× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27323334353637
Pokaż wyniki od 361 do 367 z 367

Wątek: jameli

Member
    Awatar grass
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    kominek i koty bardzo fajne :D

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie Necromancer

Wieki mnie nie było :p W natłoku różnych zleceń udało mi się zrobić coś własnego, więc wrzucam ;) Komentarze jak zawsze mile widziane :)
    Lepsza jakość na moim artstation, bo nie wiem jak tu wrzucić, żeby obrazek można było powiększyć, a nie żeby się taka krowa oczopląsowa wyświetlała :p https://www.artstation.com/artist/jameli
    Dzięki za oglądanie! :)
    Final i kilka etapów:

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Lineart babeczki +++ kolor takie trochę przyciężkie jak na mój gust, może po prostu brakło lepszego zróżnicowania waloru? (o jako baner na stationie ten fragment wgląda fajnie). Pzdr.

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki! Nie wiem czemu nie dostaję powiadomień, że mam jakiś odzew w wątku :p Co do kolorów, to muszę sobie jakieś ćwiczenia zrobić w tej kwestii bo mam z tym problem w ciemnych scenach, że robią się mega ciemne. Trochę nie wiem co z tym zrobić, żeby nie były, ale dojdę do tego ;)

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Cześć! Wrzucam kilka ostatnich rzeczy :)

Kilka ilustracji do gry "Persian Nights - Sands of Wonders", które zrobiłam dla Sodigital.

Okładka do książki - tytuł i autorka jak widać ;P To fantastyka młodzieżowa, jeszcze nie wydana. Nazwisko taką zwykłą czcionką, bo wpasowane w okładkę uznali za mało widoczne i to najwięcej co mogłam osiągnąć z klientem w tej kwestii...

Lineart ołówkowy do prywatnej ilustracji do "Malazańskiej Księgi Poległych" S. Eriksona

Melisandre w stylu pin up na konkurs Wacoma. Chciałam osiągnąć coś zbliżonego do stylu Gil'a Elvgren'a ale chyba trochę przesadziłam z ciemnymi kolorami... Biust i twarz specjalnie tak przesadzone ;)

Ostatnio edytowane przez jameli ; 24-07-17 o 09:51

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Dostałam do tej pracy trochę korekt odnośnie kompozycji, więc wrzucam poprawione ;)

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Zrobiłam szkic walorowy do lineartu, który wrzuciłam 2 posty temu. Staram się poprawić w tym i w kompozycji, więc może macie jakieś rady? Czy dobrze czuć plany i przestrzeń? Chciałam, żeby wzrok biegł po schodach z dołu, przez postać i do lewego górnego rogu i ciekawa jestem czy mi się to udało? ;)

Nie wiem czemu ale od paru dni mam problem z wrzucaniem obrazków tutaj więc sorry jeśli jakość jest kiepska.

Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27323334353637

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów