Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting nr. 8 : Blizzard - Sonda


Lucek

and the winner is...  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. and the winner is...



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chłopaki takie ogłoszenie: W związku z założeniem galerii speedsculptingu prezentujcie swoje prace tak, by nie przekraczały one 900px szerokości i 900 wysokości.

Poza tym powiedzcie - lepiej zostać przy regulaminowych 3h czy przejść na 6h?

Edit: Cholera znowu o Matysie zapomnialem, a sam miałem na niego glosować. Mógłby ktoś go dodać do sondy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za głosy i słowa uznania. Gratuluję kolegom sculpciorów - świetna robota i w sumie sam nie wiem na kogo zagłosować :) Szkoda trochę, że nie wzięliśmy na tapetę jednej postaci.

W poprzednim wątku padł pomysł, żeby sondy promować jak w challenge corner - frontem na głównej - może warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym coś w typie zarysowania ciała bryłami, albo odwzorowanie jakiejś części ciała. względnie jakieś zwierzątko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zstanwailem sie nad tematem paul bonner na zasadzie podobnej do ostatniej bitwy. czyli na podstawie istniejacego artu i 6h

http://www.paulbonner.net/

 

co o tym myslicie ? a i generalnie myslalem tez nad "zasponsorowaniem" nagrody w postaci ksiazki "anatomia dla artystow" bo w sumie juz jej praktycznie nie uzywam a komus rzeczywiscie moze sie przydac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten sam koncept dla wszystkich? Pomysł ze sponsorowaniem dobry, ale myślę, że większość z tych, którzy wygrywają albo jej nie potrzebują, albo ją posiadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym jednego dla wszystkich bo wiele osub moze sie zniechecic a tak to kazdy wybierze sobie to czym sie jara i o wiele latwiej bedzie skonczyc. Nagrody bylaby losowana sposrod uczestnikow ktorzy skonczyli i zadeklarowali ze chieliby brac udzial w losowaniu wiec Ci ktorzy juz ja maja albo jej nie potrzebuja ustapia by mlodsi i mniej doswiadczeni mieli okazje ja wygrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody bylaby losowana sposrod uczestnikow ktorzy skonczyli i zadeklarowali ze chieliby brac udzial w losowaniu wiec Ci ktorzy juz ja maja albo jej nie potrzebuja ustapia by mlodsi i mniej doswiadczeni mieli okazje ja wygrac.

 

Nie sądze żeby to był dobry pomysł. Dlaczego dawać fory gorszym. Chodzi o to żeby mieć motywację do treningu a nie o nagrody których nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja nic nie musze to byla tylko propozycja i dobra wola jesli sie nie podba to spoko. Chodzilo mi bardziej o to by zachecic ludzi ktorzy generalnie nie brali nigdy udzial w bitwie, i zdecydowanie trzba dawac fory "gorszym" bo oni potrzebuja motywacji jak mierzysz sie caly czas z lepszymi od siebie to naprawde bardzo latwo sie zniechecic. A ci lepsi i tak daja sobie bardzo dobrze rade, to tym gorszym zawsze sie obrywa i szybko sie zniechecaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys, generalnie, ma jednak rację - dlatego staram się zacząć sobie sculpta w miarę szybko, bo później poziom idzie w górę i ciężko jest się zmotywować do działania :)

 

Jak dla mnie oba koncepciarze mogą być -ale ograniczyłbym się do jednego z nich ;)

 

Reanimator> IMHO chodzi o dobry sculpt, który jest odwzorowaniem konceptu. Z moich obserwacji wynika, że samo techniczne wykonanie nie ma tak dużego znaczenia jak nam się wydaje. Duży wpływ ma też ogólny wygląd postaci, konwencja, to czy się czymś wyróżnia, itp.

 

Tak na koniec - gratulację dla Matysa za dobry sculpt i zwycięstwo! Czekam na kolejny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie matys ma rację :)

 

A może taki temat: Marvel. Ostatnio w newsach było, że Disney wykupił postacie czy coś takiego :D 5k postaci :D Każdy coś znajdzie dla siebie xD

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie ma co się rozczulać i po prostu następnym tematem jest to co podał matys bo tak to nigdy nic nie ustalimy, no ale bądź co bądź to matys powinien zadecydować :]

aha no i gratki za wygraną :)

Edytowane przez krzys!3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, a czy ktos Ci broni zrobic to wlasnie tak? :)

 

Zreszta, ja sie juz nie wypowiadam, bo i tak nigdy nie mam czasu sculptowac.

 

To wywal PSP lamo :D

 

 

Matys: Faktycznie gość bardzo Zbrushowe te potworki rysuje. Zadanie trudne jednak Naprawde da się wybrać z jego dorobku łatwiejsze postaci:

 

http://www.paulbonner.net/load_colart.php?section=1&imgid=1&imax=20

http://www.paulbonner.net/load_colart.php?section=1&imgid=17&imax=20

 

Postaci z tej edycji były na podobnym poziomie skomplikowania. Oczywiscie myslę o zrobieniu postaci Trola bez jeźdźca.

Edytowane przez Blooddragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności