Skocz do zawartości

"Wujek" - nagroda za najlepszy film niezależny


fps

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie jest to jakiś spektakularny news, ale kronikarski obowiązek każe poinformować Szanownych Kolegów:

 

"Wujek" otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu niezależnego na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Jeleniej Górze.

 

http://www.pisf.pl/pl/kinematografia/news/wyniki-13-miedzynarodowego-festiwalu-filmowego-zoom-zblizenia-2010

Edytowane przez fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzięki, chłopaki!

 

Planuję umieścić Wuja online, ale chcę cierpliwie poczekać, aż jego krótki żywot festiwalowy dobiegnie naturalnego końca. Co wydarzy się pewnie ... za jakieś 2-3 miesiące, czyli stypa w samym środku wiosny jak znalazł ;)

 

Swoją drogą Traitor, ostatnio widziałem twój film na liście kandydatów do nagrody na Polish Film Festival in Los Angeles. Gratulacje! Choć nutka zazdrości drży w mym głosie, bo Wuj na zachodnie wybrzeże zaproszony nie został :P

Keep good job!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre słowa i za pierwszą recenzję również ;)

Film będzie dostępny online już niedługo i na pewno dowiecie się o tym jako pierwsi.

 

Przy okazji: dziś dostałem wiadomość, że "Wujek" został nominowany do przyszłorocznej nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego.

W tym roku o nagrodę w kategorii animacja walczyć będzie m.in. "BUG’S RACE" Ani Jurkiewicz i Andrzej Ellerta. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, Traitor! Szkoda że nie udało mi się być wczoraj we Wrocławiu...

 

A ten kombajn to raczej już się najeździł, staruszek - trza go wstawić do garażu. Żywot festiwalowy "Wujka" właśnie dobiega końca - jeszcze tam gdzieś go pokazują (teraz na Imagine w Amsterdamie), ale generalnie to już emerytura.

 

Trzeba zakasać rękawy i nowe robić! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności