Skocz do zawartości

Comicon Challenge - Psylocke


soda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi tam siębardzo podoba, fajowo wyszło.

 

Mogłbyś trochę inaczej jedynie ustawić twarz, bardziej w stronę widza bo czerń na profilu niezbyt ciekawie tu Ci wyszła.

 

Pozdro!

(no i fajnie, że cały czas się uaktywniasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

trochu ją podciągnąłeś , wygląda korzystniej , szkoda że nie zdazyłeś, a doła czy inne takie to nie ma co łapać, problem moze taki że za rzadko sie tym bawisz stąd w paru kwestiach masz jakies tyły niewielkie, te sprawy co tam gadalismy, ktore jednak mozna szybko nadrobić, wazne że skończona i mozna dodać do kolekcji jesień zima hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario dzieki, ale doly sa potrzebne zeby sie rozwijac:P Juz koncze nowa teksturke i mam nadzieje, ze cos zrozumialem z wieczornych rozmow.

Jonasz_Real dzieki za sugestie, poprawie to. Robilem to na szybko oby cokolwiek wrzucic i ucieklo mi troche szczegolow. Druga katana jest zdobyczna, wyciagnieta z lap zlego samuraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to poprawiona teksturka w ogolnym zarysie. Mam nadzieje ze jest lepiej. katana i metalowe guziki nie zrobione jeszcze. Ciekawy jestem czy ide w dobra strone. Jeszcze sie pobawie z ta teksturka, ale ogolny zarys juz widac.

 

68-1.jpg

 

OK, skonczylem w miedzyczasie, trzeba sie wziac za kolejny model.

 

psylocke1.jpg

 

psylocke2.jpg

Edytowane przez soda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ogólnie wstydzę się teraz pajączka, wyszło bardzo elgancko!

Z czepiania się to teraz zauważyłem ze kciuk chyba za długi jest i niezbyt podoba mi się ta gradientowa wyblakłosć na butach, poza tym cymesik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik super!

Ale IMHO (very humble ;) ) nie jest fajnie sprzedany. Podobne wrażenie miałem jak oglądałem modelik spidermana w tym konkursie. WIP zrywa naplet przy samych skroniach, końcówka obleci.

 

Dawaj soda, sprzedaj ją dobrze ;)

 

EDIT:

O tu jest ten spiderman http://www.gameartisans.org/forums/showthread.php?t=9867&page=10

 

Ale np ten Hulk daje radę (prezentacja... z resztą modelik też rwie) http://www.gameartisans.org/forums/showthread.php?t=10426&page=2

 

A to w ogóle jest przeurocze. http://www.gameartisans.org/forums/showthread.php?t=10355

Fajny font, stand, 3 pozy, dość neutralne tło. Kupuję!

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no i wyszło malinowo mysle ze fajniej wyglda niz ta falloutowa :D, wsadz sobie ją tera ... :D do tego toolbaga powrzucaj postrocesy mysle ze efekty jakie tam uzyskasz będą extra

 

wogle to bez sensu że te wątki postawilisci w tym DW, ale kit tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Ciesze sie, ze sie podoba. Nie do konca jestem zadowolony z teksturek, ale i tak chyba zaczynam kojarzyc o co chodzi, nie ma tego zielonego nalotu!

Zostawiam tak jak jest bo to juz grzebanie w gownie. Musze jeszcze sie polampic na teksturki wymiataczy jakie mam na dysku i jeszcze moze cos do mnie dotrze.

Sam nie moge w to uwierzyc, ale skonczylem wkoncu model:] I calkiem niezle prezentuje sie w moim portfolio. Czas zrobic cos nowego, tym razem bedzie to sklepikarka, al`a fallout^^

 

Czy jakis moderator moze podwiesic watek "Comicon Challenge" mysle ze warto sobie popatrzec od czasu do czasu i to pewnie niepierwszy comicon w jakim nasze forum bedzie bralo udzial^^

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte to w PS malowane na podstawie cavity map. Cavity wrzucone na multiply zeby krawedzie wydobyc. Maskowalem cavity i usowalem za ostre krawedzie. bez tej mapy cavity tez spoko wyglada, tylko kontrast mniejszy jest.

Wydaje mi sie, ze teraz bardziej to skore przypomina i wiecej "zycia w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walcze dalej, czas jaki teraz poswiece na teksturki oplaci sie w przyszlosci:] Na moje oko jest coraz lepiej, ale bede drazyl do upadlego. Moze ma ktos jakies sugestje??

A i pochwale sie, ze dostalem Frona na GameArtisan^^

 

1_27.jpg

 

1_28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności