Skocz do zawartości

Wrocław!


CzAk1

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

    • 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiło się tu bardzo aktywnie ostatnio. Widać, że zaczął się okres zlotowo-meetowy. Do spotkania szykuje się stolica i Białystok. Warto więc by użytkownicy z Wrocławia tez mogli spotkać się i nagadać. Już od jakiegoś czasu nosiłem się z tym zamiarem. Zainspirował mnie do tego pomysłu Adek, który napisał kiedyś iż chętnie by taki zlot zrobił. Użytkowników we Wro i w okolicach jest sporo, tak więc myślę, że zainteresowanie tematem będzie spore tak samo jak ewentualna frekwencja.

Wpisujcie więc jaki jest wasz stosunek do tego pomysłu, wasze propozycje i oczywiście terminy, które nadały by się na datę spotkania.

_______________________________

****************************

 

Tak więc idąc za propozycją Kanuu lista zadeklarowanych i chętnych...

Jeśli kogos pominę, albo wpiszę choć niepowinienem dajcie znać.

 

Lista chętnych na spotkanie 29. sierpnia...

!Ewert

Adek (?)

breja

Cornelius Scipio

CzAk1

d00b

Fargate

kanuu

uncle

Plastique

Super_Oko (?)

Tasiek (?)

Valery

voyager

Loki

 

_______________________________

****************************

Lista chętnych na 12. września:

Xiz0r

peter_f

soska

pionix

JunioR

hcpiter

 

Proponowane miejsca:

Pracoffnia

Mleczarnia

Graciarania

Altana

 

 

Pozdrawiam

CzAki.

Edytowane przez CzAk1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwus :)

a kiedy to spotkanko we wrocku ? ja chetnie .

Tylko doswiadczenia z poprzednich spotkan pokazuja , ze albo spotkanie musi byc w jakims miejscu bez glosnej muzy - zeby mozna gadac o grafie :).

Jak cos to lapcie mnie na gg.

 

 

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko tez nie może być. Trzeba czasu by wszystko rozreklamować i zorganizować. Niektórzy tez potrzebują wpisać sobie w kalendarzyk i zarezerwować czas...by sie nie okazało, że na czas zlotu zaplanowali sobie dziesiątki innych rzeczy, których nie mogą przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

i tak potem polowa osob nie przychodzi. wlasnie nie wiem czy nie prosciej zrobic w miedzyczasie , takie kontrolne spotkanie na szybko - moze tez byc w tygodniu. W koncu wiekszosc mieszka we wrocku lub okolicach - i chyba zaden problem podjechac w okolice rynku jktoregos wieczorka :D .

 

 

pozdrawiam i ycze pawodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł by zrobić spotkanie w tygodniu nie jest gupi XD

Przy okazji będzie łatwiej złapac jakąś knajpe z wolnymi siedziskami dla bandy takiej jak nasza. W Soboty jest już gorzej z tym. Wolne miejsca w knajpach są towarem deficytowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale idziemy do bary nie do klubu, ewentualnie potem do klubu jak za dużo wypijemy.

Proponuję do pracowni na podwórko, bo tam piwo jest tańsze. Nie wiem czy częto siedzicie na rynku ale piwo w takim PRL - u kosztuje już 9,50zł - mówię o zwykłym żywcu 0,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś przejmuje inicjatywę organizacji najlepszych w Polsce zlotów max3d.pl Spróbujcie pobić nasz rekord z Painballem hehe :)

 

Niestety sierpień jak dla mnie odpada. Mam zajete weekendy od 22.08 do 30.08

a w pierwszy weekend września spadam na żagle na mazury. Więc miłej zabawy. Chyba, że przełożycie na wrzesień ale pewnie wtedy mało osób wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

czyli najprawdopodobniejszy termi to ostatni weekend sierpnia , tak ?

Odnosnie sondy , to musialaby byc mozliwosc zaznaczenia wiecej niz jednego odpowiadajacego terminu - sa ludzie , ktorym pasuja np. dwa terminy . Nie wiem czy jest taka mozliwosc w ustawieniach sondy. Na wszelki wypadek , zainteresowani niech sie wpisuja tu w watku.

I tak wiadomo , ze polowa, albo jedna trzecia z zadeklarowanych osob nie przyjdzie :D

Nie znam sie na fajnych miejscowkach za bardzo , wiec moze juz cos podpowiecie - chodzi o to , zeby bylo cicho w knajpie i zeby mozna bylo gadac. Nawet w "pracofni" w pewnym momencie wlaczali glosno muze ( chyba po godz 22 ) i juz nie mozna bylo gadac.

 

 

pozdrawiam i zycze podwodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe po pracy to zajmę się sondą. Powrzucam jakieś terminy, które wyglądają na fajne...i zobaczymy co z tego eksperymentu wyjdzie.

Czy da się zaznaczać więcej niż jedną odpowiedź nie wiem. Jakby coś pogadam z modami. Może mają jakieś fajne narzędzia ]:->

Próbuję też dotrzeć do Wrocławskich użytkowników. Nie wszyscy wiedzą, że tu taki fajny wątek jest więc warto rozreklamować wątek indywidualnie. Mówiąc krótko: puśćmy spam w obieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem sondę...

Troche na pałę te daty...ale myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Sonda jest wielokrotnego wyboru, otwarta...tak więc będzie wiadomo kto na co głosował.

 

Ja tez trochę pospamiłem. uncle jest chętny. cały czas tez liczę, że i Adek nas odwiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w czołówce 29. sierpnia, gdzie najwięcej osób sie wpisało, oraz 12. września...gdzie też parę ciekawych osób się zadeklarowałao...

 

Hmmm...:D

Zawsze można skombinować dwa zloty...to jest pewne wyjście. Pod warunkiem, że jeszcze parę osób się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności