Skocz do zawartości

Teczka 2D: Vaticinator


Vaticinator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, wygląda na to, że nawet siebie nie potrafię skopiować ;P Ale zawsze to jakaś próba szczelniejszego wypełnienia kadru. Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze.

 

1_1303145900.jpg

 

Powyższa pracka posłużyła do stworzenia tapety na http://www.magor.pl

 

1_1303241171.jpg

 

rozdziałka 1280x800: http://www.vaticinator.com/galeria/full/1_1303241171.jpg

Edytowane przez Vaticinator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi. Wydaje mi się, że noga jest ok. Dłoń miała być taka, lekko po przejściach. Z kolorami nie wiem czy nie przesadziłem z natężeniem. Mam kiepski monitor i ciężko mi ocenić.

 

Tymczasem wrzucam nowe szkice...

1_1303499096.jpg

 

1_1303850317.jpg

 

A i w sumie jeszcze dorzucę projekt kotowatego mieszkańca dżungli, co niby miał być do pewnej gry, ale chyba nie będzie.

 

1_1303479500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry / dobry wieczór ;)

 

Właśnie sprawdziłem datę ostatniego wpisu. To dość okropne, że przez dwa i pół roku nie zrobiłem nic. Coś tam czasem skrobałem w zeszycie, ale też nie znowu tak często. Zastanawiam się którędy mi ten czas uciekał. Cieszę się, że udało mi się przełamać ten czas stagnacji. Co prawda ostatnio sporo czasu poświęcam na 3D, ale myślę, że uda mi się regularnie wrzucać coś i tutaj. Dzięki Grześku Przybysiu za korektę w trakcie, która wyrwała mnie z momentu bezradności ;)

 

128_diablo-3-funart.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te małpy wyglądają identycznie jak drzewo. Jakby były z tego samego materiału. Te małpiszony powinny wpadać w błękit. Tak sądze.

No bark ładnie napięty, ale u góry ramie dziwnie się łączy z ciałem. Wogóle mam wrażenie, że używasz za dużo czerni do przyciemnienia. Poza tym niektóre partie rysunku są płaskie, np. ta skarpa na której jest drzewo.

Kompozycja jest najmocniejszym punktem rysunku. Ale rysunek ma potencjał i jak poprawisz kilka rzeczy to będzie na prawdę mocny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzAk1

Dzięki, bardzo lubię pochwalne opinie :)

 

@Tomasz G

Takie wpisy lubię mniej, pewnie jak każdy, ale i te są potrzebne. Niestety nie mogę się ustosunkować co do używania czerni, bo w zależności od tego pod jakim kątem spojrzę na monitor swojego laptopa, to ta czerń jest, albo nie. Jedynym wiarygodnym sposobem jest dla mnie sprawdzenie koloru próbnikiem a ten podpowiada, że jedyna pełna czerń znajduje się na pierwszym planie w niektórych partiach pleców małpy i na gałęzi. Słyszałem o zasadzie, która głosi, że pełnej czerni ani pełnej bieli nie powinno się używać, ale jak widać trudno mi się z nią oswoić :/ Postarałem się dodać nieco głębi na skarpie. Dzięki, że poświęciłeś tyle uwagi :)

 

Dorzucam wipki i bardzo nieśmiało poprawioną wersję.

 

140_kesne-opowiesci-wip1.jpg

140_kesne-opowiesci-wip2.jpg

140_kesne-opowiesci.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ziomy i ziomalki ;) Bardzo bym chciał coś wrzucić nowego, ale niestety nic nie dokończyłem. Wstyd mi za to, bo od ostatniego updatea sporo czasu upłynęło. Prawdopodobnie będę współtworzył pewną animację i staram się jakieś storyboardy sklecić... Jak nie stracę nerwów i dorysuję do końca, to pewnie zamieszczę. Chyba, że się będę wstydził ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności