Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedsculpting nr 9: Paul Bonner


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym tyg waszym zadaniem jest stworzenie jakiegokolwiek przedmiotu lub postaci zainspirowanej twórczością Paula Bonnera.

 

-jak zawsze wszystko musi byc zrobione przez was od 0 czyli nie wolno korzystać z wcześniejszych modeli.

 

- czas na model w tym tyg to również 6h na całość.

 

- jeśli uda wam się skończyć to model powinien być przedstawiony w przejrzysty sposób przy użyciu prostych materiałów i standardowego oświetlenia (starajcie się nie przekraczać 900pixeli szerokości finalnego obrazka)

 

- bitwa trwa 2 tyg i zakończy się 11 października (niedziela) o 12 w nocy.

 

życzę wszystkim powodzenia i dobrej zabawy!!

mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałem i nic nie pokręciłem jeśli tak to proszę poprawcie mnie.

 

Linki

http://www.paulbonner.net/

Edytowane przez Matys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cóż za kontrowersyjne nazwisko :D może też wezmę udział

Edit:

Właśnie skumałem, że to artysta którego prace wykorzystano w karciance Dark Eden i ogólnie motał coś do Mutant Chronicles.

 

jaki jest limit tri/poly dla bazy ?

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek a Ty coś zrobisz ;]?? Piszesz, piszesz w tych speedsculptingach, ale mało co zrobisz :P Zrobiłeś prace na głupawy uśmiech i zwierzołak. Teraz pewnie robisz lepsze więc weź udział. Czym więcej ludzi będzie tym lepsza zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam tabletu i nie marudzę :P Myszka też jest ok. Ludzie nie mieli tabletu 2lat temu i też robili fajne rzeźby. Tablet to mały problem :P Gorzej jakbyś napisał, że nie masz na czym robić :D

ale masz bo piszesz na forum :D Tak więc zbierz się w kupę i spróbuj coś zrobić. Pewnie i tak Ciebie to nie zmotywuje :]

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ja bylbym za nie przedluzaniem tematu bo po co lepiej zrobic cos innego skoro ten niepodpasowal...

ogolnie byłbym za zmiana zasad i troche ambitniejszymi zadaniami :)

 

mianowicie ja byłbym za czyms takim:

 

taki temat:

http://www.statue.com/items.asp?CartId=&Cc=FIGURES&tpc=

czyli wybranie sobie jakiejs statuy

czas powidzmy 1 misiac

bez czasu na model kazdy modeluje tyle ile chce

nie trzeba wszystkiego sculptowac czyli mozna uzywac modelingu tradycyjnego +sculpting

 

wedlug mnie takie cos jest ciekawsze lepsze imozna sie wiecej nauczyc :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju--> a co to za roznica czy to speed czy nie speed wazne zeby fajne rzeczy robic

M@ti-->hmmm wiesz nie chce marudzic ale wiekszosc prac w speedsculptach ma slaba bryle czylli chyba jednak za malo tego czasu ;) wiekszosc ludzi sie spieszy zeby tylko skonczy i nie przkroczyc czasu nie zwazajac uwagi na bryle itp. :)

 

ale nie naciskam "robta co chceta" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nic nie zmieniał - temat fajny, po prostu pierwszy/drugi tydzień października to nienajlepszy czas na mini contesty ;)

 

Poza tym zgadzam się z Rajem - to już nie będzie speedculpting, tylko mini contest. Sama idea fajna, ale jako osobny pomysł, a nie ewolucja ze speedsculptingu.

 

A na totalne podsumowanie - bryłę można zrobić najszybciej, to detal zajmuje najwięcej czasu, więc wydaje mi się, że po prostu strasznie marudzisz drogi nielocie. Chciałbyś coś zmienić, ale chyba do końca nie wiesz co i w jakim celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... Bonner to mój ulubiony grafik :) Szkoda, ze tak mało prac powstało :P Ja przygodę z 3ds maxem zacząłem od strugania Pretoriańskiego Łowcy (ciekawe czemu?), ale szybko się polapałem, że lepiej zacząć od łatwiejszych rzeczy... No i na dalej strugam jakieś proste rzeczy, ale za jakiś czas stworzę pewnie wszystkie postaci związane z Mutant Chronicles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności