Skocz do zawartości

Comicon challange - SpiderMan


Gość Morte

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

haha... pierwszy raz na głos powiedziałem 'o kur...'czaki :D

 

GA kojarzy mi się z przebajerowanymi pracami, ale jeśli tym razem jury będzie inne, to mam nadzieję, że zobaczę Cię w czołówce. Świetna robota. Trochę szkoda, że obwódki są takie pikselowate i grube na około postaci. w 2 obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka. Gratulacje ukończenia. Bardzo fajna praca. Na początku, pierwsze wrażenie jest takie, że pierwszy rysunek jest malowany...woda to dodatkowo poteguje.

Fajnie wykonane teksturki...ładny speculat. Widzę, że "przestrzenna pajęczynka" na kombinezonie zapoczatkowana w Filmie na stałe przywarła do tej postaci. Fajnie jednak, że uciebie jest to w miare delikatny bumpik...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki!! tu i tam nie jestem zadowolony z efektu,ale następnym razem pewnie będzie lepiej:) Co do oczekiwań to nie oszukujmy się, dodatkowy tydzień, podczas którego ja właściwie tylko złożyłem finishe i coś tam poprawiłem, w cholerę ludzi pokończyło takie postaci ze nic tylko siąść w kąciku i popłakać, poziom ostro się wyśrubował. niemniej jeszcze raz dzieki za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

prezentacja super chyba nie widzialem tu lepszej , sam model początkowo jak go widziałem tu i tam jakos srednio mi sie podobał , ale finalnie wyszlo elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za komentarze panowie, w przyszłym roku postaram sie wybrać coś bardziej skomplikowanego jeśli chodzi o akcesoria itd:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności