Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting nr 14: Po prostu - smoki


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

repik za iniciatywe dla Vegi polecial:)

Hatt3r -ogolnie fajowsko, ino zebuchy mi sie nie podobaja wogole ;)

Krzys!k-lepetynka byla superwska, cialko gorzej juz wyszlo, wogole co to sie dzieje z tymi skrzydlami?

 

Smok ode mnie. Ma na imie Albert:P

smoczek1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

he? base byl z zspherek, ale jak dodalem skrzydelka to poprawilem troszke topologie na brzuszku, bo strasznie sie tam rozlazilo. Ogolnie modelingu to bylo moze z 15 minut gora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala: Problem w tym, że właśnie przy sejwowaniu poszło, a do jednego pliku niestety wrzucałem. No i oczywiście nie chciało mi się złazić do najniższego sdv.

Gomez- tam tylko dokument jest tylko do otwarcia, ale co mi z tego jak w subtoolu niema nic, reszta sie sypie. Jest backup ale sie wiesza jak go wlanczam. Z ramem to ja mam problem :P za malo go.

 

No nic, juz sie pogodziłem- od początku, przynajmniej mam dobre referencje :P

 

No niesamowicie wam te smoki wychodzą, każdy ma swoją osobowość, trudny wybór będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mudbox jest beznadziejny :) Bo mi nie działa. Maziam na baseHead np. na nosie to on mi mazia ok. 3cm po prawej :) W ZB bez problemu. Nie wiem co jest.

 

Morte ma Alberta to Kris Twój jak się zwie? Ambroży? :D

 

Edit:

Oczywiście galerię poprawię jutro tak jak pisaliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkich kilka pytań:

 

1.Muszę się zgłosić żeby startować w tym speedzie? - Bo mam masę roboty i nie wiem czy dam rade, ale chętnie bym też coś wyciągnął. A Zbrusha dopiero co odpaliłem pierwszy raz, ale wiadomo jak to z nim jest, szybko wszystko idzie.

2.Jakie są ograniczenia co do modeli exportowanych do zbrusha? Jakas ilosc poly?

3.Kto jest prezydentem Wenezueli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie - po prostu wrzuć screena z gotowym modelem.

2. do ZBrusha wrzucasz przeważnie base-mesh .. model low-poly, który później zyskuje detal. Sporadycznie się wrzuca ciężkie siaty do retopo albo pod projekcję ale w tej kwestii powie Ci możliwość Twojego kompa a nie programu. Ile komp pociągnie tyle ZBrush łyknie.

3. wikipedia i google Twoim przyjacielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie jeszcze 2 dni :) (tak przypominam).

Ankieta pojawi się od razu w środę o 22:00. Tym razem bez przedłużania :P Chyba, że będzie ważny powód bo wiadomo co się stało i nie każdy siedział nad smokiem.

 

// Poprawiłem galerię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wrzucam swojego smoka.

Mam nadzieje że jest czytelny bo robiłem go w nocy.

Spędziłem nad nim 3 godziny, i więcej czasu poświęcić nie mogę, ale zależało mi żeby wziąć w tym udział.

 

Jest inspirowany jedną z ilustracji którą kiedyś widziałem.

Zrobiony z bardzo prostych zspherek.

 

 

dragonfinish.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pierwszy raz coś w ZBrushu zrobiłem, dopiero się uczę. Mam nadzieje ze nie złamałem zasad speedsculpta. Nie mam innego rzutu, bo nic ciekawego z tyłu nie ma:)

Siatka importowana do ZB gęsta jak śmietana:) Myślałem że im gęstsza tym lepsza, hehe. Do tego 1GB ramu wkurzał ostro.

Wiem ze zebow mu brakuje, ale nie wiedzialem zbytnio jak w zb to zrobic, chcialem innego narzedzia niz SimpleBrush ale jak juz wyszedlem z edit mode, to wrocic juz nie potrafilem:) Poprostu komedia:)

mojsmokmoj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kris!!:)

modelik powstał w sumie w niecałe 2,5h... wiem ze wymaga dopracowania, ale chodzilo mi o inne podejscie, dzieki wielkie za wszystkie głosy! :)

Kris twoj smoczek wymiata! nie tylko wyczuciem formy ale rowniez charakterem, potraktowałes temat z dowcipem:)

Pozdrowki i gratulacje dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności