Skocz do zawartości

Ford Mustang Shelby GT 500 1967


Benek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zaglądam na forum jednak dopiero teraz odważyłem się coś wrzucić.

Jest to mój pierwszy większy projekt, po kilku przerobionych tutorialach oraz dwóch nieudolnych próbach odwzorowywania otaczającej mnie rzeczywistości, postanowiłem stworzyć po części coś własnego.... nie ukrywam, że nadzieja pozytywne zaliczonego przedmiotu z modelowania w zbliżającej się sesji działa dodatkowo motywująco :)

 

Soft 3ds Max, V-Ray. Materiały (a raczej ich szkic), chamsko ściągnięte z www.vray-materials.de - jeszcze nie za dobrze czuje się w tworzeniu własnych. Tylko model (co widać po krzywiznach) mojego wykonania.

 

Na swoje dokończenie czekają drzwi, koła, tekstury, dopracowanie materiałów oraz poprawianie siatki... może zarys wnętrza. Oczekuje pomocy w postaci konstruktywnej krytyki

 

side2.th.pngside1.th.pngfront2c.th.pngfront1j.th.pngback2no.th.pngback1g.th.png

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Modelowanie zeby zaliczyc sesje... ahh zazdroszcze:) Ja tam musze ogarniać postać wykładniczą liczby zespolonej, macierze dopełnien i ekstremy funkcji dwoch zmiennych... fujjj. Wracając do pracy to studio psuje włożoną przez Ciebie prace. Masz jeszcze kilka brakow, ale mysle ze doskonale zdajesz sobie z tego sprawe. Biorąc pod uwage ze to poczatki to praca jest świetna. Siateczka bez jakichs duzych błedów. Bardzo nie spotykana cecha u poczatkujacych. To tak na zachete;) A jako kopniak do pracy to zrob coś z oponami i tylnymi swiatłami. No i ta półka z przodu chromowana.. modl sie zeby Carroll Shelby tego nie widział;)

 

Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wszelkie uwagi, są one nieocenione zwłaszcza gdy ma się wzrok wypalony przez godziny wpatrywania się w ten sam model :)

Na ile pozwalają mi moje obecne umiejętności poprawiłem co nieco...

 

studio2d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności