Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting nr 13: Karykatura znanej osoby


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gomez- Swietny! to ten slynny scientolog nieprawdaz?

A tu takie cos odemnie- pol czsu peklo, jeszcze powalcze... ktos potrafi zgadnac kto to taki? :)

ss2ho.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba :) jak się wkręcę w to sculptowanie bardziej to kto wie .. może w przyszłej edycji też wezmę udział dla treningu jak temacik fajny się pojawi. Poziom jest naprawdę wysoki w tych karykaturkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

wow. ale poziom. Wszyscy mają równe szanse na wygraną ..chyba dawno tak nie było.

Pełen szacunek dla was wszystkich...odwaliliście kawał dobrej roboty w tak krótkim czasie.

Oklaski na stojąco ode mnie! for all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho, naprawde fajny speedsculpting sie zrobil:)

 

Hatt3r - Bardzo ladny nicolson, ino jakos mi sie powieki nie widza. Wlosy zrobiles tym ficzerem co pokazywali na jakis luskach czy cos? Ze przyciaga do powierzchni mesha?

 

krzys!3k - ja tam pozanlem ze house:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy zwyczajnie toolem - rake, i nalozylem w kilku miejscach alphe 23 standard - powyciagałem - move:), zadnych nowych ficzerów, no teraz jak sie popatrzy z daleka to widac ze cos nie halo, ale chcialem sie z rańca wyrzyc w zecie i tak speedem poszło, było trzeba na chwile mi zatrzymac sie i popatzrec ale...niewazne:) poszlo juz tak, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo eee... mozna document i export, nie? Ale tam mna sie nie przejmuj tak sobie tylko hmm... posty nabijam?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam te karykatury i czasem chcę się pod łóżko schować i nie wychodzić. :)

Ładny poziom. Tak tylko machnę poprawkę od siebie, tym razem na trzeźwo;), żeby nie było, że nie przyjąłem rękawicy. Trza się od najlepszych uczyć nie ?:)

Base lucka. Do ostatniej sekundy męczyłem :P

clooney.jpg

edit: za duzy wrzuciłem/podmnieniłem.

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Kończę dziergać zlecenie - nie wiadomo ile mi to jeszcze zajmie, więc możecie nie czekać, bo nie chcę przeciągać deadline'u. Chyba, że ktoś jeszcze ma ochotę, to wtedy też przysiądę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności