Skocz do zawartości

Błąd na forum? - 2020


SSn4k3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak przywrócić wygląd samego forum (nie strony głównej max3dpl),

tak żeby mi się wyświetlało forum na telefonie, w tej uproszczonej wersji (z białym tłem)?

Wcześniej miałem tak ustawione za każdym razem, i chyba niechcący kliknąłem na tryb normalny jak na zwykłej www.

Gdzie to się ustawia?

Mój tel. Samsung Galaxy S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuję wrzucić avatar, ale cały czas wyskakuje mi że "nie udało się załadować obrazka" nie wiem w czym problem jest niskiej rozdzielczości i 80x80. Próbowałam różnymi sposobami, przez linka i bezpośrednio z komputera, nic nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku, nie wiem czy problem dotyczy tylko mnie jednak od jakichś 3 tygodni zostaję automatycznie wylogowywany z forum po około 15-20 minutach bezczynności. Sytuacja powtarza się zarówno w mobilnej wersji Chrome'a jak i komputerowej, oczywiście mam włączone zapamiętywanie logowania a problem dotyczy jedynie forum max3d. Możliwe? :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam takich problemów. Ale to jakiś problem z ciasteczkami może. Może wyloguj się (usuń ciasteczka wszystkie związane z max3d.pl). Być może miałeś jakieś stare jeszcze ze starej domeny "www.max3d.pl". To zostało usunięte. W tej chwili max3d.pl dostepne jest po prostu jako max3d.pl (bez www).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Probowalem zamieścić obrazek lecz zamiast okna, w którym jest możliwy wybór z pośród wygranych już rzeczy jest okno, gdzie tylko mogę wygrać plik, z tabela formatów i rozdzuelczosci dopuszczalnych do zamieszczenia w poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj link o ktore chodzi? Bo sa ostatnie posty i nowe posty.

edit: ok. w menu. mam. to sa wyniki indeksowanych postow (baza ponad 1.5gb). Ostatnio byly problem z indeksami (przez co byly chwilowe przerwy). To moze byc cos z tym zwiazane. Sprawdze (chociaz u mnie bez problemu dziala teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd czy zamierzona autokorekta ale przy zakładaniu (i próbie edycji) tematu w dziale WIP jego tytuł, który celowo napisałem dużymi literami, został automatycznie zamieniony na małe litery (RWD stało się Rwd). Niby drobiazg ale trochę drażni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś czasu nie mogę zmienić swojego podpisu na forum. NIBY wszystko działa, ale jak już kliknę "Zapisz podpis", pojawia się pusta biała strona i tylko tekst błędu "Internal Server Error". Czy tylko ja tak mam? To samo jest we wszystkich przeglądarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z edycją danych na forumku. Chcę zmienić lokalizację, a tu wyskakuję komunikat że "Serwer jest przeciążony i żebym spróbował ponownie". Na forum jest 100 aktywnych urzytkowników w tej chwili i nie sądze aby serwer mulił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nie błąd, ale nie idzie edytować starych postów we własnym temacie - niby nic, ale wcieło serwis na który wrzucałem obrazki do tematu WIP (potem URL na forum) i teraz jest WIP bez grafik... normalnie dałbym sobie czas żeby to uzupełnić, ale nie mogę edytowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności