkładu, ani nie pobieram kolorów pipetą... bo jaki sens ma takie studium...
    A tylko byś spróbowała :) -> reputacja leci na łeb na szyję. Ale najgorsze w tym by było oszukiwanie samego siebie...

Member
    Awatar IN Flaamess
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnia pani troszke trupio, ale to dodaje jej uroku :d hehehe
    http://inflaamess.digart.pl/

"Let us remember what INSPIRE us, what bring us hope"...

Member
    Awatar rosikowski
    Podziękowania

Domyślnie

bardzo mi się podoba ta mulatka z małpą, szacuneczek dla ciebie że masz tyle samo zaparcia, malujesz i malujesz nie ~? xD wyraz twarzy siostry najlepszy w prawym górnym rogu xD w lewym dolnym rogu za to coś nie poszło chyba :) pzdr dla siostry xD

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Emmilius - nie zamierzam próbować :p
    IN Flaamess - myślę że ona nawet z tej uwagi się nie ucieszy więc zachowam ją dla siebie ^^ cieszę się że się podoba ^^
    Rosikowski - dzięki, staram się :) a co do wyrazów twarzy mojej siostry, to wiesz różnie jest... ona np uważa że najlepszy jest ten co Tobie się nie podoba :p ale póki co wszystkim najbardziej podoba się "omen" ^^ pozdrowię pozdrowię

Member
    Awatar Kubasa
    Podziękowania

Domyślnie

no siostra super wyszła :) nawet bardzo trupio, ale przez to tak jakoś niezwyczajnie - super :)

Member
    Awatar ColHerbal
    Podziękowania

Domyślnie

kolorki rzeczywiście fajne na tej pracy z małpką, chociaż najbardziej podoba mi się sesja z siostrą. Rysunki takie swobodne i fajnie się na nie patrzy. Najmniej podoba mi sie pani aktorka, coś nie tak ma z okiem, tym po bardziej oświetlonej stronie. Wydaje sie byc większe od tego po stronie ciemniejszej, chociaż to pewnie przez włosy zakrywające drugie oko. Czekam na więcej :D

Member
    Awatar BARTEKD
    Podziękowania

Domyślnie

no jak na godzinne pracki to niezłe zwłaszcza ta pierwsza,nawet jeśli przerysowane.
    fajne, bardzo fajne

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Kubasa - dzięki :p może jednak powiem siostrze że wygląda trupio i interesująco ^^ lepszy taki komplement niż żaden xD
    ColHerbal - mi pani aktorka też najmniej się podoba... :p a z tym okiem może i coś faktycznie nie tak... późno już było to ją tak trochę na szybko machnęłam ;) dzięki cieszę się że się podobają :)
    BartekD - dzięki ;)

Member
    Awatar BARTEKD
    Podziękowania

Domyślnie

Jak byś w takim stylu brała udział w speed'owskich konkursach to nieźle byś namieszała:)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów