Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jest to mój debiut na tym forum więc mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe jeżeli przedstawię się najzwyczajniej pokazując co tam wieczorami i nie tylko sobie skrobię.

 

pozdrawiam i zapraszam.

 

...dwa najświeższe rysuny:

 

koleszka.jpg

 

podroznik.jpg

Edytowane przez slukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witamy na forum :)

 

jak zobaczyłam pierwszy obrazek tosobie pomyślałam: "ten facet powinien robić animacje" po czym zauważyłam stopkę z linkiem na Twoje konto na yutube :D

 

obrazki są świetne, mają klimat :)

co do animacji: masz świetne wyczucie ruchu i timelingu :) szkoda tylko że jak postac leci lub zjeżdża czy sie chaotycznie przesuwa to że jej nie animujesz tylko korzystasz z jednej fazy ruchu - troche to sie rzuca w oczy ponieważ całość animacji jest bardzo bogata w animację. a tu naprzyklad ludzik spada z krawędzi i człowiek ma wrażenie że on sie zatrzymał, bo nie ma żadnych odniesień w tle, że leci (bo na przykład tło jest białe lub jednokolorowe) lub sam jako taki sie nie rusza. nie wiem jak mam Ci to jaśniej wytłumaczyć :P ale chyba wiesz o co mi chodzi. gdyby nie ten szczegół, naprawde bym stwierdziła że jesteś master ;)

 

no, czekam na dalsze wpisy :)

bede obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za tak pozytywne wsparcie :)

 

Scatmax - Cóż... - to zależy czego szukasz. Najlepiej sam zobacz, wpadnij do katedry, z profesorami pogadaj lub skorzystaj z drzwi otwartych. Tak będzie najlepiej. Ogółem opisując to warunki są bardzo w porządku a kadra na animacji maksymalnie pozytywna. Obowiązków nie ma dużo więc czasu na robienie filmów/ czy czego tam sobie zażyczysz powinieneś mieć sporo (hmmm... przez to w sumie będę miał problem z nadchodzącą sesją - człowiek robi wszystko tylko nic pozwalającego zaliczyć :D).

 

telthona - dziękuję. I masz rację - sporo elementów jest niedociągniętych. No wiesz... terminy. A oprócz nich długie lata nauki sztuki animacj oraz gimnastyki ośrodków odpowiedzialnych za wyobraźnię, które mnie czekają.

 

kolejne obrazki:

 

Wip:

38799918.jpg

 

...i zlepek szkiców

 

20896115.jpg

Edytowane przez slukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkice są super o_o naprawdę masz skilla to tworzenia "charakterów" (nawet nie postaci, tylko właśnie charakterów. bo postać może być nijaka i bylejaka a charakter to jest postac która już na wstępie ma określoną osobowość) pozazdrościć takiej umiejętności :D

 

 

a zamierzasz sie wybrac na jakieś studia w tym kierunku? Wyglądasz mi na osobę która raczej ma ten etap za sobą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznańska ASP? XD

masz może zajęcia z Neumannem czy tym drugim kolesiem? :D

Neumann ciagle nam powtarza że na warszawskiej asp animacja jest nie wydarzona, a POZNAŃ TO....

 

a te piórkowe rzeczy są bardzo fajne ;D takie leciutkie i konkretne jednocześnie. zawsze zazdrościłam ludziom lekkości piórka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tworzac malego offtopa (sorki wielkie, ale widze, ze tu moge ewentualnie czegos sie dowiedziec)... Orientuje sie ktos jak wyglada poziom na Wydziale Sztuki Mediow i Scenografii? Warte to zachodu choc troche, czy nie bardzo?

 

A co do szkicykow to luzior masz godny pozazdroszczenia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, niewymuszone rysunki.

Mam pytanie, czy na tej uczelni uczą was już nowoczesnych metod animacji? Np. wspomagania 3d, kompozycja i postprodukcja, i tak podstawowa wydawałoby się sprawa jak rysowanie na tabletach?

Wiem, że w działających studiach animacji w Polsce to jest nadal problem i bariera dla starszych animatorów i pipeline strasznie na tym cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Zakurzyło się tu trochę. I wybaczcie proszę brak odpowiedzi na pytania ...już nadrabiam zaległości:

 

Nata - hymmm... nie pamiętam :)

 

telthona - tak, tak. Mam zajęcia z Neumannem. I nie martw się - nie ma znaczenia gdzie i czy studiujemy :) ważne, że idziesz do przodu.

 

leander - pewnie, że znam! A co do klasycznej animacji to racja, racja choć coraz mniej się człowiekowi chce.

 

Morbid Karbid - tak. Po trochu uczą tu 3d, kopozycji i postprodukcji. Jest coraz lepiej - to trzeba przyznać.

 

a i ostatni wip:

spektakl szykujemy na podstawie Edenu, a że zastój ostatnio to zacząłem bazgrać:

 

EDEN_2.jpg

 

pozdrawiam i dzięki za odwiedziny.

Edytowane przez slukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za wszystkie komentarze :)

 

Urbanboogie - no wiesz. Ma to swój cel. Jak już opanujemy tę trudną sztukę to nie ważne w jakim stanie ale po lini damy radę :D czasami może pomóc uniknąć niepotrzebnego świstka :)

 

a tu progress z plakatem do Edenu:

 

EDEN_3.jpg

EDEN_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności