Skocz do zawartości

Import z Illustratora - problem ze skalą


MaxymilianMax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problemik mały..wiem ze to pikuś ale szukając na goglach i Max3D nie znalazłem odp..

Dostałem z jednej firmy logo w AI , po imporcie do Maxa wszystko niby ok.. prócz tego ze jest w skali micro :) i teraz po przeskalowaniu do dużego formatu , modyfikatory np. typu Bevel itp , juz przy minimalnej zmianie wartości robią olbrzymie modyfikacje.. i inne problemy to powoduje... Jak przeskalować taki micro obiekt o np 5000% by modyfikatory działały na niego jakby to był jego rzeczywisty(ten po przeskalowaniu) rozmiar? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam. Nie chce zakładac nowego tematu, więc zapytam tutaj..

 

Dostalem kolejne logo znacznie bardziej skomplikowane w pliku typu EPS. PO zapisaniu go jako AI i importowaniu do maxa . Wyskakuje bląd 'Improper file format"... OK exportowałem plik jako DWG i import do maxa sie udał. Lecz ogromna ilość vertexów w owym Spline sie tworzy (17tys). Wystarczyłoby spokojnie ich z 200 przy tym kształcie. czy jest jakiś modyfikator prócz normalize Spl.(sporo miesza w strukturze logo) zmniejszający ilość vertexów nie zmieniając kształtu splajnu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności