Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting nr 7: Duma


Lucek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Duma. Niewiem co można o tym napisać. Dumna gęba superbohatera co właśnie zabił wypasionego bossa itp:)

 

Czas: 4h

 

Deadline: 07.09.09 godz. 20.00

 

Zasady:

 

-model moze być wyrzeźbiony zarówno z dowolnej bryły prymitywnej( sphere, cube etc.) jak i z przygotowanej bazy- jeśli korzystamy z drugiej opcji czas przeznaczony na modeling musi zostać odjety od całkowitej puli. Pamiętaj ze jest to sculpting i twój model ma być wyrzeźbiony a nie wymodelowany.

 

- Można korzystać z dowolnej liczby obiektów na oczy, uzębienie i akcesoria. Nalezy jednak pamiętać ze czas jaki chcemy przeznaczyć na ich rzeźbienie również zalicza się do puli. Modele z których checesz wyrzeźbić dodatkirównież muszą być bardzo proste - staraj się ograniczać do extredutowanych boxów/spher!

 

- Na finalnym obrazku powinny znajdować się dwa-trzy ujęcia modelu oraz poziomy podziału siatki. Przykład:http://img230.imageshack.us/img230/3559/szymek.jpg

 

- Obrazek nie powinien być szerszy niż 900px

 

- Model powinien być przedstawiony w prosty sposób - Zbrush'owe matcapy, Mudbuxowy viewport etc. Zaawansowany rendering/postprodukcja nie jest dozwolona. .

 

-Nie można korzystać z wczesniej przygotowanych modeli.

 

-Nagrodą jest wymyślenie tematu na przyszły tydzień i nieśmiertelna sława:)

 

Panowie do dzieła:) Życzę powodzenia i wielu prac.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście szyja wyszła dość niefortunnie. Poza tym ze proporcje niezbyt grają zarysowanie poszczeólnych form- w szczególnosci usta - bardzo mi sie podoba:)

A duma, no w sumie samuraj kojarzy się z dumą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Znalazłem chwilkę :)

Zostało mi jeszcze pare minut, wiec prosze o konstruktywna krytyke - staralem sie dzialac szybko, a to zdecydowanie nie moja dzialka ;)

 

prouds.jpg

 

Btw. Czy korona jest zupelnie okragla? Okragla idiotycznie wyglada na glowie.. LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Niestety od rana byłem już w domu, bez plików źródłowych, więc musi zostać jak jest.

Swoją drogą, mało nas - następnym razem trzeba to ostrzej promować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dzięki - to w sumie pierwsza moja postać całkowicie z głowy, więc możliwe, że zrobiłem za małe.. z drugiej strony rzadko spotyka się dumne postaci z kalafiorami zamiast uszu ;) Poprawiłbm tam jeszcze sporo, ale to już następnym razem. Btw. nie powinno być już głosowania i kolejnego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos mnie też temat nie zaskoczył- moim zdaniem lepiej załuż sonde i do poniedziałku wyłowi się zwyciezcę. Wogóle to moim zdaniem fajne byłby od czsu do czasu takie konkretne tematy typu- swiat batmana, star wars , spidermana etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak olano mój pomysł oz amknieciu konkursu to pomyślałem ze cos dorzuce, na fali arkham asylum, wedle wskazań licznika 70 minut zabawy w błocie(ale w zbruhsu:P) + baza za która licze sobie 20 minut. Na razie mało dumnie,ale myśle, ze przy lepszym upozowaniu i lepszych oczkach powinno być gites.

ss6v.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Miażdży :) ty masz jakieś prywatne życie? Klepiesz sculpty jak oszalały i piszesz, że to w przerwie grania na kompie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte przyznaj się że masz 3 małych murzynków pod klepką podłogową i to oni dziergają. Nie wątpie w TWÓJ skill tylko w tą chorą prędkość ;] 70 minut i odwalasz tak szczękoopadowego (tak wiem że nie ma takiego słowa :D) Gacucha...Jak zwykle masz mój głos...to się robi nudne. Napisze sobie skrypt który zawsze głosuje na ciebie >.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, a ostatnio mnie sumienie gryzło ze mniej się w to bawię niż dawniej... Zycie prywatne ucierpiało trochę ostatnio, bo miałem epizod po którym uznałem, ze już nigdy więcej i jeszcze mi wstręt nie przeszedł:P.

khatake, Intuos 4 czyni cuda jednak, chyba to leży pies pogrzebany, na Volito tak dobrze i szybko mi się nie rzeźbiło(o ile oczywiście można uznać ze jest dobrze i szybko) pozatym po n-tym łbie coś zaskakuje i już lecisz nie myśląc za bardzo. no i robiąc takie szkice nie patrze na refki, to tez przyspiesza.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie:)

Krzyśku- a5 wide, M-ka, łapa się nie meczy a w miarę duzy:)

nastepna godzinka, chyba koniec(o której sie ten kontest kończy tak btw?)

ss6a.jpg

a co do szybkosci to chyba najlepszym przykładme jest davidgiraud z jego hellboyem

Hellboy bust

i jakby po rozmowie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności