Skocz do zawartości

Teczka 2D - Ryjówka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jestem tu nowa , i w sumie ryzykuję wgrywając tutaj coś swojego. Piszę to dlatego, bo zachęciła mnie do tego forum koleżanka, a będąc pod wrażeniem jej prac, oraz prac innych tutaj stwierdziłam że raz kozie śmierć i wrzucę kilka swoich. Liczę na konstruktywną krytykę. smokibyskawicecopy.jpgbiaysmok.jpgmamuskaz.jpg Edit - ustawiłam je chronologicznie :P[ATTACH=CONFIG]88356[/ATTACH]

Edytowane przez Ryjówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietna sprawa, wreszcie widze smoki ktore maja jaja, a nie jakies cip**aste niby smoki,

to mi sie podoba, masz fajna wyobraznie,podobaja mi sie bardzo koncepty!:)

 

zeby to byla fotka.pl to bys miala 10tke slicznie fotunie i zapraszam na moj profilek !!!

Boshe! to jest swietne!

 

a ze to nie jest fotka, tylko max3d.pl to jestes pod moja subskrycja ;p i czekam na wiecej! :)

 

 

ODP:

 

edytowalem zeby nie zasmiecac ;p hah cos sie tego tylka uczepiliscie,a przeciez nie jest taki dopracowany :)) no ale skoro tak, to czuje ze niedlugo narysuje jakis kolejny tyleczek ;))

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne dwie moje pracki, już nie smocze ;) Oraz jeden Work in progress. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, uwagi

Taki stworek sobie miał być do karcianki:

piesbojowy.jpg

 

Wilczek - taki dość szybki art.

cryforthemoon.jpg

 

Ludzi rysuję rzadko, toteż sporo muszę nad nimi popracować. Wszelkie uwagi, rady, podpowiedzi mile widziane :) Fan art z Hellboya2

nuadaj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem calkiem fajnie ;) podoba mi sie z jakim rozmachem to robisz, nie zostawiasz pustych przestrzeni, jak ja patalach xd hm faktycznie nad anatomia przydaloby sie popracowac, choc w sumie sprawia wrazenie dosc poprawnej ;)

no wilczek fajny tylko lapa troche padacznie za prosta, jakby lokcia nie mial, ale rozumiem stad ten placz xD

pies z obroza calkiem fajnie wyszedl, choc moze troche bardziej jak kot taki prężny ;p

brakuje troche plynnosci form w nim, hm jakby lapy przednie, barki, brzuch itp kazde bylo na innej plaszczyznie,no i ostatnia tylnia lapa w ruchu w przeciwienstwie do innych, moze warto by bylo ja postawic?:) na temat technik niestety wiele Ci nie powiem, jedynie wrazeniach i naturalnosci ;))

 

a i chyba nie zauwazylas edita dalem pod wczesniejszym komentem w odpowiedzi bo nie chcialem zasmiecac;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam twoją teczkę i mam odczucie jakbyś przechodziła od skrajności w skrajność. Konkretnie chodzi mi o to, że na pierwszych obrazkach pokazałaś "odpicowane" praktycznie dociągnięte prace...W drugim smoczku razi mnie brak przestrzenności...kontrastu...po prostu nie czuć bryły...

Przy drugiej odsłonie pokazujesz nam zupełnie coś innego...może poza stworkiem... taką luźną krechę...techniczne uwagi przedmówcy jak najbardziej imo trafne....

 

Głównie podoba mi się w Twoich pracach jedno....to że właściwie już na starcie pokazałaś swój styl...niby jest rozbieżność w dopracowaniu i kresce...ale jest jeszcze coś....ten charakterystyczny błękit....lubię ten kolorek :)

 

Czekam na następne prace :)

 

PS: I czego było się bać zakładając ten wątek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że trochę niechronologicznie te prace pookładałam i tka byłoby lepiej oglądać ;P -Zielony smok powinien iść pierwszy, biały drugi, brązowe - trzecie ;) Wilczek jest luźny traktowałam go jako speed paint, a ludek po prostu jest niedokończony jeszcze co tez zaznaczyłam ;)

 

A bać nie wiem.. dużych złych ludzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace są ładne i robią wrażenie. Są dopracowane i widać że umiesz malować, zawodzi natomiast modelowanie brył. Spróbuj poćwiczyć jakieś rysunki anatomiczne i takie rozegranie walorem żeby pokazać ciało w przestrzeni - jako bryłę. Zarówno smoki jak i długowłosy wydają mi się dosyć 'płaskie'.

W każdym razie dobrze Ci idzie, czekamy aż pokażesz coś jeszcze, pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :D troche ma ręce rozhuśtane jak goryl ;p no i już o jego lewym barku Ci wspominałem ;)

wygląda jak wybity, nakreślałem Ci jak by mógł powrócić na swoje miejsce, no ale rozumiem to dużo poprawki by było ;) aj no i walec chyba mu przejechał po jego prawej dłoni, daj mu troche kości, troche jak szmatka wygląda ;p

może przykuj go do ściany żelaznymi obwalutami to będzie naturalniej wyglądał ;p

jego lewe biodro wygląda jak oddzielny gragment, jakby kamien miał w spodniach ;) wogole sie wyróżnia bardzo z całej figury.

Pozatym bardzo fajne ciepłe kolory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako eksperyment zabawie się ta wersja nanosząc na rękę trochę jasnego waloru z twarzy i trochę ciemnego z pod pachy. Jest to błąd bardzo często popełniany przez młodych grafików którzy zamiast lokalnej skali waloru, operują skala globalna dla całego obiektu, czy nawet sceny. Efekt sprawił ze nasza ręka wygląda teraz nienaturalnie i zbyt wypukło w porównaniu do reszty ciała

 

lesson2_03_.jpg

 

.

 

 

ktoś tu nie odrobił lekcji

cały tut tutaj

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=912278&postcount=82

 

 

edit

 

dla ryjówki :)

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to Ci strzele fote na tą refke, jestem podobnej budowy ;p w piwnicy ściane ceglaną mam, wezme kose i będzie git ;p drzwi mogą jedynie troche nie pasować i włosy xD

a tutorial świetny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja też chce tak! kiedy można się z Panią umówić na korepetycje ze smoków?

a sam smok to istny harpagan, świetna dynamika, lekkość wreszcie ktoś rysuje smoki z jajami a nie jakieś pedalskie jaszczurki dla ubogich.

tak trzymać! byle częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że znowu smok ale co ja poradzę że tak jakoś jak mam zły humor to mi smoki po głowie latają ;) Dobra jak mnie znowu najdzie wezmę się za coś innego ;P Poza tym być może kilka smoków do gry przeglądowej będę miała wykonać to to jedne z nich i mam wymówkę żeby znowu robić moje ulubione smoki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuada.jpgNo to tak wreszcie znowu na chwilę usiadłam do rysowania. Jakoś wena kompletnie mnie opuściła ostatnimi czasy. Mam nadzieję, że uda mi się zmotywować do działania. Skończyłam starego śmiecia. Może nie jest super wypaśny ale 2 raz człeka na kompie robie wiec w sumie jak na 2 raz jestem dość zadowolona. Wszelkie uwagi, błędy, pomysły z wielką chęcią przeczytam. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah te kreseczkowaniaaaa, naprawdę opanowałaś te pisaki czy to tusz do perfekcji. design potworków jest suuper :>>> fajnie że jednak to pokazałaś w teczce i szkoda ze nie pokazałaś wszystkiego :) PS: byłyby z tego prześwietne ilustracje do książki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, bardzo fajny up! Widać że lubisz rysować laseczki i są bardzo przyjemne w odbiorze. ;)

Jakbyś do tego postudiowała trochę anatomię dłoni już w ogóle byłoby super miodzio, bo te jasne plamy co miały wyłowić wypukłości od paliczków czy kości śród ręcza są trochę nie trafione.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, nie zatrzymuj się! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności