Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

projekt na zaliczenie z rysunku :P

 

mialo to byc moje podejcsie do przedmiotu ktory rysowalem dosc dlugo na zajeciach z rysnku i malarstwa ,ten przedmiot to manekin ale brakowalo mu nog i rak wiec je dostal ode mnie w zbrushu.

maske tez dostal bo jest troche wstydliwy :)

drugi model robiony w zbrushu.export z zbrusha do maksa i render w mentalu

milego ogladania

Edytowane przez simon87pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm.... nie wiem jak długo masz coś wspólnego z grafiką 3D więc trochę ciężko mi ocenić model. Ale może spróbuję tak:

 

-jeśli to manekin to raczej powinien być z anatomii podobny do człowieka, tu mamy raczej bardzo odmienną anatomie. Poprawienia szczególnie wymagają: obojczyki i brzuch.

Obojczyki są zbyt w dół skierowane, a brzuch no cóż, dziwnie wygląda - może przez dziwne podkreślenie klatki piersiowej.

Co do kończyn to sprawa relatywna, przypomina mi to jakiegoś potwora z Silent Hilla :)

Maska jak najbardziej fajna ale chyba odbiegająca od stylistyki modelu.

Jeśli chodzi o render nie widzę żadnych błędów, materiały są jak najbardziej OK. Ogólnie model zyskał by jak by miał otoczenie właśnie rodem z Silent Hilla, stary (wulgarne słowo uwaga) nasrany i upaprany kibel, czy coś w tym stylu.

 

Ogólnie model nie razi a to już moim zdaniem sukces :)

 

Pozdrawiam i ćwicz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... nie wiem jak długo masz coś wspólnego z grafiką 3D więc trochę ciężko mi ocenić model. Ale może spróbuję tak:

 

-jeśli to manekin to raczej powinien być z anatomii podobny do człowieka, tu mamy raczej bardzo odmienną anatomie. Poprawienia szczególnie wymagają: obojczyki i brzuch.

Obojczyki są zbyt w dół skierowane, a brzuch no cóż, dziwnie wygląda - może przez dziwne podkreślenie klatki piersiowej.

Co do kończyn to sprawa relatywna, przypomina mi to jakiegoś potwora z Silent Hilla :)

Maska jak najbardziej fajna ale chyba odbiegająca od stylistyki modelu.

Jeśli chodzi o render nie widzę żadnych błędów, materiały są jak najbardziej OK. Ogólnie model zyskał by jak by miał otoczenie właśnie rodem z Silent Hilla, stary (wulgarne słowo uwaga) nasrany i upaprany kibel, czy coś w tym stylu.

 

Ogólnie model nie razi a to już moim zdaniem sukces :)

 

Pozdrawiam i ćwicz dalej.

z grafika to pare lat ale tylko jezeli chodzi o ps i auta w maksie...a render mial byc w szpitalu psychiatrycznym :) tylko ,ze model powstawal od 5 rano do 12 bo o 14 mialem zaliczenie z rysunku wiec byle zdazyc:) a jezeli o chodzi o manekin to on byl tylko startem i mialem cos z niego zrobic :) jak to powiedziala pani prof. z tego moglem nawet zrobic krowe bo to mialo byc moje podejscie do tematu:P

 

dzieki za koment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności