Strona 1 z 8 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: Teczka 2D - Ryjówka

Member
    Awatar Ryjówka
    Podziękowania

Domyślnie Teczka 2D - Ryjówka

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam :) Jestem tu nowa , i w sumie ryzykuję wgrywając tutaj coś swojego. Piszę to dlatego, bo zachęciła mnie do tego forum koleżanka, a będąc pod wrażeniem jej prac, oraz prac innych tutaj stwierdziłam że raz kozie śmierć i wrzucę kilka swoich. Liczę na konstruktywną krytykę. Edit - ustawiłam je chronologicznie :PNazwa:  av.jpg
Wyświetleń: 176
Rozmiar:  33.1 KB
    Ostatnio edytowane przez Ryjówka ; 01-12-12 o 12:29

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar telthona
    Podziękowania

Domyślnie

no! :) w końcu :D
    moje zdanie znasz :D jak zwykle smoki w najlepszej formie ;) i ciągle mnie rozwala Nocna Furia! :>
    { blog| |dA| |tumblr| |artstation| |FB }

Member
    Awatar Uriel
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo, bardzo, bardzo fajne packi proszę o więcej :)
    moja teczka
    http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=52775
    conceptart przyjmę zlecenia

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

Fajnie smoczysz. Nad bryłką pracuj. Pzdr.

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

swietna sprawa, wreszcie widze smoki ktore maja jaja, a nie jakies cip**aste niby smoki,
    to mi sie podoba, masz fajna wyobraznie,podobaja mi sie bardzo koncepty!:)

zeby to byla fotka.pl to bys miala 10tke slicznie fotunie i zapraszam na moj profilek !!!
    Boshe! to jest swietne!

a ze to nie jest fotka, tylko max3d.pl to jestes pod moja subskrycja ;p i czekam na wiecej! :)

ODP:

edytowalem zeby nie zasmiecac ;p hah cos sie tego tylka uczepiliscie,a przeciez nie jest taki dopracowany :)) no ale skoro tak, to czuje ze niedlugo narysuje jakis kolejny tyleczek ;))
    Ostatnio edytowane przez Swiezy ; 03-05-10 o 18:29
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Ryjówka
    Podziękowania

Domyślnie

No to kolejne dwie moje pracki, już nie smocze ;) Oraz jeden Work in progress. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, uwagi
    Taki stworek sobie miał być do karcianki:

Wilczek - taki dość szybki art.

Ludzi rysuję rzadko, toteż sporo muszę nad nimi popracować. Wszelkie uwagi, rady, podpowiedzi mile widziane :) Fan art z Hellboya2

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

calkiem calkiem fajnie ;) podoba mi sie z jakim rozmachem to robisz, nie zostawiasz pustych przestrzeni, jak ja patalach xd hm faktycznie nad anatomia przydaloby sie popracowac, choc w sumie sprawia wrazenie dosc poprawnej ;)
    no wilczek fajny tylko lapa troche padacznie za prosta, jakby lokcia nie mial, ale rozumiem stad ten placz xD
    pies z obroza calkiem fajnie wyszedl, choc moze troche bardziej jak kot taki prężny ;p
    brakuje troche plynnosci form w nim, hm jakby lapy przednie, barki, brzuch itp kazde bylo na innej plaszczyznie,no i ostatnia tylnia lapa w ruchu w przeciwienstwie do innych, moze warto by bylo ja postawic?:) na temat technik niestety wiele Ci nie powiem, jedynie wrazeniach i naturalnosci ;))

a i chyba nie zauwazylas edita dalem pod wczesniejszym komentem w odpowiedzi bo nie chcialem zasmiecac;p
    Moja teka
    ctrlpaint.com

Member

Podziękowania

Domyślnie

Oglądam twoją teczkę i mam odczucie jakbyś przechodziła od skrajności w skrajność. Konkretnie chodzi mi o to, że na pierwszych obrazkach pokazałaś "odpicowane" praktycznie dociągnięte prace...W drugim smoczku razi mnie brak przestrzenności...kontrastu...po prostu nie czuć bryły...
    Przy drugiej odsłonie pokazujesz nam zupełnie coś innego...może poza stworkiem... taką luźną krechę...techniczne uwagi przedmówcy jak najbardziej imo trafne....

Głównie podoba mi się w Twoich pracach jedno....to że właściwie już na starcie pokazałaś swój styl...niby jest rozbieżność w dopracowaniu i kresce...ale jest jeszcze coś....ten charakterystyczny błękit....lubię ten kolorek :)

Czekam na następne prace :)

PS: I czego było się bać zakładając ten wątek? ;)

Member
    Awatar Ryjówka
    Podziękowania

Domyślnie

Może dlatego że trochę niechronologicznie te prace pookładałam i tka byłoby lepiej oglądać ;P -Zielony smok powinien iść pierwszy, biały drugi, brązowe - trzecie ;) Wilczek jest luźny traktowałam go jako speed paint, a ludek po prostu jest niedokończony jeszcze co tez zaznaczyłam ;)

A bać nie wiem.. dużych złych ludzi? :D

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

haha ;p to ustaw linki i po krzyku, ja tu takich nie widze, nie boj sie tu dresy z bramy Ci nie wyjda ;p
    Moja teka
    ctrlpaint.com

Strona 1 z 8 123456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów