Skocz do zawartości

Finished 2D:lico


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wiem ze te 'kreski' to twoj znak rozpoznawczy, taki masz styl i tyle,ale ja czasem chcialbym zobaczyc twoja gre plamą, niech te kreski przerodza sie w smiale pociagniecia grubym brushem, moze nawet sprobuj roznicowac brushe,gdzies pacnij teksturke po czym wysmaruj ją w jaki sposob tylko chcesz...bo masz fajną kreche i sadze ze gdyby śmielej korzystac z tego co daje photoshop bylbys naprawde kozak;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie kompletnie nie zgodze z nicponim ;) nie widze najmniejszego powodu, dla ktorego mialbys rezygnowac ze swojego oryginalnego stylu. Rozwijaj to dalej, a zamiast byc kozakiem, bedziesz ultrakozakiem (i do tego oryginalnym). Mysle, ze powinienes powalczyc z innymi gamami tez, bo w tej rozowo-zielonej juz wszystko Ci fajnie wychodzi, ale jak juz zmieniasz to ja najczesciej nie kupuje do konca Twoich prac...

 

pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordbiernac- ale delikatna zmiana( np. pojscie w grubsze krechy) wcale by nie odjela oryginalnosci, sadze ze wrecz przeciwnei- postawila by styla thxa o jeden level wyzej. Mi tak jak i gutkowifiutkowi najbardziej podchodza 3 pierwsze etapy powstawania pracy, maja ta dzika malarskosc, widac jakies poszukiwania formy,zabawe, wlasnie to jest fajne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim- ja sie nadal nie zgadzam ;) conajwyzej poszukalbym jakiegos sprytnego zestawienia tych cienkich kreseczek z zupelnie duzymi plamami tak, zeby nie zameczac przeciwnika wszedzie tym kreskowaniem... Mozna by fajnie focusy kreowac... Ale w sumie to musilabym zobaczyc jak ta Twoja wersja wychodzi i dopiero wtedy ocenic;) Na pewno jestem za poszukiwaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności