Skocz do zawartości

Finished 2D: Wiedźma opiekunka


Rekomendowane odpowiedzi

zawdwiedzmat4okladkafi.jpg

 

Ilustracja okładkowa do kolejnego tomu książki Olgi Gromyko pt. " Wiedźma Opiekunka" wykonana dla Fabryki Słów. Ilustracja do poprzedniego tomu Wiedźmy w wątku Finished 2D: Zawód: Wiedźma. Obie okładki w wersji finalnej do zobaczenia na stronie Fabryki.

 

Portfolio : http://www.millushka-portfolio.blogspot.com

Edytowane przez Milena Mlynarska
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie, kontrastowo zestawione kolory - czerwienie włosów i ubioru z zieleniami poświaty i butelką na stole, a w drugim planie cyjan z płowymi żółciami. Z minusów - jednak trochę brakuje głębi. Ogólnie - bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzilas z jasnymi rejonami, wieksza czesc jest zbyt jasna przez co, to co mialo byc swiatlem stalo sie tylko polyskiem. Obnizyl bym ogolna jasnosc o pare % i wymazal tlyko tam gdzie ma byc najjasniej. Praca mocna, szacun.

 

 

P.S Albo ja juz slepy jestem od wpatrywania sie w monitor dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogła byś wrzucić jakiś początkowy szkic ? fajnie "żywo" kolorystycznie (co przyciąga uwagę na półce w Empiku na przykład).

 

---- edit ---

masz błąd w linku do swojego portfolio (zły adres podlinkowany jest - tekst działa, ale po kliknięciu nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na blogu masz mase fajniejszych obrazkow, szczegolnei te tuszowo - akwarelkowe, graficzne rzeczy, tym sie powinnas pochwalic i w takim kierunku isc bo widac, ze masz do tego talent, a wydziubane czarownice zostaw dla chinczykow na cgtalku hheheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za cenne komentarze i opinie (a siłom wyższym na tym forum za frontpage'a, którego się nie spodziewałam :) ).

Emmilius - tak, wbrew wszelkim pozorom to ta sama wiedźma, patrz: odpowiedź Orthezy ;)

Loki - dzięki za zwrócenie uwagi, link już powinien działać.

Ciastuch - Thnx! :)

Misiekhc - "a wydziubane czarownice zostaw dla Chińczyków na CGTalku" LOL! Dzięki! Po tak zachęcających słowach na pewno niedługo jakieś tuszo-akwarele wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kolory, kompozycja i technika( malujesz plamami jak w analogu, jak dla mnie bomba), natomiast nie podchodzą mi w sumie trzy rzeczy, obrazek za bardzo leci na prawo, perspektywa stołu jest jak dla mnie trochę dziwna i poszczególne plany się ze sobą zlewają przez co jest dość płasko.

 

sli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slizgi - dzięki :) Co do kompozycji - leci na prawo, bo po lewo miał być tytuł (patrz: link z wersjami ostatecznymi na stronie wydawcy), perspektywa - heh, no łatwą rzeczą nie jest i często się gdzieś człowiekowi zbiegi pomylą, zagadnienie głębi natomiast jeszcze zgłębię, obiecuję :) (a może to kwestia monitora?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności